Molim vas da se prijavite ili se registrujete.
Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

VLADIX SAT forum

18.11.2017. 03:46:50
Vijesti: Sve što Vam treba, tu smo mi !

Autor Tema: SportKlub i SportKlub+ Srbija - TV program  (Pročitano 12612 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže scoobydoo

  • Globalni moderator
  • Super clan
  • *****
  • Poruke: 1786
  • Like: +38/-5
  • Pol: Muškarac
  • Dežurni zajebant Vladix foruma, Antilaser Team HR

Odg: SportKlub i SportKlub+ Srbija - TV program
« Odgovor #30 poslato: 15.03.2009. 13:08:45 »
Sport Klub Srbija 15.03.2009
powered by SCOOBYDOO07:00 Klupske TV
07:30 Za šaku kartona
08:00 Španska košarka: Zaragoza – Unicaja
10:00 Pregled Euroleague
10:45 Italija, Serie A: Cagliari – Genoa
12:30 (DIR) Šp. košarka: Bilbao - TAU
15:00 (DIR) Serie A: Multi prenos
17:00 (DIR) Bundesliga: Hamburg - Cottbus
19:00 (DIR) ATP Masters Indian Wells
23:00 (DIR) ATP Masters Indian Wells

Sport Klub+ Srbija 15.03.2009

06:00 Klupske TV
06:45 Bundesliga: Bochum – Bayern
08:30 Liga šampiona: Liverpool – Real M.
10:30 Grčka liga: Aris – Xanthi
12:30 (DIR) Holandska liga: Feyenoord - PSV
14:15 (DIR) Championship: Bristol C. – Cardiff
16:15 FMM
16:45 Klupske televizije
17:00 (DIR) Bundesliga: Werder - Stuttgart
19:00 (DIR, 2. pol) B. liga: Clubb B. - Gent
20:00 Klupske televizije
21:00 (DIR) Francuska liga: PSG – Marseille
23:00 Klupske televizije
23:30 (DIR) Arg. liga: Boca J. – Argentinos J.
01:00 Belgijska liga: Standard – Genk
02:15 Francuska liga: Lyon – Auxerre
04:15 Bundesliga: Hamburg – Cottbus

Van mreže scoobydoo

  • Globalni moderator
  • Super clan
  • *****
  • Poruke: 1786
  • Like: +38/-5
  • Pol: Muškarac
  • Dežurni zajebant Vladix foruma, Antilaser Team HR

Odg: SportKlub i SportKlub+ Srbija - TV program
« Odgovor #31 poslato: 01.04.2009. 17:42:14 »
Sport Klub Srbija
01.04.2009




06:00 PROFI BOKS
07:00 NCAA March M. : Reg. finale Boston
09:00 ATP Masters Miami
10:30 Pregled Championship
11:00 Euroleague play off
13:00 Fudbal U21: England – France
15:00 ATP Masters Miami
17:30 (DIR) Kv. za SP: Kazakhstan – Belarus
19:30 Agrimes Deuce
20:00 Fudbal mondijal magazin
20:30 Sport Klub Pregled
21:00 (DIR, 1.meč) ATP Miami 1/4 Finale
23:00 Kv. za SP: Austria – Romania
01:00 Kv. za SP: England – Ukraine
03:00 (DIR, 1.meč) ATP Miami 1/4 Finale





Sport Klub Plus Srbija
01.04.2009





07:30 Barca TV: Celtic - Barcelona
09:30 Friendly U21: England – France
11:15 Francuska liga: Marseille - Nant
13:00 Belgijska liga: Club Brugge – Standard
14:45 B. liga: Anderlecht v Beerschot
16:45 Argentinska liga: Arsenal – Rosario
18:30 Friendly U21: England – France
20:30 Pregled Championshipa
21:00 (DIR) WC Qualifier: England – Ukraine
23:00 Portugalska liga: Porto – Benfica
01:00 Pregled Championshipa
01:30 Francuska liga: Nantes – PSG
03:15 WC Qualifier: England – Ukraine
05:00 Friendly: England – Slovakia

Van mreže milenko61

  • Globalni moderator
  • VIP extra clan
  • *
  • Poruke: 4105
  • Like: +149/-12
  • Pol: Muškarac

Odg: SportKlub i SportKlub+ Srbija - TV program
« Odgovor #32 poslato: 03.04.2009. 06:45:45 »



TV program - petak, 03.04.2009
Sport klub


06.00 Iks gejms
07.00 Koledž košarka: Regionalno finale Indijanapolis
09.30 Bundesliga
10.00 Košarka: Evroliga plej of
12.30 Milan TV
13.00 Bundesliga
13.30 Tenis: ATP Majami, četvrtfinale
17.30 Francuska liga, najava kola
18.00 Pregled Evrolige
19.00 Tenis: ATP Majami, polufinale
21.30 Koledž košarka: Regionalno finale Memfis
23.00 Za šaku kartona
23.30 Ragbi
00.00 Francuska liga, najava kola
00.30 Pregled Evrolige
01.00 Tenis: ATP Majami, prenos polufinala
03.30 MMA elit pro



TV program - petak, 03.04.2009
Sport klub +



06.15 -Bundesliga 2: Majnc - Ahen
08.00 -Holandska liga: PSV - Viteze
09.45 -Independiente - Nevels
11.30 -Francuska liga: Le Avr - Bordo
13.15 -Čelsi TV: Totenhem - Čelsi
15.00 -Barsa TV: Barselona - Malaga
17.00 -FMM
17.30 -Pregled Championship-a
18.00 -Bundesliga 2: Oberhauzen - Osnabrik
20.00 -Bundesliga - Superstar
20.30 -Ruska liga: Dinamo M. - Kimki
22.30 -Francuska liga: Le Avr - Bordo

Van mreže scoobydoo

  • Globalni moderator
  • Super clan
  • *****
  • Poruke: 1786
  • Like: +38/-5
  • Pol: Muškarac
  • Dežurni zajebant Vladix foruma, Antilaser Team HR

Odg: SportKlub i SportKlub+ Srbija - TV program
« Odgovor #33 poslato: 05.04.2009. 01:16:13 »
 Sport Klub Srbija  5.04. 2009
by SCOOBYDOO

07:00 Šp. košarka: Granada – Barcelona
09:00 NCAA March Madness 1/2 Finale
13:00 (DIR) Serie A: Atalanta-Fiorentina
15:00 (DIR) Serie A: Multi prenos
17:00 (DIR) Bundesliga: Werder – Hannover
19:00 (DIR) ATP Masters Miami
22:00 Belg. liga: Standard – Germinal
00:00 NCAA March Madness 1/2 Finale
04:00 NCAA March Madness 1/2 Finale
05:45 TWS





Sport Klub Plus Srbija 5.04. 2009.


06:00 Aus. liga: LASK – Kapfenberg
08:00 Fr. liga: Caen – Toulouse
10:00 Hol. liga: Sparta – PSV
12:00 (DIR) Ch.: Cardiff C. – Swansea C.
14:00 (DIR) Munchen 1860 – Osnabruck
16:00 FMM
16:30 Pregled Championshipa
17:00 (DIR) Fr. liga: PSG – Nice
19:00 (DIR) Leixoes – Sporting
21:00 (DIR) St Etienne – Marseille
22:50 Panathinaikos – Xanthi
00:30 (DIR) Lanus – Independiente
02:30 B. liga: Lokeren – Anderlecht
04:15 Ruska liga: Rubin – Moscow

Van mreže milenko61

  • Globalni moderator
  • VIP extra clan
  • *
  • Poruke: 4105
  • Like: +149/-12
  • Pol: Muškarac

Odg: SportKlub i SportKlub+ Srbija - TV program
« Odgovor #34 poslato: 07.04.2009. 12:21:39 »


« Sport Klub Srbija » 07.04.2009




06:30 "Total Rugby "
07:00 Klupske TV
07:30 Španska košarka: Real M. – Zaragoza
10:00 Pregled Championship
10:30 Pregled Bundeslige
12:00 Pregled ruske lige
12:30 Pregled ATP Masters Miami
13:30 Pregled Seria A
14:30 Pregled argentinske lige
15:30 Italija - Serie A
17:30 Borbe veka
18:00 Profi boks: Figueroa - Baley
19:30 Agrimes Deuce
20:00 Fudbal mondijal magazin
20:30 Sport Klub Pregled
21:00 NCAA March Madness Finale
23:00 Golf – European pro tour
00:00 Wilkinson MMA Elite Pro – Cage rage
02:00 Rukomet: Pick Szeged – Nordhorn
03:30 Agrimes Deuce
04:00 Fudbal mondijal magazin
04:30 Sport Klub Pregled






« Sport Klub Plus Srbija » 07.04.2009




07:30 Fr. liga: Caen – Toulouse
09:15 Champ: Birmingham – Wolves
11:00 A. liga: Arsenal – San Lorenzo
12:45 Bundesliga 2: Freiburg – Ahlen
14:30 Champ: Bristol – Preston
16:15 Bundesliga: Werder - Hannover
18:00 Chelsea TV: Chelsea - Newcastle
19:45 Bundesliga: Wolfsburg – Bayern
21:30 Hol. liga: Roda – Ajax
23:30 Bundesliga: Koln – Leverkusen
01:30 Fr. liga: Bordeaux – Nancy
03:30 Bundesliga: Werder - Hannover
05:30 Belg. liga: Genk – Westerlo

Van mreže scoobydoo

  • Globalni moderator
  • Super clan
  • *****
  • Poruke: 1786
  • Like: +38/-5
  • Pol: Muškarac
  • Dežurni zajebant Vladix foruma, Antilaser Team HR

Odg: SportKlub i SportKlub+ Srbija - TV program
« Odgovor #35 poslato: 11.04.2009. 07:41:33 »
Sport Klub Srbija 11.04.2009
by SCOOBYDOO
06:15 Klupske TV
07:00 Francuska liga – Najava kola
07:30 Bundesliga – najava kola
08:00 Milan TV
09:00 NHL: Minnesota – Nashville
11:00 Golf – European pro tour
12:00 Moto GP Qatar – Trening 125 cc
13:00 Moto GP Qatar – Trening GP
14:00 Moto GP Qatar – Trening 250 cc
15:00 (DIR) Serie A: Multi prenos
17:00 (DIR, uklj.) Bundesliga Multi
17:30 Francuska liga – Najava kola
18:15 (DIR) ViveMenorca - Unicaja
20:30 (DIR) Serie A: Genoa – Juventus
22:30 Moto GP Qatar – Kvalifikacije 125 cc
23:30 Moto GP Qatar – Kvalifikacije GP

Sport Klub Plus Srbija 11.04.2009

06:00 A liga: Mattersburg - Altach
08:00 A. liga: Argentinos – Arsenal
10:00 Champ: Reading – Sheffield U.
12:00 (DIR) FC Moscow – Spartak M
14:00 B. liga: Roeselare – Genk
15:30 (DIR) Bund: Bayern - Frankfurt
17:30 FMM
18:00 (DIR) A. liga: Ried – Austria W
20:00 (DIR) Standard – Lokeren
22:00 (DIR) Porto – Amadora
23:20 (DIR uklj.) Colon – Arsenal
01:15 Bund: Mgladbach – Wolfsburg
03:00 R. liga: FC Moscow – Spartak M
05:00 Klupske TV

Van mreže scoobydoo

  • Globalni moderator
  • Super clan
  • *****
  • Poruke: 1786
  • Like: +38/-5
  • Pol: Muškarac
  • Dežurni zajebant Vladix foruma, Antilaser Team HR

Odg: SportKlub i SportKlub+ Srbija - TV program
« Odgovor #36 poslato: 16.04.2009. 23:08:16 »
Petak 17.04.2009.

Sport Klub Srbija

07:00     LŠ: Bayern – Barcelona
09:30     Poker
10:30     (DIR) ATP Monte Carlo 1/4 Finala
14:30     (DIR) ATP Monte Carlo 1/4 Finala
18:00     (DIR) Bund2: Multi prenos
20:00     Bundesliga – najava kola
20:30     (DIR) Schalke – Cottbus
22:30     Za šaku kartona
23:00     Francuska liga – Najava kola
23:30     "Total Rugby "
00:00     LŠ: Porto – Man. United
01:30     ATP Monte Carlo 1/4 Finala
05:15     LŠ: Porto – Man. United

Sport Klub Plus Srbija

06:30     Bundesliga: Hannover – Hertha
08:15     Ch.: Reading – Sheffield U.
10:00     Bundes: Leverkusen - Werder
11:45     Grčka liga: Xanthi - PAOK
13:30     Liverpool TV: Liverpool – Blackburn   
15:30     LŠ: Bayern – Barcelona
17:30     Bundesliga – najava kola
18:00     (DIR) Hansa - Oberhausen
20:00     Francuska liga – Najava kola
20:30     (DIR) B. liga: Genk - Gent
22:20     Aus. liga: LASK - Ried
23:55     (DIR) Independiente – Colon
02:00     Bundesliga: Schalke – Cottbus
04:00     B. liga: Genk - Gent

Van mreže scoobydoo

  • Globalni moderator
  • Super clan
  • *****
  • Poruke: 1786
  • Like: +38/-5
  • Pol: Muškarac
  • Dežurni zajebant Vladix foruma, Antilaser Team HR

Odg: SportKlub i SportKlub+ Srbija - TV program
« Odgovor #37 poslato: 18.04.2009. 09:24:00 »
Subota 18.04.2009.

