Molim vas da se prijavite ili se registrujete.
Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

VLADIX SAT forum

23.03.2023. 06:26:32
Vijesti: Sve što Vam treba, tu smo mi !

Autor Tema: sport na tv  (Pročitano 55970 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže scoobydoo

  • Globalni moderator
  • Super clan
  • *****
  • Poruke: 1786
  • Like: +38/-5
  • Pol: Muškarac
  • Dežurni zajebant Vladix foruma, Antilaser Team HR

Odg: sport na tv
« Odgovor #195 poslato: 10.04.2009. 21:26:26 »
Subota 11.04.2009
by SCOOBYDOO

Romanian Liga 2 - Serie I
ko: 10:00 Petrolul Ploiesti vs delta Tulcea
Sport.Ro

Bulgarian A PFG
ko: 12:00 Minyor Pernik vs CSKA Sofia
TV2 Bulgaria

Russian Premier League
ko: 12:00 FC Moscow vs Spartak Moscow
C+ France
Nova Sports 2 (Hellas)
NTV+ Sport On-Line
Sky Calcio 8
Sky Sport Xtra (Italy)
Spormax Digiturk
SportKlub+ (Hun/Rom)
SportKlub+ (Ser/Slo)
Telekanal Sport
Tring +1
NTV+ Sport HD


Romanian Liga 2 - Serie I
ko: 12:00 Snagov vs CSM Ploiesti
Sport.Ro

Romanian Liga 2 - Serie I
ko: 12:00 Universitatea Cluj vs CSM Ramnicu Valcea
Sport.Ro

Portuguese Liga Honra
ko: 12:15 Vizela vs Santa Clara
Sport TV1

Russian Premier League
ko: 12:45 Terek Grozny vs Rubin Kazan
NTV+ Nash Football

Ukrainian Vyscha Liha
ko: 13:00 Zorya vs FC Kharkiv
Inter+

Turkish 1. Lig
ko: 13:00 Altay vs Kasimpasa
D Spor

Polish Ekstraklasa
ko: 13:15 Lechia Gdansk vs GKS Belchatow
Orange Sport (Pol)

Scottish Premier League
ko: 13:30 hearts vs Celtic
Al Jazeera Sport 2
Polsat Sport Extra
Setanta Africa
Setanta Ireland (irl)
Setanta Sports 1 (gb)
Sky Calcio 10
Sky Sport 3 (Italy)
Sport 1 (Cze/Svk)
Sport 1 (Rom)

English Premier League
ko: 13:45 Liverpool vs Blackburn Rovers
BHT 1
C+ France
C+ Sport 1 (D/F/N/S)
C+ Sport 2 (Pol)
Diema 2
EuroSport 2 (FAPL)
Hi Soccer
Kanal 5 (Den)
Nova Sport (Cze)
Nova Sports 1 (Hellas)
NTV+ Football
Pink M
Premiere Sport Portal
RTL Croatia
RTS 2 (Ser)
Show Sports 1 & 2
Showtime Magreb (ART)
Sky Calcio 9
Sky Sports 1 (uk)
Spormax Digiturk
Sport 1.1 (Ned)
Sport 3 (Ukr)
Sport TV2
SuperSport 3 (ZA)
SuperSport 5 (DigitAlb)
C+ Sport HD (D/F/N/S)
Sky Sports HD1 (uk)
Spormax HD
Sport HD (Ukr)

Bulgarian A PFG
ko: 14:00 Levski Sofia vs Lokomotiv Sofia
BNT 1
BNT Sat

Swedish Allsvenskan
ko: 14:00 IFK Gotenberg vs Djurgarden
Sasongskortet 1

Romanian Liga 1
ko: 14:00 Unirea Urziceni vs Rapid Bucharest
GSP TV

Greek Beta Ethniki
ko: 14:00 Atromitos vs Apollo Kalamaria
ET3

Slovakian Super League
ko: 14:00 ZTS Dubnica vs Slovan Bratislava
STV 3 Slovakia

Turkish Super Lig
ko: 14:15 Sirvaspor vs Antalyaspor
LIG TV

Italian Lega Pro Division 1A
ko: 15:00 Novara vs Verona
Conto TV1

Italian Serie A
ko: 15:00 Lazio vs Roma
Al Jazeera Sport +1
Boom Sport Two
C+ Sport (Fra)
C+ Sport 2 (D/F/N/S)
Nova Sports 3 (Hellas)
NTV Turkey
OBN BiH
Sky Calcio 1
Sky Sport 1 (Italy)
Sky Sport 16:9 (Italy)
Sport 1 (Hun)
Sport 2 (Cze/Svk)
Sportmanía
SuperSport 1 (DigitAlb)
Telekanal Sport
TV7 Bulgaria
Sky Sport HD2 (Italy)
SuperSport HD1

Hungarian NB I
ko: 15:00 Haladas vs Debrecen
Sport 2 (Hun)

Italian Serie A
ko: 15:00 Internationale vs Palermo
Al Jazeera Sport +3
C+ Fútbol
Dahlia Calcio 3
NTV Spor
Sky Calcio 2
Sport 7
Sport TV1
Sport+
SuperSport 2 (DigitAlb)
C+ Deportes HD
Sky Sport HD1 (Italy)
Sport TV HD


Italian Serie A
ko: 15:00 Bologna vs Sienne
Dahlia Sport
Sky Calcio 7

Italian Serie A
ko: 15:00 Fiorentina vs Cagliari
Al Jazeera Sport +4
Boom Sport One
C+ Eventos
Dahlia Calcio 1
Sky Calcio 4


Italian Serie A
ko: 15:00 Torino vs Catania
Dahlia Calcio 2
Sky Calcio 6

Italian Serie A
ko: 15:00 Lecce vs Samdoria
Dahlia Calcio 4
Sky Calcio 8

Russian Premier League
ko: 15:00 Dinamo Moscow vs Rostov
NTV+ Nash Football

Italian Serie A
ko: 15:00 Chievo vs AC Milan
Al Jazeera Sport +2
Kanal 9 (Swe)
Sky Calcio 3
SuperSport 3 (DigitAlb)
Tele Deporte

Italian Serie A
ko: 15:00 Napoli vs Atalanta
Sky Calcio 5

Austrian Erste Liga
ko: 15:15 Wacker Innsbruck vs Weiner Neustadt
Premiere Austria

Polish Ekstraklasa
ko: 15:30 Ruch Chorzow vs Polonia Warsaw
Orange Sport (Pol)

German 1. Bundesliga
ko: 15:30 Bayern München vs Eintracht Frankfurt
ATV Austria
Bundesliga 1 (Arena)
Dubai Sports 1
Nova Sports 1 (Hellas)
NTV+ Sport On-Line
Premiere Sport Portal
Sport 1 (Cze/Svk)
SportKlub (Hun)
SportKlub (Rom)
SportKlub+ (Ser/Slo)
SuperSport 4 (DigitAlb)
TPS Star
TV2 Sport (Den)
Viasat Football (Swe)
Viasat Sport (Baltic)
Viasat Sport (Nor)
NTV+ Sport HD
Premiere HD
TV2 Sport HD (Den)

German 1. Bundesliga
ko: 15:30 Borussia Dortmund vs FC Köln
Bundesliga 6 (Arena)
Premiere Sport Portal

German 1. Bundesliga
ko: 15:30 Energie Cottbus vs Arminia Bielefeld
Bundesliga 5 (Arena)
Premiere Sport Portal

German 1. Bundesliga
ko: 15:30 Hannover 96 vs Hertha BSC Berlin
Bundesliga 3 (Arena)
Dubai Sports 2
Federalna TV
Nova Sports 2 (Hellas)
NTV+ Sport Classic
Premiere Sport Portal
Sport 1.1 (Ned)
SportKlub (Cro)
SportKlub (Slo)

German 1. Bundesliga
ko: 15:30 Hoffenheim vs Bochum
Bundesliga 7 (Arena)
Premiere Sport Portal

German 1. Bundesliga
ko: 15:30 Mönchengladbach vs Wolfsburg
Bundesliga 2 (Arena)
Premiere Sport Portal
Sport 2 (Ukr)

German 1. Bundesliga
ko: 15:30 Schalke 04 vs Karlsruhe
Bundesliga 4 (Arena)
Premiere Sport Portal

English Premier League
ko: 16:00 Sunderland vs Manchester United
2M National
BHT 1
C+ France
C+ Sport 1 (D/F/N/S)
C+ Sport 2 (Pol)
Diema
NTV+ Sport On-Line
Setanta Sports 1 (roi)
Show Sports 1 & 2
Sky Calcio 9
Spormax Digiturk
Sport 1.2 (Ned)
Sport 3 (Ukr)
STV 3 Slovakia
SuperSport 5 (ZA)
TVE La 2
TVE La 2 SAT

Scottish Premier League
(i) BT Vision
ko: 16:00 Rangers vs Motherwell
Setanta Africa

English Premier League
ko: 16:00 Chelsea vs Bolton Wanderers
C+ Sport EXTRA
Diema 2
EuroSport 2 (FAPL)
Fox Soccer Channel **
Hi Sports 2
Premiere Sport Portal
Show Sports 4
Sportsmax
SuperSport 3 (ZA)

English Premier League
ko: 16:00 Middlesbourgh vs Hull City
Show Comedy Extra


English Premier League
ko: 16:00 Porthmouth vs West Brom Albion
Show Shasha


English Premier League
ko: 16:00 Tottenham Hotspur vs West Ham United
Show Series Extra


Swedish Superettan
ko: 16:00 Assyriska vs IFK Norrköping
TV4 Sweden
English Premier League
ko: 16:00 [/font] Wigan Athletic vs Arsenal
Hi Soccer
Nova Sport (Cze)
NTV+ Football
Show Extreme Sports
SuperSport 7 (ZA)


Scottish Premier League
ko: 16:00 Hamilton Academical vs Dundee United
BBC Alba

Albanian Championship
ko: 16:30 Vllaznia vs Partizani Tirana
SuperSport 5 (DigitAlb)

Romanian Liga 1
ko: 17:00 FC Timisoara vs Universitatea Craiova
GSP TV

Ukrainian Vyscha Liha
ko: 17:00 Dnipro vs Vorskla
TET Ukraine

Russian Premier League
ko: 17:15 Kuban Krasnodar vs Tom Tomsk
NTV+ Nash Football

Polish Ekstraklasa
ko: 17:30 Wisla Krakow vs Jagiellonia
C+ Sport 1 (Pol)
~ C+ Sport HD (Pol)

Polish Ekstraklasa
ko: 17:45 Piast Gliwice vs Lech Poznan
Orange Sport (Pol)

Turkish Super Lig
ko: 18:00 Hacettepe vs Trabzonspor
LIG TV

Austrian Bundesliga
ko: 18:00 Austria Kärnten vs Salzburg
Premiere Austria [SC]

Austrian Bundesliga
ko: 18:00 kapfenberg vs Salzburg
Premiere Austria [SC]
Premiere Sport Portal

Austrian Bundesliga
ko: 18:00 SV Ried vs Austria Vienna
Premiere Austria [SC]
SportKlub+ (Ser/Slo)

Welsh Premier League
ko: 18:15 Lianelli vs Rhyl
S4C Digital

English Premier League
ko: 18:30 Stoke City vs Newcastle United
C+ Sport 1 (D/F/N/S)
Diema 2
EuroSport 2 (FAPL)
Fox Soccer Channel **
Hi Soccer
Nova Sport (Cze)
Nova Sports 3 (Hellas)
Pink M
RTS 2 (Ser)
Setanta Ireland (irl)
Setanta Sports 1 (gb)
Show Sports 1 & 2
Showtime Magreb (ART)
Sky Calcio 9
Sky Sport Xtra (Italy)
Sky Super Calcio
Spormax Digiturk
Sport 1.1 (Ned)
Sport 3 (Ukr)
Sportsmax
SuperSport 1 (DigitAlb)
SuperSport 3 (ZA)

Spanish Liga Adelante
ko: 18:30 gimnastic vs Las Palmas
TV Canaria (Canaries)

Dutch Eredivisie
ko: 18:45 de Graafschap vs NEC Nijmegen
Eredivisie Live 1

French Ligue 1
ko: 19:00 Auxerre vs Bordeaux
A La Carte PPV 1
Al Jazeera Sport +4
Kanal A (Tur)
Nova Sports 4 (Hellas)
NTV+ Sport
SuperSport 3 (DigitAlb)


French Ligue 1
ko: 19:00 Le Havre vs Caen
A La Carte PPV 2

French Ligue 1
ko: 19:00 Le mans vs Sochaux
A La Carte PPV 3

French Ligue 1
ko: 19:00 Nancy vs valenciennes
A La Carte PPV 4

French Ligue 1
ko: 19:00 Nice vs Lorient
A La Carte PPV 5

French Ligue 1
ko: 19:00 Toulouse vs Nantes
A La Carte PPV 6

Portuguese Super Liga
ko: 19:00 Sporting Lisbon vs Naval
MaXimo
Sport TV1
Sport TV HD

Romanian Liga 1
ko: 19:30 Dinamo Bucharest vs Vaslui
GSP TV

Dutch Eredivisie
ko: 19:45 PSV Eindhoven vs Utrecht
Al Jazeera Sport 1
C+ Sport EXTRA
Eredivisie Live 2
ESPN Dos
Sport 1 (Hun)
Sport 1 (Rom)


Dutch Eredivisie
ko: 19:45 ADO Den Haag vs Sparta Rotterdam
Eredivisie Live 2
Polish Ekstraklasa
ko: 20:00 Legia Warsaw vs Craacovia Krakow
C+ Sport 1 (Pol)
Orange Sport (Pol)
C+ Sport HD (Pol)

Slovenia Prva Liga Telekom
ko: 20:00 Rudar Velenje vs celje
Slovenia TV2

Spanish LFP Primera División
ko: 20:00 Barcelona vs Recreativo Huelva
6 Eren
Al Jazeera Sport +2
Barça TV
Boom Sport One
Bundesliga Home (Arena)
C+ Sport 2 (Pol)
Fox TV (Ser)
Hi Sports
La Sexta
Nova Sports 2 (Hellas)
NTV Turkey
NTV+ Football
Premiere Sport Portal
Sitel 3
Sky Calcio 2
Sky Sports 2 (uk)
Sport 1 (Cze/Svk)
Sport 1 (Ukr)
Sport 1.1 (Ned) {+20m}
Sport TV2
SportKlub (Hun)
SuperSport 2 (DigitAlb)
Taquilla Cine 1
TV4 Sport
NTV+ Sport HD
Sky Sports HD2 (uk)


Portuguese Super Liga
ko: 20:00 Benfica vs Academica
RTP 1
RTP Africa
RTP International
Show Sports 3
SIC International
Spormax Digiturk
SuperSport 4 (DigitAlb)

Belgian Jupiler League
ko: 20:00 Standard Liege vs Lokeren
SportKlub+ (Hun/Rom)
SportKlub+ (Ser/Slo)


Croatian 1. HNL Ozujsko
ko: 20:15 Sibenik vs Zadar
HRT 2

Italian Serie A
ko: 20:30 Genoa vs Juventus
Al Jazeera Sport +1
Boom Sport Two
C+ Fútbol
C+ Poland
C+ Sport (Fra)
C+ Sport 1 (D/F/N/S)
Fox Soccer Channel **
Nova Sports 1 (Hellas)
NTV Spor
OBN BiH
Sky Calcio 1
Sky Sport 1 (Italy)
Sky Sport 16:9 (Italy)
Sport 2 (Cze/Svk)
Sport 2 (Hun)
SportKlub (Ser)
SuperSport 1 (DigitAlb)
SuperSport 3 (ZA)
Telekanal Sport
TV7 Bulgaria
C+ Deportes HD
C+ Sport HD (D/F/N/S)
Sky Sport HD1 (Italy)

Dutch Eredivisie
ko: 20:45 Twente vs Roda JC
Eredivisie Live 1


French Ligue 1
ko: 21:00 Rennes vs St. Etienne
Kanal A (Tur)
Orange Sport (Fra)
Setanta Sports 2
SuperSport 3 (DigitAlb)
Viasat Sport (Nor)
Orange Sport HD

Uruguay Primera División
ko: 21:00 Penarol vs Juventud
Gol TV (America) **

Spanish LFP Primera División
ko: 22:00 Villarreal vs Malaga
Al Jazeera Sport +2
Boom Sport One
Hi Soccer
La Sexta
Nova Sports 2 (Hellas)
NTV+ Football
Sky Calcio 2
Sky Sports 2 (uk)
Sport 1 (Cze/Svk)
Sport 1 (Ukr)
Sport 1.1 (Ned)
SuperSport 2 (DigitAlb)
TV Canaria (Canaries)
TV4 Sport


Portuguese Super Liga
ko: 22:00 FC Porto Estrela Amadora
Ma Chaîne Sport
MaXimo
Orange Sport (Pol)
Show Sports 3
Spormax Digiturk
Sport Italia
Sport TV1
SportKlub+ (Ser/Slo)
SuperSport 4 (DigitAlb)
TV Mozambique
Spormax HD
Sport TV HD

