Molim vas da se prijavite ili se registrujete.
Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

VLADIX SAT forum

18.04.2024. 20:07:40
Vijesti: Sve što Vam treba, tu smo mi !

Autor Tema: Prijedlog  (Pročitano 10224 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Maverick

  • Admin 2
  • Super clan
  • *
  • Poruke: 2277
  • Like: +135/-9
  • Pol: Muškarac
  • Semper Fidelis...Without Fear

Prijedlog
« poslato: 22.10.2008. 21:39:59 »
S obzirom da stalno mijenjam komponente računala ( a znam da vas ima još takvih  ;D ) skupilo mi se dosta toga što mi više ničem ne služi, pa sam došao na slijedeću ideju.
Kako bi bilo da ( s obzirom da nas ima sa svih strana ) probamo svako na razini svoje države pomoći članovima koji imaju stariju kompjutorsku aparaturu s dijelovima koji su nam višak.
Naravno bez naknade osim poštarine. Naime, kako dosta često pomažem članovima preko team viewera neizbježno vidim i koje kompove koriste, tako sam se uvjerio da još nažalost ima ljudi koji nisu u financijskoj mogućnosti priuštiti si neki jači stroj nego se još uvijek bore sa kompovima koji koriste PIII ili čak slabije procesore, e sad da netko ne bi mislio da je to prosjačenje jerbo nije ( naime da ste spremni izdvojit neznam kolko para probajte naći za kupit SDRAM ili nedaj bože one još starije module mislim dimm da se zovu ).
Ili nekom treba CD-ROM ( ako nizašta za slušat glazbu je ok a imam ih par komada koji kupe prašinu ).
Možda sam ovo malo zbrkano objasnio, ali mislim da je ideja tu, pa se oglasite s vašim prijedlozima.
 

Van mreže st-slavonac

  • VIP
  • Senior clan
  • *
  • Poruke: 131
  • Like: +28/-2
    • Card Sharing forum SAT-HR

Odg: Prijedlog
« Odgovor #1 poslato: 22.10.2008. 23:15:32 »
Svaka čast ,podržajem prijedlog i pridružujem se akciji.
Imam još nešto stvari koje su ostale.
Žena me natrala da počistim sobu i garažu.
Sklopio sam dva računala i poklonio jedno djeci bez roditela a drugo jednoj obitelji sa desetero dijece.
Ostalo mi je još ,ako nekome treba  nek se javi da vidim imam li to.

Pomoći bilo kome u bilo čemu je odlika i vrlina koja se nemože ničim platiti.
« Poslednja izmena: 22.10.2008. 23:17:09 st-slavonac »

Van mreže milenko61

  • Globalni moderator
  • VIP extra clan
  • *
  • Poruke: 4105
  • Like: +149/-12
  • Pol: Muškarac

Odg: Prijedlog
« Odgovor #2 poslato: 23.10.2008. 00:09:18 »
Svaka čast st-slavonac na lijepom mišljenju i poklonima što si ih dao u prave ruke. 

Van mreže KVADRY

  • VIP
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 259
  • Like: +32/-8
  • Pol: Muškarac
  • don't touch my dial!

Odg: Prijedlog
« Odgovor #3 poslato: 23.10.2008. 19:59:11 »
bravo
metabox2
samsung 9500

Van mreže trucker

  • Moderator
  • Forum pomocnik
  • *
  • Poruke: 820
  • Like: +30/-0
  • Pol: Muškarac

Odg: Prijedlog
« Odgovor #4 poslato: 28.10.2008. 23:11:36 »
i ja podrzavam ovo sto vvidak 11 predlaze.ja sam svoj stari komp dao prijatelju,neznam je li sta od hardvera jos po kuci (sin vodi brigu o tome)ali u svakom slucaju prijedlog stoji.Mozda postaviti neku rubriku samo za to ili???

Van mreže guns n roses

  • Admin 2
  • Super clan
  • *
  • Poruke: 2170
  • Like: +105/-1
  • Pol: Muškarac

Odg: Prijedlog
« Odgovor #5 poslato: 28.10.2008. 23:32:41 »
kad smo već otvorili ovu humanitarnu temu i blizu je akcija,ja predlažem pošto sam humanitarni radnik da sklopimo jedno računalo i doniramo jednoj obitelji,ja mogu dati predlog a i svi vi-kod mene ima jedna povratnička obitelj i nemaju komp,mi smo im bili donirali jedno ali im se pokvarilo a roditelji nemaju mogućnosti da kupe polovno ili drugo.imaju dvoje osnovnoškolske djece i na sebe stavljam zadatak ako i ako ne prođe to da im obezbjedim monitor ovaj svoj pošto ću uzimati lcd.mislim da našoj djeci je potrebnije nego nama-nemojte me shvatiti doslovno.naravno-na žalost ima i težih i gorih uslova u kojem žive neke druge obitelji-zato naglašavam da je ovo samo moj predlog.nadam se da će mo zajedničkim snagama uspjeti pred ove blagdane da nekog usrećimo i osjećamo da smo učinili dobro djelo-pozz svima

Van mreže st-slavonac

  • VIP
  • Senior clan
  • *
  • Poruke: 131
  • Like: +28/-2
    • Card Sharing forum SAT-HR

Odg: Prijedlog
« Odgovor #6 poslato: 29.10.2008. 00:02:07 »
Dajem DVD Pržilicu, nešto memorije (neznam od koliko je ) i Hard od 40 GB.

 :) :) :)

Van mreže st-slavonac

  • VIP
  • Senior clan
  • *
  • Poruke: 131
  • Like: +28/-2
    • Card Sharing forum SAT-HR

Odg: Prijedlog
« Odgovor #7 poslato: 02.11.2008. 14:50:14 »
Zašto je stalo. vvidak, miklave- oćemo sklopiti koje ili ne, blagdani su blizu, jedino ako mislite dogodine.

Van mreže Maverick

  • Admin 2
  • Super clan
  • *
  • Poruke: 2277
  • Like: +135/-9
  • Pol: Muškarac
  • Semper Fidelis...Without Fear

Odg: Prijedlog
« Odgovor #8 poslato: 02.11.2008. 19:19:45 »
Stalo je jerbo ja se jedva ulogam na forum preko proxya iako mi nije jasno zašto baš kod mene šteka uvijek.
U svakom slučaju ja imam ploču s proc PIII 700 mhz u ispravnom stanju i nekoliko graf karti, a na ploči je keks od 128 mb sdrama, dakle za surfanje i office iskoristivo, za ostalo slabo.

Van mreže guns n roses

  • Admin 2
  • Super clan
  • *
  • Poruke: 2170
  • Like: +105/-1
  • Pol: Muškarac

Odg: Prijedlog
« Odgovor #9 poslato: 02.11.2008. 23:08:21 »
monitor,ram250,tipkovnica-slušalice-eventualno zvučnike

Van mreže trucker

  • Moderator
  • Forum pomocnik
  • *
  • Poruke: 820
  • Like: +30/-0
  • Pol: Muškarac

Odg: Prijedlog
« Odgovor #10 poslato: 12.05.2009. 22:07:28 »
Ljudi,šta bi od ovoga,nismo ništa uradili a evo ja mijenjao monitor pa se sjetio prijedloga što ga je dao miklav:

Citat
kad smo već otvorili ovu humanitarnu temu i blizu je akcija,ja predlažem pošto sam humanitarni radnik da sklopimo jedno računalo i doniramo jednoj obitelji,ja mogu dati predlog a i svi vi-kod mene ima jedna povratnička obitelj i nemaju komp,mi smo im bili donirali jedno ali im se pokvarilo a roditelji nemaju mogućnosti da kupe polovno ili drugo.imaju dvoje osnovnoškolske djece i na sebe stavljam zadatak ako i ako ne prođe to da im obezbjedim monitor ovaj svoj pošto ću uzimati lcd.mislim da našoj djeci je potrebnije nego nama-nemojte me shvatiti doslovno.naravno-na žalost ima i težih i gorih uslova u kojem žive neke druge obitelji-zato naglašavam da je ovo samo moj predlog.nadam se da će mo zajedničkim snagama uspjeti pred ove blagdane da nekog usrećimo i osjećamo da smo učinili dobro djelo-pozz svima

Van mreže Maverick

  • Admin 2
  • Super clan
  • *
  • Poruke: 2277
  • Like: +135/-9
  • Pol: Muškarac
  • Semper Fidelis...Without Fear

Odg: Prijedlog
« Odgovor #11 poslato: 12.05.2009. 22:11:32 »
Nažalost nije saživilo na globalnoj razini zbog graničnih problema :( ali i lokalno se može djelovati ;)

Van mreže prodigy

  • Moderator
  • Super clan
  • *
  • Poruke: 1820
  • Like: +21/-5
  • Pol: Muškarac
  • out off space

Odg: Prijedlog
« Odgovor #12 poslato: 16.05.2009. 10:19:46 »
evo ja cu dati 512mb ddr2 rama...

Van mreže cale

  • Senior clan
  • *
  • Poruke: 85
  • Like: +9/-0

Odg: Prijedlog
« Odgovor #13 poslato: 21.07.2009. 13:55:01 »
imam 128 mb ram i rado bi prihvatio kolega prodigy tvoj poklon ako ga nisi već proslijedio i naravno ja sam i bih
cale

Van mreže prodigy

  • Moderator
  • Super clan
  • *
  • Poruke: 1820
  • Like: +21/-5
  • Pol: Muškarac
  • out off space

Odg: Prijedlog
« Odgovor #14 poslato: 21.07.2009. 14:10:15 »
reci mi druze koja ti je lokacija...

da nebi vise izislo postarine  nego sto kosta ram...