Sport Klub Plus Srbija   

06:00     A. liga: LASK  - Ried
08:00     Hansa - Oberhausen
10:00     LŠ: Bayern – Barcelona
12:00     Independiente – Colon
14:00     LŠ: Chelsea – Liverpool
15:30     (DIR) Wolfsburg - Leverkusen
17:30     Francuska liga – Preview
18:15     (DIR) FA Cup: Arsenal – Chelsea
20:00     (DIR) Mouscron – Standard
22:00     (DIR) Guimaraes – Sporting
23:20     (DIR) Gimnasia LP – Rosario
01:15     F. liga: St.Etienne – Lille
03:00     Bundesliga: Bielefeld - Bayern
05:00     Klupske TV

Sport Klub Srbija

07:00     ATP Monte Carlo 1/4 Finala
11:00     Golf – European pro tour
12:00     LŠ: Chelsea – Liverpool
13:30     (DIR) ATP Monte Carlo 1/2 Finala
16:00     (DIR) ATP Monte Carlo 1/2 Finala
18:15     (DIR) Košarka: Real M. – Barcelona
20:45     (DIR) Feyenoord – Twente
22:30     Serie A: Genoa - Lazio

Van mreže scoobydoo

  • Globalni moderator
  • Super clan
  • *****
  • Poruke: 1786
  • Like: +38/-5
  • Pol: Muškarac
  • Dežurni zajebant Vladix foruma, Antilaser Team HR

Odg: SportKlub i SportKlub+ Srbija - TV program
« Odgovor #38 poslato: 19.04.2009. 13:02:08 »
Sport Klub Srbija 19.04.2009

07:30 Za šaku kartona
09:00 ATP Monte Carlo 1/2 Finala
12:00 ATP Monte Carlo 1/2 Finala
14:00 (DIR) ATP M. Carlo, Finale
17:00 (DIR) FA Cup: Man. U. – Everton
19:00 Bundes: Hertha – Werder
21:00 (DIR) F. liga: Bordeaux – Lyon
23:00 Košarka: TAU – Zaragosa
01:00 ATP M. Carlo, Finale
04:00 ATP M. Carlo, Finale
05:45 TWS

Sport Klub Plus Srbija 19.04.2009

06:00 H. liga: Feyenoord – Twente
08:00 A. liga: Gimnasia LP – Rosario
10:00 FA Cup: Arsenal – Chelsea
12:00 (DIR) R. liga: Lokomotiv - Zenit
14:00 (DIR) Freiburg - Ingolstadt
16:00 FMM
16:30 (DIR) H. liga: PSV – Ajax
18:30 (DIR uklj.) Westerlo – Anderlecht
20:00 (DIR) Boca J. – River P.
22:00 Bundesliga: Hertha - Werder
23:50 F. liga: Bordeaux – Lyon
01:30 H. liga: PSV – Ajax
03:30 Boca Juniors – River Plata

Van mreže scoobydoo

  • Globalni moderator
  • Super clan
  • *****
  • Poruke: 1786
  • Like: +38/-5
  • Pol: Muškarac
  • Dežurni zajebant Vladix foruma, Antilaser Team HR

Odg: SportKlub i SportKlub+ Srbija - TV program
« Odgovor #39 poslato: 22.04.2009. 23:53:56 »
Sport Klub Srbija  23.04.2009
06:00 Pregled Bundesliga
07:00 Sport Klub Pregled
07:30 X Games
08:30 NHL: NY Rangers–Washington
11:00 Pregled Indy Car
12:30 Red Bull – Mexico City
13:00 C. Italia: Juventus – Lazio
14:45 (DIR) ATP Masters Barcelona
18:00 (DIR) ATP Masters Barcelona
20:15 (DIR) Košarka: TAU – Barcelona
22:00 Bundesliga – najava kola
22:30 Svet atletike
23:00 TWS
00:00 (DIR) Inter – Sampdoria
02:00 Bundesliga – najava kola
02:30 ATP Masters Barcelona

Sport Klub Plus Srbija

06:00 Pregled francuske lige
07:00 Bund: Hamburg - Hannover
09:00 Bundes2: Mainz – Ahlen
11:00 R. liga: Spartak M – Terek
12:45 Bund2: Duisburg – Koblenz
14:45 Barca TV: Getafe - Barcelona
16:45 C. Italia: Juventus – Lazio
18:45 F. liga: Lorient – Marseille
20:45 (DIR) Inter – Sampdoria
22:45 Bund2: Nurnberg – St.Pauli
00:30 P. liga: Academica – Porto
02:30 B. liga: Dender – Roeselare
04:30 Bund2: Duisburg – Koblenz

Van mreže scoobydoo

  • Globalni moderator
  • Super clan
  • *****
  • Poruke: 1786
  • Like: +38/-5
  • Pol: Muškarac
  • Dežurni zajebant Vladix foruma, Antilaser Team HR

Odg: SportKlub i SportKlub+ Srbija - TV program
« Odgovor #40 poslato: 28.04.2009. 21:54:53 »
Srijeda 29.04.2009.
Sport Klub Srbija

06:00     ATP Masters Rome
09:00     ATP Masters Rome
11:00     Barca TV: Valencia – Barcelona
13:00     (DIR) ATP Masters Rome
17:00     (DIR) ATP Masters Rome
21:00     (DIR) ATP Masters Rome
22:30     Pregeld Moto GP Japan
23:00     Pregled Indy Car – Kansas
00:00     Svet atletike
00:30     Pregled portugalske lige
01:00     ATP Masters Rome
05:00     ATP Masters Rome

 
Sport Klub Plus Srbija

07:30    A. liga: Lille – Marseille
09:30    Bund2: Frankfurt – Nurnberg
11:30    Pregled portugalske lige
12:00    Pregled Bundeslige
13:00    Pregled ruske lige
13:30    Pregled holandske lige
14:30    Pregled francuske lige
15:30    Pregled Championshipa
16:00    Pregled argentinske lige
17:00    P. liga: Benfica – Maritimo
19:00    Chelsea TV: West H. – Chelsea   
21:00    Barca TV: Valencia – Barcelona
23:00    Bund: M’gladbach – Bielefeld
01:00    Pregled Championshipa
01:30    Pregled Bundeslige
02:30    Pregled portugalske lige
03:00    Pregled holandske lige
04:00    Pregled ruske lige
04:30    Pregled argentinske lige
05:30    Pregled francuske lige

Van mreže scoobydoo

  • Globalni moderator
  • Super clan
  • *****
  • Poruke: 1786
  • Like: +38/-5
  • Pol: Muškarac
  • Dežurni zajebant Vladix foruma, Antilaser Team HR

Odg: SportKlub i SportKlub+ Srbija - TV program
« Odgovor #41 poslato: 04.05.2009. 20:44:35 »
Utorak, 5.svibnja 2009.
Sport Klub Srbija

06:30 Klupske TV
07:30 Košarka:Joventut – Zaragoza
10:00 Pregled Moto GP Spain
10:30 Pregled Bundeslige
12:00 Pregled ruske lige
12:30 Pregled ATP Masters Rome
13:30 Pregled Seria A
14:30 Pregled argentinske lige
15:30 MU TV: Middlesbr. – Man. UTD
17:30 Borbe veka
18:00 Profi boks
19:30 Agrimes DEUCE
20:00 Fudbal mondijal magazin
20:30 SPORT KLUB Pregled
21:00 NHL: Washington – Pittsburgh
23:00 Golf – European pro tour
00:00 Barca TV: Real M. – Barcelona
02:00 Pregled ATP Masters Rome
03:30 Agrimes DEUCE
04:00 Fudbal mondijal magazin
04:30 SPORT KLUB Pregled

Sport Klub Plus Srbija

07:30 CL: Barcelona - Chelsea
09:15 Bund2: Duisburg – Furth
11:00 Spartak M – Dinamo M
12:45 Marseille - Toulouse
14:30 LFC TV: Liverpool – Newcastle
16:15 PSG - Rennes
18:00 Ch.: Crystal P. – Sheffield U.
20:30 Chelsea – Fulham
22:15 Nacional - Benfica
00:00 Twente – AZ
01:45 Trofense – Belenenses
03:30 PSG - Rennes
05:30 Spartak M – Dinamo M

Van mreže scoobydoo

  • Globalni moderator
  • Super clan
  • *****
  • Poruke: 1786
  • Like: +38/-5
  • Pol: Muškarac
  • Dežurni zajebant Vladix foruma, Antilaser Team HR

Odg: SportKlub i SportKlub+ Srbija - TV program
« Odgovor #42 poslato: 09.05.2009. 08:29:52 »
Sport Klub Srbija 09.05.2009