Brazilian Paulista 2009 - Semi Final (1st Leg)
ko: 23:10 Santos FC vs Palmeiras
C+ Fútbol
Gol TV (America) **
Nova Sports 1 (Hellas)
Sport 2 (Ukr)
Sport Italia

Argentinean Primera División - Clausura
ko: 23:20 Colon Santa Fe vs Arsenal Sarandi
SportKlub+ (Ser/Slo)

Sunday, 12th April
Mexican Primera División - Clausura
ko: 00:00 San Luis vs Tecos UAG
Estrellas Europe

Van mreže scoobydoo

  • Globalni moderator
  • Super clan
  • *****
  • Poruke: 1786
  • Like: +38/-5
  • Pol: Muškarac
  • Dežurni zajebant Vladix foruma, Antilaser Team HR

Odg: sport na tv
« Odgovor #196 poslato: 15.04.2009. 17:24:19 »
Srijeda 15.04.2009



Romanian Cup - Quarter Final
ko: 14:00 FC Timisora vs Gloria Elistrita
Antena 1 (Rom)

Russian Cup (Kubok Rossii) - Quarter Final
ko: 17:00 Rubin Kazan vs Siber
NTV+ Sport On-Line

Hungarian Cup (Magyar Cup) - Semi Final (1st Leg)
ko: 18:00 Siofok vs Honved
Sport 1 (Cze/Svk)
Sport 1 (Rom)
Sport 2 (Hun)

Russian Cup (Kubok Rossii) - Quarter Final
ko: 18:00 Spartak Moskow vs Dinamo Moscow
NTV+ Nash Football
NTV+ Sport HD

Danish Cup (DBU Pokal) - Semi Final (1st Leg)
ko: 18:00 Brendby vs AaB Aalborg
TV3+ Denmark

Swedish Allsvenskan - Week 3
ko: 19:00 BK Häcken vs IFK Gotenberg
Sasongskortet 1

Swedish Allsvenskan - Week 3
ko: 19:00 Halmstad vs Brommapojkarna
Sasongskortet 2

Swedish Allsvenskan - Week 3
ko: 19:00 Djurgarden vs Gefle
Sasongskortet 3

Romanian Cup - Quarter Final
ko: 19:45 Dinamo Bucharest vs Rapid Bucharest
Antena 1 (Rom)

Slovenia Cup (Pokal Hervis) - Semi Final (1st Leg)
ko: 20:00 Gorica vs Kober
Slovenia TV2

UEFA Champion's League - Quarter Final (2nd Leg)
ko: 20:45 Arsenal vs Villareal
ART Sport 4
C+ France
C+ Spain
CT2
ESPN 2 Caribbean
ESPN Atlantic
ESPN Dos
ESPN+
Nova Sports 1 (Hellas)
Premiere Sport Portal
Setanta Ireland (irl)
Sky Calcio 2
Sky Sport 3 (Italy)
Sky Sports 3 (uk)
Sky Sports Interactive
Sport 2 (Ukr)
Sport 5+
Sport TV Multijogo
Sport TV1
STV 3 Slovakia
Telekanal Sport
Tring +1
Viasat Sport (Nor)
Viasat Sport (Swe)
Sky Sport HD2 (Italy)
Sky Sports HD3 (uk)


UEFA Champion's League - Quarter Final (2nd Leg)
ko: 20:45 Fc Porto vs Manchester United
2BE
Arryadia 2
ART Prime Sport (ADD)
ART Prime Sport (ART)
ART Sport 3
B92 TV
BHT 1
bTV
C+ Fútbol
C+ Sport (Fra)
CT4 Sport
ESPN 2 **
ESPN Brazil
ESPN Latin America
ESPN Pacrim
HRT 2
Meridiano TV
NED 3
NET Hellas
nSport SD
NTV+ Football
Premiere Sport Portal
Pro TV
RTP 1
RTÉ Two
SAT.1 Germany
SF 2
Sigma Sports 1
Sky Calcio 1
Sky Sport 1 (Italy)
Sky Sport 16:9 (Italy)
Sky Sports 2 (uk)
Sky Sports Interactive
Sport 1 (Ukr)
Sport 5
Sport TV Multijogo
Sport TV2
Star Turkey
STV 2 Slovakia
SuperSport 3 (ZA)
Tring +2
TRK Ukraine
TSR 2
TVP 2
Viasat 4 (Nor)
Viasat Football (Swe)
HD Smart
nSport HD
NTV+ Sport HD
Sky Sport HD1 (Italy)
Sky Sports HD2 (uk)
Sport HD (Ukr)
Sport TV HD
Viasat Sport HD

Van mreže scoobydoo

  • Globalni moderator
  • Super clan
  • *****
  • Poruke: 1786
  • Like: +38/-5
  • Pol: Muškarac
  • Dežurni zajebant Vladix foruma, Antilaser Team HR

Odg: sport na tv
« Odgovor #197 poslato: 16.04.2009. 07:25:27 »
Četvrtak 16.04.2009



Brazilian Cup (Copo do Brasil) - Preliminaries
ko: 02:50 Central vs Vasco da Gama
ESPN Brazil

CONMEBOL Copa Libertadores
ko: 03:00 Medellin vs Sao Paulo
Alfa TV Cyprus
Hi Soccer
Nova Sports 1 (Hellas)
NTV+ Football
Setanta Sports 2
Sport 1 (Ukr)
Sport TV1
SportKlub (Hun)
SportKlub (Rom)

CONMEBOL Copa Libertadores
ko: 03:00 Universidad Chile vs Gremio
Fox Sports Espanyol **

UEFA Cup - Quarter Final (2nd Leg)
(i) Ukraine : live on INTER (terrestrial only)
ko: 18:30 Dynymo Kyiv vs Paris St germain
Al Jazeera Sport +1
C+ Fútbol
C+ Sport (Fra)
ESPN Brazil
ESPN Latin America
ITV 4
OBN BiH
Premiere Sport Portal
Sport 1 (Ukr)
Sport 1.1 (Ned)
Sport 2 (Cze/Svk)
Sport 2 (Hun)
Sport 5+ LIVE
Sport Italia
SuperSport 3 (ZA)
Telekanal Sport
Tring +1
Viasat Football (Swe)
Viasat Sport (Nor)

Danish Cup (DBU Pokal) - Semi Final (1st Leg)
ko: 18:30 Nordvest vs FC Copenhagen
TV3+ Denmark

Swedish Allsvenskan
ko: 19:00 AIK Stockholm vs Malmö
Nova Sports 7 (Hellas)
Sasongskortet 2

Swedish Allsvenskan
ko: 19:00 Trelleborg vs GAIS
Sasongskortet 1

Swedish Allsvenskan
ko: 19:00 Orgryte vs Orebro
Sasongskortet 3

Swedish Allsvenskan
ko: 19:00 Helsingborg vs Hammarby
Sasongskortet 4

Portuguese Super Liga
ko: 19:45 Nacional Madeira vs Sporting Braga
Sport TV2

English Reserves
ko: 20:00 Manchester United vs Everton
MUTV

Swedish Allsvenskan
ko: 20:00 Elfsborg vs Kalmar
C+ Sport 1 (D/F/N/S)
C+ Sport HD (D/F/N/S)

UEFA Cup - Quarter Final (2nd Leg)
(i) OBN : Simulcast
ko: 20:45 Manchester City vs Hamburger SV
Al Jazeera Sport +2
BNT 1
C+ Fútbol
C+ Sport (Fra)
Canvas
ESPN Atlantic
ESPN Brazil
ESPN Latin America
ESPN Pacrim
Fox Soccer Channel **
HRT 2
ITV 4
MEGA Channel
NED 3
OBN BiH
Premiere Sport Portal
RTS 2 (Ser)
SAT.1 Austria
SAT.1 Germany
SAT.1 Switzerland
Setanta Ireland (irl)
Sport 1 (Cze/Svk)
Sport 1.1 (Ned)
Sport 5
Sport TV1
SuperSport 3 (ZA)
Tring +2
TVP 2
Viasat Football (Swe)
Viasat Sport (Nor)

UEFA Cup - Quarter Final (2nd Leg)
(i) OBN : Simulcast
ko: 20:45 Udinese vs Werder Bremen
Al Jazeera Sport +1
ESPN 2 Caribbean
ESPN Dos
ESPN+
La 7
OBN BiH
Premiere Sport Portal
RTP 1
Sport 1.2 (Ned)
Sport 3 (Ukr)
Sport Italia
Sport+
Sportmanía
Tring +1


UEFA Cup - Quarter Final (2nd Leg)
(i) OBN : Simulcast
ko: 20:45 Marseille vs Shakhtar Donetsk
Al Jazeera Sport +4
C+ Eventos
Fox Sports Espanyol **
M6
M6 Suisse
OBN BiH
Premiere Sport Portal
RTBF La Deux
Sport 1 (Ukr)
Sport 5+ LIVE
Sport TV2
Telekanal Sport
TRK Ukraine
Vizion+
C+ Deportes HD
Sport HD (Ukr)

