Molim vas da se prijavite ili se registrujete.
Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

VLADIX SAT forum

29.03.2024. 10:09:41
Vijesti: Sve što Vam treba, tu smo mi !

Autor Tema: Upozorenje  (Pročitano 5880 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Maverick

  • Admin 2
  • Super clan
  • *
  • Poruke: 2277
  • Like: +135/-9
  • Pol: Muškarac
  • Semper Fidelis...Without Fear

Upozorenje
« poslato: 05.11.2008. 21:15:40 »
Ponosni smo što ovaj forum slovi kao jedan od najdemokratskijih foruma ali ne želimo nikakve ispade i komentare rasističkog ili netrpeljivog karaktera po pitanju vjere, nacije ili političkog uvjerenja. Kao što svatko od nas ima pravo na svoje mišljenje koje mu nitko ne osporava tako i administracija foruma ima pravo i obvezu spriječiti bilo kakav govor mržnje ili netolerancije po gore spomenutim osnovama. Uostalom, ovaj forum nije politička tribina predviđena za takve pamflete.
Stoga upozoravam da ćemo ubuduće primjeniti mjere predviđene za nepoštivanje pravilnika ovog foruma.

vvidak11 ( a siguran sam da će i većina potpisati gore navedeno )

Pozdrav

Van mreže veca

  • Moderator
  • Forum pomocnik
  • *
  • Poruke: 633
  • Like: +66/-0

Odg: Upozorenje
« Odgovor #1 poslato: 05.11.2008. 22:05:08 »
Slazem se u potpunosti
veca

Van mreže guns n roses

  • Admin 2
  • Super clan
  • *
  • Poruke: 2170
  • Like: +105/-1
  • Pol: Muškarac

Odg: Upozorenje
« Odgovor #2 poslato: 05.11.2008. 22:05:57 »
potpisujem vvidak11-ako pojedinci žele da se isfrustriraju na nečem ili nekom postoje forumi i za takve stvari-ja ne znam što je bilo,ali dosta mi je bilo @vecino upozorenje da shvatim da nije ni tema ni mjesto tome na ovom forumu.ima nas od svakud i svi smo različiti(a svi smo opet s jednog mjesta-plavog nam planeta) u tome i jest bit da se dobro družimo i zabavljamo-kao što kaže netko-nedaj Bože da smo svi isti i isto mislimo,kakav bi svijet bio-držimo se satelita,filmova,sw.....-pozz

Van mreže trucker

  • Moderator
  • Forum pomocnik
  • *
  • Poruke: 820
  • Like: +30/-0
  • Pol: Muškarac

Odg: Upozorenje
« Odgovor #3 poslato: 05.11.2008. 22:25:20 »
nemam pojma ali naslucujem o cemu se radi pa cu reci ovako:
posto je ovo satelitski forum,a ti sateliti nemaju veze sa politickim opredjeljenjima,vjerom nacijom i sl.mislim da ovo nije mjesto za takve stvari.kao sto rece miklav ima foruma i portala za takve stvari.
dakle,potpisujem ovo iznad...

Van mreže marre

  • Moderator
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 283
  • Like: +26/-4
  • Pol: Muškarac
  • Burning ring of fire...

Odg: Upozorenje
« Odgovor #4 poslato: 06.11.2008. 17:22:28 »
Ne znam što je bilo povod ovom Vvidak11 postu,ali možda i bolje da ne znam,a inače se 100 % slažem sa svim gore navedenim,nije ovo mesto za bilo kakve uvrede na nacionalnom i/ili verskom,ili bilo kakvom drugom planu,ja jesam liberalan,poštujem sve i svakoga,svačiji lik i delo,ali u slučaju da sloboda nekog pojedinca ili grupe ugrožava osnovna prava bilo kog drugog pojedica i/ili grupe po blo kom osnovu onda sam za politiku 0 (NULA) tolerancije!!! Što se toga tiče (i samo toga) sam radikalan.
Mislim da i ne moram podsećati da smo ovde na ovom forumu skupljeni sa svih starana NAŠEG (kažem NAŠEG) Balkana,a i šire,i niko nije ni veći ni bolji ni pametniji ni...      itd od bilo kog drugog.Tolerancija nam je svima prerogativ,ali ono najvažnije je da na ovom forumu jednostavno NEMA polaznih tačaka za bilo kakve provokacije po bilo kom osnovu,pa smatram da onaj ko takvo nešto pokuša bude najstrože sancionisan od strane naših administratora!
Ovde smo (napominjem po ko zna koji put) najpre da si potražimo pomoć kada nam je potrebna,da pružimo pomoć nekome kome je potrebna,a u mogućnosti smo da to učinimo,i na posletku,ali ne i na kraju da se DRUŽIMO,i sve to u najboljoj volji.
ko misli drugačije jednostavno mu ovde mesto nije.

  Hvala svima na razumevanju!

                     MARRE :)!!!
Metabox 2 original,antena 90cm,LNB 0.1db.+ motor

Van mreže st-slavonac

  • VIP
  • Senior clan
  • *
  • Poruke: 131
  • Like: +28/-2
    • Card Sharing forum SAT-HR

Odg: Upozorenje
« Odgovor #5 poslato: 06.11.2008. 19:23:39 »
Naravno da se slažem.
Samo jedna primjedba za moderatore.
Kad dođe taki slučaj zna se kako to triba razriješiti = MARŠ sa foruma zauvik i stvar riješena.
Nitko neće zamiriti ako se taki potira ća, niti će iko pitati, niti će taki kome faliti.
Smatram da nam na forumu ne treba takvo smeće.
Ovaj forum, kao i moj isto, triba služiti za druženje i razmjenu iskustava a ne polemizaciju o nekim pizdarijama koje se nas indirektno ne tiču.
Triba biti omjer 50 - 50.
Prvih 50 % vezano za satelite, ključeve, resivere, multimediju, šrotalice u koje buljimo dosta vrimena dnevno, ...
A drugih 50 % vezano za drva koje je miklav punio susjedu, fiš-paprikašu koji kuva vvidak, mojim susjedama koje su skontale da ih često promotrim pobliže ( naravno kad mi žena nije blizu ), vecinim tutorialima i ....

Eto pozdrav svima, nemojte šta zamiriti i miklave ,šalji buru jer mi je dosta kiše  8) ;D :P :P

Van mreže mlad

  • Novi na forumu.
  • *
  • Poruke: 6
  • Like: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • VU+DUO 2TB HDD TRIAX 110 X 2 MOTOR OPTICUM 3800 X

Odg: Upozorenje
« Odgovor #6 poslato: 09.01.2010. 09:57:56 »
Mani politiku u ovu butiku angry4.gif
Život je prekratak da bi ga provodili na prepucavanja i svađe a ima tako lijepih stvari u kojima možemo zajedno uživat :ziveli: