Molim vas da se prijavite ili se registrujete.
Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

VLADIX SAT forum

29.03.2024. 06:10:02
Vijesti: Sve što Vam treba, tu smo mi !

Autor Tema: neotion offtopic  (Pročitano 3673 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže ninz

  • VIP
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 402
  • Like: +29/-0

neotion offtopic
« poslato: 27.10.2007. 13:41:41 »
prodao metabox kupio neotion box 501 ramo radi HRT programa. Nakon par dana mogu sam oreci da je metabox avijon naspram neotiona jedino kaj neotion ima zgodnu mogucnost snimanja programa na disk kompjutora samo stisnem gumb rec i sinma. Inace govno otvara tps ako se svaki dan ubaciva software, premiere radi autoupdate a ostali programi zahtjevaju unos kljuca.. znaci mozda malo napredniji od metaboxa po pitanju dekodiranja programa ali puno nestabilniji i grije se  pun krac al to je navodno normalno :D

Van mreže Maverick

  • Admin 2
  • Super clan
  • *
  • Poruke: 2277
  • Like: +135/-9
  • Pol: Muškarac
  • Semper Fidelis...Without Fear

Re: neotion offtopic
« Odgovor #1 poslato: 27.10.2007. 18:15:36 »
A Dreambox koji si spominjao? Ja sam na početku svog bavljenja satelitskom bio u nedoumici da li Metabox, da li Neotion, pa sam se prelomio na Metabox ( veći je brate, a s obzirom da tad nisam imao blagog pojma o reciverima reko uzet ću veće više stane u kutiju i sl. ). Onda sam poslije par mjeseci ( ono kad je Premiere bila down ) odlučio investirat u  Dreambox. Ima li nešto što ti znaš, a mi ne pa uzeo Neotion  ;D ;D ;D ili samo znatiželja ? U svakom slučaju ne bi bilo loše pokrenut i sekciju o neotionu jerbo puno ljudi  ima i te recivere.

Van mreže Domo59

  • Table Tennis Player
  • VIP
  • Senior clan
  • *
  • Poruke: 229
  • Like: +25/-4
  • Pol: Muškarac

Re: neotion offtopic
« Odgovor #2 poslato: 28.10.2007. 17:57:56 »
Imao,mogu kao i @ninz reći da je puno nestabilniji od metaboxa(stalno blokanje kada malo brže prebacuješ kanale,gubljenje lista favorita itd.),a i bogami dosta grije ;D

Van mreže ninz

  • VIP
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 402
  • Like: +29/-0

Odg: neotion offtopic
« Odgovor #3 poslato: 30.10.2007. 17:13:19 »
ma uzeo sam neotion jer sam ga nasao jako jeftino, samo 200 kn stim da je bio ganc novi nikad koristen :D Inace nebi nikad kupio neotion.. planiram i dalje ubosti dreambox samo cekam da malo porastu dionice
HT-a, sve prodam i eto dreama :]