Van mreže scoobydoo

  • Globalni moderator
  • Super clan
  • *****
  • Poruke: 1786
  • Like: +38/-5
  • Pol: Muškarac
  • Dežurni zajebant Vladix foruma, Antilaser Team HR

Odg: sport na tv
« Odgovor #198 poslato: 16.04.2009. 23:00:17 »
Petak 17.04.2009



CONMEBOL Copa Libertadores
ko: 02:30 Deportivo Tachira vs Guarani
Fox Sports Espanyol **

CONMEBOL Copa Libertadores
ko: 04:45 America Cali vs Defensor Sporting
Fox Sports Espanyol **

Bulgarian A PFG
ko: 15:00 Lokimotiv Plovdiv vs Slvia Sofia
Ring TV (Bul)

Romanian Liga 1
ko: 15:00 Gaz Metan vs Steau Bucharest
GSP TV

Bulgarian A PFG
ko: 17:00 Litex Lovech vs Levski Sofia
BNT 1
BNT Sat

Polish Ekstraklasa
ko: 17:45 Cracovis Krakow vs Slask Wroclaw
Orange Sport (Pol)

Romanian Liga 1
ko: 17:45 Gloria Buzau vs Arges Pitesti
GSP TV

Austrian Erste Liga
ko: 18:00 Admira vs Vocklabruck
Premiere Austria [SC]

Austrian Erste Liga
ko: 18:00 Austia Lustenau vs Austria Vienna
Premiere Austria [SC]

Austrian Erste Liga
ko: 18:00 DSV Leoben vs FC Lustenau
Premiere Austria [SC]

Austrian Erste Liga
ko: 18:00 Wacker Innsbruck vs Gratikornn
Premiere Austria [SC]

Austrian Erste Liga
ko: 18:00 Weiner Neustadt vs SV Grödig
Premiere Austria [SC]

German 2. Bundesliga
ko: 18:00 Augsburg vs Osnabrück
Bundesliga 2 (Arena)
Premiere Sport Portal


German 2. Bundesliga
ko: 18:00 Mainz 05 vs RW Ahlen
Bundesliga 1 (Arena)
Premiere Sport Portal
SportKlub (Hun)
SportKlub (Pol)
SportKlub (Slo)

German 2. Bundesliga
ko: 18:00 hansa Rostock vs RW Oberhausen
Bundesliga 3 (Arena)
Premiere Sport Portal
SportKlub+ (Pol)

Hungarian NB I - Week 23
ko: 19:00 MTK Budapest vs Fehervar
Duna TV

Italian Serie B
ko: 19:00 Triestina vs Grosseto
Dahlia Calcio 1
Sky Calcio 2

Turkish Super Lig
ko: 19:00 Trabzonspor vs Genclerbirgli
LIG TV

Romanian Liga 1
ko: 19:45 Universitatea Crainova vs Unirea Urziceni
Antena 1 (Rom)
Antena International

Polish Ekstraklasa
ko: 20:00 Piast Gliwice vs Legia Warsaw
C+ Sport 1 (Pol)
Orange Sport (Pol)
~ C+ Sport HD (Pol)

German 1. Bundesliga
ko: 20:30 Schalke 04 vs Energie Cottbus
Bundesliga Home (Arena)
CT4 Sport
NTV+ Football
Premiere Sport Portal
Sport 1.1 (Ned)
Sport 2 (Ukr)
SportKlub (Cro)
SportKlub (Hun)
SportKlub (Pol)
SportKlub (Rom)
SportKlub (Ser)
SportKlub (Slo)
SuperSport 1 (DigitAlb)
TPS Star
TV2 Sport (Den)
Viasat Football (Swe)
Viasat Sport (Nor)

French Ligue 2
ko: 20:30 Tours vs Strasbourh
Ma Chaîne Sport

French Ligue 2
ko: 20:30 Reims vs Nimes
A La Carte PPV 1

French Ligue 2
ko: 20:30 Metz vs Clermont Foot
A La Carte PPV 2

Austrian Bundesliga
ko: 20:30 LASK Linz vs SV Ried
Premiere Austria

Belgian Jupiler League
ko: 20:30 Racing Genk vs AA Gent
SportKlub+ (Hun/Rom)
SportKlub+ (Pol)

English Blue Square Premier
ko: 20:45 Burton Albion vs Oxford United
Setanta Africa
Setanta Sports 1

Dutch Eredivisie
ko: 20:45 Heracles Almelo vs NAC Breda
Eredivisie Live 1

Italian Serie B
ko: 21:00 Ascoli vs Frosinone
Dahlia Sport
Sky Calcio 1

Portuguese Super Liga
ko: 21:30 Estrela Amadora vs Pacos Ferreira
Sport TV1

Saturday, 18th April
Major League Soccer (MLS)
ko: 01:00 DC United vs New England
ESPN 2 **
ESPN Deportes **
Sky Sport 1 (Italy)
Sky Super Calcio

Van mreže scoobydoo

  • Globalni moderator
  • Super clan
  • *****
  • Poruke: 1786
  • Like: +38/-5
  • Pol: Muškarac
  • Dežurni zajebant Vladix foruma, Antilaser Team HR

Odg: sport na tv
« Odgovor #199 poslato: 18.04.2009. 09:13:40 »
Subota 18.04.2009


Argentinean Primera División
ko: 02:15 Gimnasia Jujuy vs Estudiantes LP
Canal 7 TV Publica

Romanian Liga 2 - Serie I
ko: 10:00 Concordia Chiajna vs Petrolus Ploiesti
Sport.Ro

Russian Premier League
ko: 10:30 Tom Tomsk vs Sparta Nalchik
NTV+ Nash Football

Japanese J-League
ko: 12:00 Urawa Red Diamonds vs Kyoto Sanga
British EuroSport 2
EuroSport 2 France
EuroSport 2 Germany
EuroSport 2 International

Bulgarian A PFG
ko: 12:00 Lokomotiv Sofia vs Cherno More
TV2 Bulgaria

Russian Premier League
ko: 13:00 Saturn vs FC Moskow
NTV+ Nash Football

Ukrainian Vyscha Liha
ko: 13:00 Karpaty vs Zorya
MegaSport

Romanian Liga 1
ko: 13:00 Farul Constanta vs CFR Cluj
GSP TV

English League Two
ko: 13:15 Rochdale vs Darlington
Sky Sports 1 (uk)
Sky Sports HD1 (uk)

Scottish Premier League
ko: 13:30 Motherwell va St. Mirren
Setanta Africa
Setanta Sports 1

Danish Ligaen 1
ko: 13:30 Herfelge vs Skive
TV2 Sport (Den)

Polish Ekstraklasa
ko: 14:45 GKS Belchatow vs Odra Wodzislaw
Orange Sport (Pol)

Hungarian NB I
ko: 15:00 Vasas vs Debrecen
Sport 2 (Hun)

Bulgarian A PFG
ko: 15:00 Sliven vs Vihren
Ring TV (Bul)

Romanian Liga 1
ko: 15:00 Poli Iasi vs Dinamo Bucharest
GSP TV

Ukrainian Vyscha Liha
ko: 15:00 Vorskla vs Metalist Kharkiv
NTV+ Nash Football

Austrian Erste Liga
ko: 15:15 SKN St Pölten vs Salzburg Inrs
Premiere Austria

Turkish Super Lig
ko: 15:15 Konyaspor vs Sivasspor
LIG TV
LIG TV HD

German 1. Bundesliga
ko: 15:30 Arminia Bielefeld vs Bayern München
Bundesliga 1 (Arena)
Dubai Sports 2
Nova Sports 1 (Hellas)
Premiere Sport Portal
Sport+
SuperSport 2 (DigitAlb)
TPS Star


German 1. Bundesliga
ko: 15:30 Bochum vs Borussia Dortmund
Bundesliga 5 (Arena)
Premiere Sport Portal

German 1. Bundesliga
ko: 15:30 Eintracht Frankfurt vs Mönchengladbach
Bundesliga 4 (Arena)
Premiere Sport Portal

German 1. Bundesliga
ko: 15:30 FC Köln vs Stittgart
Bundesliga 3 (Arena)
Premiere Sport Portal
SportKlub+ (Pol)

German 1. Bundesliga
ko: 15:30 Karlsruher SC vs Hoffenheim
Bundesliga 6 (Arena)
Premiere Sport Portal

