Molim vas da se prijavite ili se registrujete.
Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

VLADIX SAT forum

18.04.2024. 03:35:48
Vijesti: Sve što Vam treba, tu smo mi !

Autor Tema: SKYSTAR 2 KARTICA  (Pročitano 4819 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže elvir@s

  • Novi na forumu.
  • *
  • Poruke: 8
  • Like: +0/-0
  • Pol: Muškarac

SKYSTAR 2 KARTICA
« poslato: 23.07.2011. 10:27:08 »
Imam jedno pitanje u vezi ove kartice,dali ima sta za nju download itd...
Nisam nikada baratao sa njom a nesto me privlaci.Komsija mi prodaje za 30km i sve uz nju,pa me interesuje dali se isplati kupit je.Cekam vase misljenje posto ste strucniji od mene,unaprijed hvala.Pozzz

Van mreže VLADIX

  • www.vladix.net
  • Administrator
  • Super clan
  • *
  • Poruke: 1607
  • Like: +96/-4
  • Pol: Muškarac
    • VLADIX.NET

Odg: SKYSTAR 2 KARTICA
« Odgovor #1 poslato: 23.07.2011. 12:26:02 »
Isplati se kupiti jer su sa njom mogućnosti praktično neograničene, pogotovu za tu cijenu, jer sam je ja platio prije 4 godine skoro 200 KM. Jedini njen minus je nekompatibilnost sa mnogim novijim matičnim pločama, i onda dolaze problemi sa drajverima i programima.
Uglavnom, imaš sve na forumu.
« Poslednja izmena: 23.07.2011. 16:27:55 VLADIX »

Van mreže shishmish

  • VIP
  • Forum pomocnik
  • *
  • Poruke: 680
  • Like: +10/-0
  • Pol: Muškarac
  • Nemam curu! Ne da mi žena!! ;)

Odg: SKYSTAR 2 KARTICA
« Odgovor #2 poslato: 23.07.2011. 15:27:43 »
Kako je VLADIX napisao  :respect: - kupuj (ako je ispravna) za te novce, skini sa net-a najnoviji driver za ss2 karticu, instaliraj u kompu (to ti može odraditi i prodavac kartice) i neku od DVB-S aplikacija (DVBDream, DVBViewer, AltDVB, ProgDVB, ...) i kako vidim imaš i dreambox 500s (a ukoliko imaš i server u njemu) sa dual lnb-om (da nesmetaš tvojima dok gledaju program sa dream-a), lepo uzmeš sebi C:liniju iz dream-a u DVB-S i gledaš na monitoru SAT TV, pod uslovom da ti je dream i komp povezan putem LAN konekcije (ukoliko imaš mogućnost vezivanja komponenti preko router-a bilo bi SUPER). Pored free kanala, uz pomoć nekih emulatora - moguće je gledati i neke skremblovane pakete na SAT-u ali o tom potom.    8)
Možeš uz pomoć kartice i programa SkyNET (ili nekih drugih) i da download-uješ razno-razne stvari (mislim da ima na satelitu 21.6E) po ceo dan i noć.   :sleepy2:

Ukratko, toliko od mene i o mogućnostima ss2 kartice. Za ostalo - tu smo da pomognemo!

 hello.gif
Amiko HD8260+ , antena ofset 110, štap.motor SuperJack i pozicioner, lnb 0.2db, tbs6902 sat.kart

Van mreže elvir@s

  • Novi na forumu.
  • *
  • Poruke: 8
  • Like: +0/-0
  • Pol: Muškarac

Odg: SKYSTAR 2 KARTICA
« Odgovor #3 poslato: 23.07.2011. 22:07:15 »
Svaka vam cast na odgovoru,ja cu je kupiti pa ce mo se cuti.Htjeo sam cuti vase misljenje,posto ste vi to vec sve prosli ja nisam.Jos nesto,ja imam motor za sat a tanjir je 130cm precnika.Imam DM 500s,bio sam na CS ali vise nisam.Hvala vam puno pa se cujemo