06:15 Klupske TV
07:00 Leverkusen - Bielefeld
09:30 Francuska liga – Najava kola
10:00 Bundesliga – najava kola
10:30 NHL: Pittsburgh - Washington
12:30 LŠ: Arsenal - Man. U.
14:00 Rugby SL: Wigan - St Helens
15:30 (DIR) Stuttgart - Wolfsburg
17:30 Francuska liga – Najava kola
18:00 (DIR) Serie A: Sampdoria - Reggina
20:00 (DIR) Belgijska liga, kombinovano
22:00 ACB Liga - poslednje kolo
00:00 Speedway GP - Poland
03:00 Bundesliga: Hertha - Bochum

Van mreže scoobydoo

  • Globalni moderator
  • Super clan
  • *****
  • Poruke: 1786
  • Like: +38/-5
  • Pol: Muškarac
  • Dežurni zajebant Vladix foruma, Antilaser Team HR

Odg: SportKlub i SportKlub+ Srbija - TV program
« Odgovor #43 poslato: 17.05.2009. 11:13:14 »
Sport Klub Srbija Nedjelja 17.05.2009.

06:00 Klupske TV
07:00 ATP Madrid 1/2 Finala
09:00 (DIR) VW Polo Cup: Hockenheimring
09:30 ACB liga: Real M. – Joventut
11:00 (DIR) Moto GP France – Trka 125 cc
12:15 (DIR) Moto GP France – Trka 250 cc
14:00 (DIR) Moto GP France – Trka GP
16:00 (DIR) ATP Madrid, Finale
19:00 ACB liga: Barcelona - Pamesa
21:00 (DIR) Fr. liga: Marseille – Lyon
23:00 World T. Cup Tennis Dusseldorf
02:00 World T. Cup Tennis Dusseldorf
05:45 TWS

Sport Klub Plus Srbija

06:15 Bund: Hannover – Wolfsburg
08:00 Arg. liga: Gimnasia LP - Velez
10:00 P. liga: Trofense – Porto
12:00 B. liga: Gent – Standard
14:00 (DIR) Bund2: Furth - Mainz
16:00 Chelsea TV
17:00 (DIR) R. liga: CSKA - Zenit
19:00 Klupske TV
20:00 (DIR) P. liga: Braga – Benfica
22:00 Fr. liga: Nantes - Rennes
00:00 Klupske TV
00:30 (DIR) Independiente – Estudiantes
02:30 Fr. liga: Marseille – Lyon
04:00 Bund2: Furth - Mainz

Van mreže scoobydoo

  • Globalni moderator
  • Super clan
  • *****
  • Poruke: 1786
  • Like: +38/-5
  • Pol: Muškarac
  • Dežurni zajebant Vladix foruma, Antilaser Team HR

Odg: SportKlub i SportKlub+ Srbija - TV program
« Odgovor #44 poslato: 25.05.2009. 22:18:08 »
Sport Klub Srbija 26. svibnja 2009.

07:00 Barcelona TV
07:30 ACB liga: Barcelona – Pamesa
10:00 FA Cup preview
10:30 Pregled francuske lige
12:00 Pregled ruske lige
12:30 Pregled Bundeslige
13:30 Pregled Seria A
14:30 Pregled argentinske lige
15:30 Italija - Serie A
17:30 Borbe veka
18:00 Profi boks: Gutierrez - Smith
19:30 Agrimes deuce
20:00 Fudbal mondijal magazin
20:30 Sport Klub - Pregled
21:00 Wilkinson MMA Elite Pro – Cage rage
23:00 MU TV: Hull – Man. UTD
01:00 Barcelona TV
01:30 (DIR) NHL: Carolina – Pittsburgh
04:00 101 nabolji nokaut

Sport Klub Plus Srbija

07:30 Fr. liga: Bordeaux – Monaco
09:30 P. liga: Sporting – Nacional
11:30 Fr. liga: Nancy – Marseille
13:30 Bund2: Nurnberg – Munchen
15:30 Fr. liga: Nancy – Marseille
17:30 B. liga: Standard – Anderlecht
19:30 Liverpool TV: Liverpool - Tottenham
21:15 Fr. liga: Valenciennes – PSG
23:00 P. liga: Benfica – Belenenses
00:45 Chelsea TV: Sunderland - Chelsea
02:30 Ruska liga: Dinamo – Zenit
04:15 Ch.: Millwall – Scunthorpe