German 1. Bundesliga
ko: 15:30 Wolfsburg vs Bayer Leverkusen
ATV Austria
Bundesliga 2 (Arena)
Federalna TV
NTV+ Sport On-Line
Premiere Sport Portal
Sky Calcio 1
Sport 1 (Cze/Svk)
Sport 1 (Ukr)
Sport 1.1 (Ned)
SportKlub (Hun)
SportKlub (Pol)
SportKlub+ (Ser/Slo)
SuperSport 1 (DigitAlb)
TV2 Sport (Den)
Viasat Football (Swe)
Sky Sport HD1 (Italy)
Sport TV HD
SuperSport HD1
Viasat Sport HD


Russian Premier League
ko: 15:30 Spartak Moskow vs Terek Grozny
C+ Fútbol
NTV+ Nash Football
NTV+ Sport HD

Czech Gambrinus Liga
ko: 15:45 Jablonec vs Slovan Liberec
CT2

English Premier League
ko: 16:00 Aston Villa vs West Ham United
Alfa TV Cyprus
BHT 1
C+ Sport 1 (F/N/S only)
ESPN Brazil
EuroSport 2 (FAPL)
Kanal 5 (Den)
NTV+ Football
Pink M
Premiere Sport Portal
Setanta Ireland (roi)
Show Sports 1 & 2
Sky Calcio 2
Sky Sport 1 (Italy)
Sport 3 (Ukr)
STV 3 Slovakia


Norwegian Tippeligaen
ko: 16:00 Tromse vs Lilleström
NRK 1
TV2 Sport 1 (Nor)

English Premier League
ko: 16:00 Porthmouth vs Bolton Wanderers
C+ Sport 2 (D/F/N/S)
Hi Soccer
Nova Sport (Cze)
RTL Croatia
Show Shasha
SuperSport 7 (ZA)

English Premier League
ko: 16:00 Stoke City vs Blackburn Rovers
C+ Sport 1 (Pol)
C+ Sport EXTRA
Fox Soccer Channel **
Show Extreme Sports


English Premier League
ko: 16:00 Sunderland vs Hull City
C+ Sport 1 (Den)
Hi Sports 2
Show Series Extra
Sky Calcio 3
SuperSport 3 (ZA)


English Premier League
ko: 16:00 Middlesbrough vs Fullham
Diema 2
Hi Sports
Show Comedy Extra
Spormax Digiturk
SuperSport 5 (ZA)

Italian Serie B
ko: 16:00 Bari vs Rimini
Dahlia Calcio 2
Sky Calcio 7

Italian Serie B
ko: 16:00 Empoli vs Treviso
Sky Calcio 8

Italian Serie B
ko: 16:00 Salernitana vs Albinoleffe
Sky Calcio 10

Italian Serie B
ko: 16:00 Mantova vs Ancoma
Sky Calcio 11

Italian Serie B
ko: 16:00 Avellino vs Piavenza
Sky Calcio 13

Italian Serie B
ko: 16:00 Vicenza vs Brescia
Dahlia Calcio 3
Sky Calcio 6

Italian Serie B
ko: 16:00 Livorno va Parma
Dahlia Calcio 1
Raitalia 3 Africa
Raitalia 3 Asia
Sky Calcio 5

Scottish Premier League
ko: 16:00 Celtic vs Aberdeen
Al Jazeera Sport +3
Al Jazeera Sport 1
Polsat Sport Extra
Sky Super Calcio


Italian Serie B
ko: 16:00 Cittadella vs Pisa
Sky Calcio 12

Spanish Segunda 2B Group IV
ko: 16:30 Ecija vs Marbella
Andalucía TV

Danish Super Ligaen
ko: 17:00 Brandby vs SonderjyskE
TV2 Sport (Den)
TV3+ Denmark

Ukrainian Vyscha Liha
ko: 17:00 Metalurg Z vs Dnipro
Inter+

Polish Ekstraklasa
ko: 17:00 Gornik Zabrze vs Polonia Bytom
Orange Sport (Pol)

Romanian Liga 1
ko: 17:30 Vaslui vs FC Timisoara
GSP TV

Italian Serie A
ko: 18:00 Genoa vs Lazio
Al Jazeera Sport +1
Boom Sport One
C+ Fútbol
C+ Sport 1 (D/F/N/S)
Fox Soccer Channel **
Raitalia 3 Africa
Sky Calcio 1
Sky Sport 16:9 (Italy)
Sport 1 (Cze/Svk)
Sport 1 (Hun)
SuperSport 1 (DigitAlb)
Sky Sport HD1 (Italy)
SuperSport HD1

Austrian Bundesliga
ko: 18:00 Austria Vienna vs Kapgenberg
Premiere Austria [SC]

Austrian Bundesliga
ko: 18:00 Salzburg vs SV Matterburg
Premiere Austria [SC]
SportKlub+ (Hun/Rom)

Austrian Bundesliga
ko: 18:00 SCR Altach vs Rapid Vienna
Premiere Austria [SC]
Premiere Sport Portal

Russian Premier League
ko: 18:00 Rostov vs Kryliya Sovetov
NTV+ Nash Football

Bulgarian A PFG
ko: 18:00 CSKA Sofia vs Pirin Blagoevgrad
Ring TV (Bul)

English FA Cup - Semi Final (Wembley)
(i) Viasat Sport (Baltic) live +15mins
ko: 18:15 Arsenal vs Chelsea
7tv Russia
Al Jazeera Sport +4
Alfa TV Cyprus
C+ Spain
Diema
DSF Sport
France 4
Kanal 5 (Den)
NET Hellas
Nova Sport (Cze)
NTV Spor
Setanta Sports 1
Sky Calcio 2
Sky Sport Xtra (Italy)
Sky Super Calcio
Sport 1.1 (Ned)
SportKlub (Cro)
SportKlub (Hun)
SportKlub (Pol)
SportKlub (Rom)
SportKlub+ (Ser/Slo)
Tring +1
Viasat Football (Swe)
Viasat Sport (Baltic)
Viasat Sport (Nor)
C+ Spain HD
Sky Sport HD2 (Italy)


Polish Ekstraklasa
ko: 18:15 Lech Poznan vs LKS Lodz
C+ Sport 1 (Pol)
C+ Sport HD (Pol)

Spanish Liga Adelante
ko: 18:30 Real Sociedad vs Tenerife
TV Canaria (Canaries)

French Ligue 1
ko: 19:00 Caen vs Nancy
A La Carte PPV 1

French Ligue 1
ko: 19:00 Grenoble vs Toulouse
A La Carte PPV 2
Kanal A (Tur)

French Ligue 1
ko: 19:00 Monaco vs Rennes
A La Carte PPV 3

French Ligue 1
ko: 19:00 Nantes vs Nice
A La Carte PPV 4

French Ligue 1
ko: 19:00 Sochaux vs Auxerre
A La Carte PPV 5

French Ligue 1
ko: 19:00 Valenciennes vs Le Mans
A La Carte PPV 6

Turkish Super Lig
ko: 19:00 Ankaraspor vs Fenerbahce
C+ Eventos
LIG TV
LIG TV HD

Polish Ekstraklasa
ko: 19:15 Polonia Warsaw vs Lechia Gdansk
Orange Sport (Pol)

Romanian Liga 1 5
ko: 19:30 Rapid Bucharest vs FC Brasov
GSP TV

Dutch Eredivisie
ko: 19:45 De Graafschap vs Groningen
Eredivisie Live 2

Spanish LFP Primera División
ko: 20:00 Malaga vs Malloca
Taquilla Cine 3


Spanish LFP Primera División
ko: 20:00 Atletico Madrid vs Numancia
SuperSport 3 (DigitAlb)
Taquilla Cine 2

Spanish LFP Primera División
ko: 20:00 Athletic Bilbao vs Deportivao La Coruna
Al Jazeera Sport +3
La Sexta
Taquilla Cine 5

Spanish LFP Primera División
ko: 20:00 Getafe vs Barcelona
6 Eren
Al Jazeera Sport +2
Boom Sport One
Bundesliga Home (Arena)
C+ Sport 2 (Pol)
Nova Sports 2 (Hellas)
NTV+ Football
Premiere Sport Portal
Sky Calcio 3
Sky Sports 2 (uk)
Sport 1 (Cze/Svk)
Sport 1 (Ukr)
Sport 1.1 (Ned) {+10m}
SportKlub (Hun)
SuperSport 2 (DigitAlb)
Taquilla Cine 1


Italian Serie A
ko: 20:30 Juventus vs Internazionale
Al Jazeera Sport +1
C+ Fútbol
C+ Sport 1 (D/F/N/S)
C+ Sport 1 (Pol)
Fox Soccer Channel **
Nova Sports 1 (Hellas)
NTV Spor
Raitalia 3 Africa
Sky Calcio 1
Sky Sport 1 (Italy)
Sky Sport 16:9 (Italy)
Sport 1 (Hun)
Sport 2 (Cze/Svk)
Sport+
SuperSport 1 (DigitAlb)
Telekanal Sport
C+ Deportes HD
C+ Sport HD (D/F/N/S)
C+ Sport HD (Pol)
Sky Sport HD1 (Italy)
SuperSport HD1


Dutch Eredivisie
ko: 20:45 Feyenoord vs Twente
Al Jazeera Sport +4
C+ Sport 2 (D/F/N/S)
Eredivisie Live 2
Ring TV (Bul)
SportKlub (Ser)

Dutch Eredivisie
ko: 20:45 AZ Alkmaar vs Vitesse Arnheim
Al Jazeera Sport 1
C+ Sport EXTRA
Eredivisie Live 1
NTV+ Sport On-Line


French Ligue 1
ko: 21:00 St. Etienne vs Lille
Al Jazeera Sport 2
Kanal A (Tur)
NTV+ Sport Classic
Orange Sport (Fra)
SportKlub (Cro)
SuperSport 4 (DigitAlb)
TV2 Sport (Den)
Viasat Sport (Nor)
Orange Sport HD

Portuguese Super Liga
ko: 22:00 Vitoria Guimaraes vs Sporting Lisbon
RTP 1
RTP International
SIC International
Sport 1 (Rom)
Sport TV HD

Spanish LFP Primera División 1
ko: 22:00 Recreativo Huelva vs Real Madrid
Al Jazeera Sport +2
Boom Sport One
Kanal 5 (Den)
La Sexta
NTV+ Football
Sky Calcio 2
Sky Sports 2 (uk)
Sky Super Calcio
Sport 1 (Cze/Svk)
Sport 1 (Ukr)
Sport 1.1 (Ned)
SuperSport 2 (DigitAlb)
TV Canaria (Canaries)
TV4 Sport

Brazilian Paulista 2009 - Semi Final (2nd Leg)
ko: 23:10 Palmeiras vs santos FC
C+ Fútbol
Sport 3 (Ukr)
Sport Italia
SportKlub+ (Pol)

Argentinean Primera División
ko: 23:20 Gimnasia La Plata vs Rosario Central
SportKlub+ (Ser/Slo)
« Poslednja izmena: 18.04.2009. 09:19:46 Scoobydoo »

Van mreže scoobydoo

  • Globalni moderator
  • Super clan
  • *****
  • Poruke: 1786
  • Like: +38/-5
  • Pol: Muškarac
  • Dežurni zajebant Vladix foruma, Antilaser Team HR

Odg: sport na tv
« Odgovor #200 poslato: 19.04.2009. 12:59:50 »
Nedjelja 19.04.2009



Major League Soccer (MLS)
ko: 02:30 Chicago Fire vs Kansas City Witzards
Fox Soccer Channel **
Fox Sports Espanyol **
Mexican Primera División
ko: 04:00 [/font] Necaxa vs Tigres UANL
Estrellas Europe

Russian Premier League
ko: 10:00 Amksr vs Kuban Krasnodar
NTV+ Nash Football

Spanish Liga Adelante
ko: 12:00 Heracules vs Girona
C+ Spain
C+ Spain HD


Russian Premier League
ko: 12:00 Lokomotiv Moscow vs Zenit St. Petersburg
C+ Fútbol
Nova Sports 2 (Hellas)
NTV+ Nash Football
ORT Europe (Perviy)
ORT Russia (Perviy)
Ring TV (Bul)
Setanta Africa
Sky Calcio 8
Sky Sport Xtra (Italy)
Spormax Digiturk
SportKlub (Hun)
SportKlub (Rom)
SportKlub+ (Ser/Slo)

Portuguese Liga Honra
ko: 12:15 Beira Mar vs Olhanense
Sport TV1

Swedish Allsvenskan
ko: 12:30 Brommapojkarna vs AIK Stockholm
C+ Sport 1 (D/F/N/S)


Danish Super Ligaen
ko: 14:00 Midtjylland vs Randers
TV2 Sport (Den)

German 2. Bundesliga
ko: 14:00 Alemannia Aachen vs FSV Frankfurt
Bundesliga 5 (Arena)
Premiere Sport Portal

German 2. Bundesliga
ko: 14:00 Duisburg vs Koblenz
Bundesliga 3 (Arena)
Premiere Sport Portal
SportKlub+ (Pol)

ko: 14:00 Nürnberg vs St Pauli
Bundesliga 2 (Arena)
Premiere Sport Portal
SportKlub (Hun)
SportKlub (Pol)

German 2. Bundesliga
ko: 14:00 Freiburg vs Ingolstadt
Bundesliga 4 (Arena)
Premiere Sport Portal
SportKlub+ (Ser/Slo)

German 2. Bundesliga
ko: 14:00 Wehen vs Greuther Fürth
Bundesliga 1 (Arena)
Premiere Sport Portal

English Premier League
ko: 14:30 Tottenham Hotspur vs Newcastle United
Alfa TV Cyprus
C+ Sport 1 (Pol)
C+ Sport 2 (D/F/N/S)
Diema
EuroSport 2 (FAPL)
Nova Sports 1 (Hellas)
NTV+ Football
Pink M
Show Sports 1 & 2
Sky Sports 1 (uk)
Spormax Digiturk
Sport 1.1 (Ned)
Sport 3 (Ukr)
Sport TV1
SuperSport 3 (ZA)
SuperSport 4 (DigitAlb)
C+ Sport HD (D/F/N/S)
C+ Sport HD (Pol)
NTV+ Sport HD
Sky Sports HD1 (uk)
Spormax HD
Sport HD (Ukr)
Sport TV HD
SuperSport HD1


Russian Premier League
ko: 14:30 Khimki vs CSKA Moscow
NTV+ Nash Football

Dutch Eredivisie
ko: 14:30 Willem II vs ADO Den Haag
Eredivisie Live 2


Dutch Eredivisie
ko: 14:30 Utrecht vs Heerenveen
Eredivisie Live 1

Dutch Eredivisie
ko: 14:30 Volendam vs Sparta Rotterdam
Eredivisie Live 2

Scottish Premier League
ko: 15:00 Hibernian vs Rangers
ART Sport 2
Setanta Africa
Setanta Sports 1
Sport 2 (Cze/Svk)


Italian Serie A
ko: 15:00 Udinese vs Fiorentina
Al Jazeera Sport +2
Dahlia Calcio 2
Hi Soccer
Raitalia 3 Africa
Sky Calcio 1
Sport 1 (Ukr)
SuperSport 1 (DigitAlb)


Italian Serie A
ko: 15:00 Catania vs Sampdoria
Boom Sport One
Dahlia Calcio 4
Sky Calcio 5


Italian Serie A
ko: 15:00 Roma vs Lecce
Al Jazeera Sport +1
C+ Spain
C+ Sport 1 (D/F/N/S)
Fox Soccer Channel **
Sky Calcio 4
Sport 1 (Cze/Svk)
Sport 1 (Hun)
SuperSport 2 (DigitAlb)
TPS Star
TV7 Bulgaria

Italian Serie A
ko: 15:00 Sienna vs Chievo
Dahlia Sport
Sky Calcio 7

Italian Serie A
ko: 15:00 Palermo vs Bologna
Dahlia Calcio 1
Hi Sports
Sky Calcio 3

Italian Serie A
ko: 15:00 Cagliari vs Napoli
Al Jazeera Sport +3
C+ Fútbol
Dahlia Calcio 3
Sky Calcio 2
Sport 7
SuperSport 3 (DigitAlb)

Italian Lega Pro Division 1B
ko: 15:00 Juve Stabia vs Pescara
Conto TV3

Italian Lega Pro Division 1B
ko: 15:00 Arezzo vs Perugia
Conto TV1

Ukrainian Vyscha Liha
ko: 15:00 Metalurg Donetsk vs Shakhtar Donetsk
TRK Ukraine
NTV+ Nash Football

Bulgarian A PFG
ko: 15:00 Lokomotiv Mezdra vs Chernomorets Burgas
Ring TV (Bul)

Italian Serie A
ko: 15:00 Atalanta vs Reggina
Sky Calcio 6

Italian Lega Pro Division 1B
ko: 15:00 Foggia vs Taranto
Puglia Channel

Turkish Super Lig
ko: 15:15 Istanbul BSB vs Galatasaray
LIG TV
LIG TV HD

Austrian Bundesliga
ko: 15:30 Sturm Graz vs Austria Kärnten
ORF 1
Premiere Austria

English Premier League
(i) EuroSport 2 FAPL / Spormax live following Spurs / Newcastle game
ko: 16:00 Manchester City vs West Brom Albion
BHT 1
C+ Sport EXTRA
Diema 2
EuroSport 2 (FAPL)
Hi Soccer
Nova Sports 2 (Hellas)
RTS 2 (Ser)
Show Sports 4
Spormax Digiturk
Sport 2 (Ukr)
Sportsmax
SuperSport 5 (DigitAlb)
SuperSport 5 (ZA)


Polish Ekstraklasa
ko: 16:00 Jagiellonnia vs Ruch Chorzow
Orange Sport (Pol)
Danish Super Ligaen
ko: 16:00 [/font] Horsens vs Esbjerg
TV2 Sport (Den)

Danish Super Ligaen
ko: 16:05 OB Odense vs Nordsjaelland
TV2 Sport (Den)

Scottish First Division
ko: 16:15 St Johnstorne vs Queen of the South
BBC Alba

Dutch Eredivisie
ko: 16:30 PSV Eindhoven vs Ajax
Al Jazeera Sport 1
C+ Sport 2 (D/F/N/S)
Eredivisie Live 1
ESPN Dos
NTV+ Sport On-Line
Ring TV (Bul)
SportKlub+ (Ser/Slo)


English FA Cup - Semi Final (Wembley)
(i) Setanta Sports 2 (SCO & ROI only)
ko: 17:00 Manchester United vs Everton
6 Eren
7tv Russia
Al Jazeera Sport +4
Alfa TV Cyprus
C+ Fútbol
C+ Spain
Diema
DSF Sport
Fox Soccer Channel **
Fox Sports Espanyol **
France 4
ITV 1
ITV 1 Wales
Nova Sport (Cze)
NTV Spor
Setanta Ireland (roi)
Setanta Sports 2
Sky Calcio 9
Sky Sport 16:9 (Italy)
Sky Sport Xtra (Italy)
Sky Super Calcio
Sport 1.1 (Ned)
Sport TV1
SportKlub (Cro)
SportKlub (Hun)
SportKlub (Pol)
SportKlub (Rom)
SportKlub (Ser)
Tring +1
Ulster TV
Viasat Football (Swe)
Viasat Sport (Baltic)
Viasat Sport (Nor)
ITV HD
Sky Sport HD2 (Italy)


German 1. Bundesliga
ko: 17:00 Hamburg vs Hannover 96
Bundesliga 2 (Arena)
Premiere Sport Portal
SportKlub+ (Pol)

German 1. Bundesliga
ko: 17:00 Hertha BSC Berlin vs Werder Bremen
Bundesliga 1 (Arena)
Dubai Sports 2
Federalna TV
Nova Sports 1 (Hellas)
NTV+ Football
Premiere Sport Portal
Sky Calcio 10
Sport 1 (Ukr)
SportKlub (Ser)
SuperSport 1 (DigitAlb)


French Ligue 1
ko: 17:00 Lorient vs Marseille
A La Carte PPV 1
Kanal A (Tur)
Nova Sports 7 (Hellas)
NTV+ Sport Classic
Sport 1 (Cze/Svk)
SuperSport 3 (DigitAlb)

French Ligue 1 - Week 32
ko: 17:00 Paris St Germain vs Le Havre
A La Carte PPV 2

Spanish LFP Primera División
ko: 17:00 Valladolid vs Villarreal
Al Jazeera Sport +2
Boom Sport One
SuperSport 2 (DigitAlb)
Taquilla Cine 1

Spanish LFP Primera División
ko: 17:00 Espanyol vs Racing Santander
Al Jazeera Sport +3
La Sexta
Taquilla Cine 3

Spanish LFP Primera División
ko: 17:00 Almeria vs Osasuna
Taquilla Cine 2

Russian Premier League
ko: 17:00 Rubin Kazan vs Diamo Moscow
NTV+ Nash Football
Telekanal Sport

Spanish Segunda 2B Group II
ko: 17:00 Real Madrid Castilla vs Cartagena
Real Madrid TV

Polish Ekstraklasa
ko: 17:00 ARKA Gdynia vs Wisla Krakow
C+ Sport 1 (Pol)
C+ Sport HD (Pol)

Ukrainian Vyscha Liha
ko: 17:00 Vorskla vs Metalist Kharkiv
Inter+

Danish Super Ligaen
ko: 17:30 AGF Arhus vs FC Copenhagen
KNR TV
TV3+ Denmark

Hungarian NB I
ko: 17:30 Kaposvar vs Ujpest
Sport 2 (Hun)

Norwegian Tippeligaen
ko: 18:00 Rosenborg vs Odd Grenland
TV2 Sport 1 (Nor)

Norwegian Tippeligaen
ko: 18:00 Sandefjord vs Bodo Glimt
TV2 Sport 2 (Nor)

Norwegian Tippeligaen
ko: 18:00 Stabaek vs Molde
TV2 Sport 3 (Nor)

Norwegian Tippeligaen
ko: 18:00 Stromsgodset vs Lyn Oslo
TV2 Sport 4 (Nor)

Norwegian Tippeligaen
ko: 18:00 Aalesund vs Start
TV2 Sport 5 (Nor)

Portuguese Super Liga
ko: 19:00 Academica vs FC Porto
Ma Chaîne Sport
Ring TV (Bul)
Spormax Digiturk
Sport TV1
SuperSport 3 (DigitAlb)
Spormax HD
Sport TV HD

Spanish LFP Primera División
ko: 19:00 Valencia vs Sevilla
Al Jazeera Sport +2
Boom Sport One
C+ Sport 2 (Pol)
Fox TV (Ser)
La Sexta
Nova Sports 4 (Hellas)
NTV+ Football
Premiere Sport Portal
Sky Calcio 10
Sky Sports 1 (uk)
Sport 1 (Cze/Svk)
Sport 1 (Ukr)
Sport 1.1 (Ned)
Sport+
SuperSport 2 (DigitAlb)
Taquilla Cine 4
TV4 Sport
NTV+ Sport HD


Turkish Super Lig
ko: 19:00 Besiktas vs Bursaspor
Al Jazeera Sport +3
LIG TV
LIG TV HD

Mexican Primera División
ko: 19:00 Indios vs Pumas UNAM
Fox Sports Espanyol **

Mexican Primera División
ko: 19:00 Toluca vs Jaguares Chiapas
Estrellas Europe

Czech Gambrinus Liga
ko: 20:00 Mlada Boleslav vs Teplice
CT4 Sport

Norwegian Tippeligaen
ko: 20:00 Valerenga vs Brann
Nova Sports 7 (Hellas)
TV2 Norway

Argentinean Primera División
ko: 20:00 Boca Juniors vs River Plate
Al Jazeera Sport 2
Nova Sports 1 (Hellas)
NTV Spor
NTV+ Sport On-Line
Sport.Ro
SportKlub+ (Ser/Slo)

Croatian 1. HNL Ozujsko
ko: 20:15 Cibalia vs Osijek
HRT 2

Italian Serie A
ko: 20:30 AC Milan vs Torino
Al Jazeera Sport +1
C+ Fútbol
C+ Sport (Fra)
C+ Sport 2 (D/F/N/S)
Fox Soccer Channel **
Fox Sports Espanyol **
Raitalia 3 Africa
Sky Calcio 1
Sky Sport 1 (Italy)
Sport 2 (Cze/Svk)
Sport 2 (Hun)
Sport 7
SuperSport 1 (DigitAlb)
C+ Deportes HD
C+ Sport HD (D/F/N/S)
Sky Sport HD1 (Italy)
SuperSport HD1

Belgian Jupiler League
ko: 20:30 Exelsior Mouscron vs Standart Liege
SportKlub (Pol)
SportKlub+ (Hun/Rom)

French Ligue 1
ko: 21:00 Bordeaux vs Lyon
Al Jazeera Sport 1
ART Sport 3
C+ France
C+ Hi-Tech
C+ Sport 1 (Pol)
Kanal A (Tur)
Lider TV
Nova Sports 2 (Hellas)
NTV+ Football
Orange Sport (Pol)
Setanta Sports 2
Sport 1.1 (Ned)
SportKlub (Cro)
SportKlub (Ser)
SuperSport 4 (DigitAlb)
TV2 Sport (Den)
Viasat Sport (Nor)
C+ France HD
NTV+ Sport HD

Spanish LFP Primera División
ko: 21:00 Real Betis vs Sporting Gijon
Al Jazeera Sport +2
Boom Sport One
C+ Spain
Sky Calcio 2
Sky Sports 1 (uk)
Sport 1 (Cze/Svk)
Sport 1 (Ukr)
SportKlub (Hun)
SuperSport 2 (DigitAlb)
TV4 Sport
C+ Spain HD


Brazilian Paulista 2009 - Semi Final (2nd Leg)
ko: 21:00 Sao Paulo vs Corinthians
Evrokom NKTV
Nova Sports 3 (Hellas)
Sport 2 (Ukr)
Sport Italia 24
Sportmanía

Portuguese Super Liga
ko: 21:15 Vitoria Setubal vs Benfica
Ma Chaîne Sport
Ring TV (Bul)
Spormax Digiturk
Sport TV1
SuperSport 3 (DigitAlb)
Spormax HD
Sport TV HD

Van mreže scoobydoo

  • Globalni moderator
  • Super clan
  • *****
  • Poruke: 1786
  • Like: +38/-5
  • Pol: Muškarac
  • Dežurni zajebant Vladix foruma, Antilaser Team HR

Odg: sport na tv
« Odgovor #201 poslato: 04.05.2009. 20:40:15 »
Utorak 05.05.2009

Japanese J-League
ko: 12:00 Shimizu S-Pulse vs JEF United Chiba
British EuroSport 2
EuroSport 2 France
EuroSport 2 Germany
EuroSport 2 International

Romanian Liga 1 - Week 29
ko: 15:00 Otelul Galati vs Dinamo Bucharest
GSP TV

Romanian Liga 1
ko: 17:30 Farul Constanta vs Unirea Urziceni
GSP TV

Swedish Allsvenskan
ko: 19:00 Trelleborg vs AIK Stockholm
Sasongskortet 1

Swedish Allsvenskan
ko: 19:00 BK Häcken vs Halmstad
Sasongskortet 2

English Reserves
ko: 20:00 West Bromuch vs Arsenal
Arsenal TV

Romanian Liga 1
ko: 20:00 Gloria Buzau vs Steau Bucharest
GSP TV

UEFA Champion's League
ko: 20:45 Arsenal vs Manchester United
2BE
2M National
Antena 3
Arryadia 2
ART Sport 3
B92 TV
BHT 1
bTV
C+ France
CT2
ESPN 2 **
ESPN Atlantic
ESPN Brazil
ESPN Latin America
ESPN Pacrim
HRT 2
ITV 1
ITV 1 Wales
KNR TV
NED 3
Nova Sports 1 (Hellas)
NTV+ Football
NTV+ Sport
Premiere Sport Portal
Pro TV
RSI La 2
RTÉ Two
Scottish TV
SF 2
Sky Sport 1 (Italy)
Sky Sport 16:9 (Italy)
Sport 1 (Ukr)
Sport 1.1 (Ned)
Sport 5
Sport 5+
Star Turkey
Tring Sport News
TSR 2
TV3 Slovenia
TV6 Lithuania
TV6 Sweden
Ulster TV
Viasat 4 (Nor)
Viasat Football (Swe)
YLE TV2
HD Smart
ITV HD
NTV+ Sport HD
Sky Sport HD1 (Italy)
Sport HD (Ukr)
Viasat Sport HD

Van mreže scoobydoo

  • Globalni moderator
  • Super clan
  • *****
  • Poruke: 1786
  • Like: +38/-5
  • Pol: Muškarac
  • Dežurni zajebant Vladix foruma, Antilaser Team HR

Odg: sport na tv
« Odgovor #202 poslato: 09.05.2009. 08:31:49 »
09.05.2009

Argentinean Primera División
ko: 02:15 Tigre vs Argentinos Inrs
Canal 7 TV Publica

Romanian Liga 2
ko: 10:00 FCM Targu Mures vs Liberty Oradea
Sport.Ro

UEFA U-17 Championship - Group A
ko: 12:00 Spain u 17 vs France U 17
Al Jazeera Sport +1
British EuroSport
EuroSport France
EuroSport Germany
EuroSport International
EuroSport Nordic

Bulgarian A PFG
ko: 12:00 Lokomotiv Mezdra vs Litex Lovech
TV2 Bulgaria

Danish Ligaen 1
ko: 13:25 Lyngby vs Viborg
TV2 Sport (Den)

Scottish Premier League
ko: 13:30 Rangers vs Celtic
Al Jazeera Sport 2
Ma Chaîne Sport
Polsat Sport
Premiere Sport Portal
Setanta Africa
Setanta Sports 1
Sky Calcio 2
Sky Sport 1 (Italy)
Sky Super Calcio
Sport 1 (Cze/Svk)
Sport 1 (Rom)
Sport 1.1 (Ned)
Sport 2 (Hun)
Sport 5+ LIVE
Sport TV2

English League One
ko: 13:45 Millwall vs Leeds United
Show Extreme Sports
Sky Sports 1 (uk)
Viasat Football (Swe)
Viasat Sport N (Nor)
Sky Sports HD1 (uk)

UEFA U-17 Championship - Group B
ko: 14:00 Germany U 17 vs England U 17
Al Jazeera Sport +1
British EuroSport
EuroSport France
EuroSport Germany
EuroSport International
EuroSport Nordic

UEFA U-17 Championship - Group A
ko: 14:00 Italy U 17 vs Switzerland U 17
- - -

UEFA U-17 Championship - Group B
ko: 14:00 Turkey U 17 vs Netherland U 17
- - -

German 3. Liga
ko: 14:00 Union Berlin vs Jahn Regensburg
RBB Berlin
RBB Brandenburg

Slovakian Super League
ko: 14:00 Nitra vs Spartak Trnava
STV 3 Slovakia

Polish Ekstraklasa
ko: 14:45 Polonia Warsaw vs GKS Belchatow
Orange Sport (Pol)

Hungarian NB I
ko: 15:00 Honved vs Debrecen
Sport 1 (Hun)

English FA Trophy - Final (Wembley)
(i) Setanta Sports News (1st Half) / Setanta Sports 1 (2nd Half)
ko: 15:00 Stevenage Borough vs York City
Setanta Sports 1
Setanta Sports News

Ukrainian Vyscha Liha
ko: 15:00 Vorskla vs Arsenal Kyiv
Pershiy Nacionalniy

Serbian Super Lige
ko: 15:00 Javor vs Borac Cacak
RTS 2 (Ser)

South African Premier League
ko: 15:00 Orlando Pirates vs Ama Zulu
SuperSport 3 (ZA)

South African Premier League
ko: 15:00 Santos vs Super Sport United
SuperSport 4 (ZA)

South African Premier League
ko: 15:00 Free State Stars vs Bloem Celtic
SABC 1

Austrian Erste Liga
ko: 15:15 Vocklabruck vs Austria Lustenau
Premiere Austria

German 1. Bundesliga
ko: 15:30 Stuttgart vs Wolfsburg
ATV Austria
ESPN+
Federalna TV
Nova Sports 1 (Hellas)
NTV+ Sport
Premiere Sport Portal
Sky Calcio 1
Sport 1 (Cze/Svk)
Sport 1 (Ukr)
Sport 1.1 (Ned)
Sport 5+
SportKlub (Cro)
SportKlub (Hun)
SportKlub (Pol)
SportKlub (Rom)
SportKlub (Ser)
SuperSport 1 (DigitAlb)
TV2 Sport (Den)
Viasat Football (Swe)
Viasat Sport (Nor)
Premiere HD
Sport TV HD
SuperSport HD1
Viasat Sport HD


German 1. Bundesliga Hoffenheim vs FC Köln
Premiere Sport Portal

German 1. Bundesliga
ko: 15:30 Hertha BSC Berlin vs Bochum
Dubai Sports 2
Nova Sports 2 (Hellas)
Premiere Sport Portal
SportKlub+ (Ser/Slo)
SuperSport 2 (DigitAlb)

German 1. Bundesliga
ko: 15:30 Hannover 96 vs Eintracht Frankfurt
Premiere Sport Portal

German 1. Bundesliga
ko: 15:30 Energie Cottbus vs Bayern München
Premiere Sport Portal
Sport 1.2 (Ned)
Sport 5+ LIVE
SportKlub (Slo)
SportKlub+ (Hun/Rom)
SportKlub+ (Pol)
TPS Star


German 1. Bundesliga
ko: 15:30 Borussia Dortmund vs Karlsruher SC
Premiere Sport Portal

Northern Ireland IFA Cup Final - Final (Windsor Park, Belfast)
ko: 15:30 Cliftonville vs Crusaders
BBC Two N.I.

Czech Gambrinus Liga
ko: 15:45 Marila Pribram vs Sigma Olomouc
CT2

Italian Serie B
ko: 16:00 Piacenza vs Bari
Dahlia Calcio 1
Raitalia 3 Africa
Raitalia 3 Asia
Sky Calcio 7

Italian Serie B
ko: 16:00 Brescia vs Cittadella
Dahlia Calcio 2
Sky Calcio 6

Italian Serie B
ko: 16:00 Parma vs Pisa
Dahlia Calcio 3
Sky Calcio 5

Romanian Liga 1
ko: 16:00 FC Timisoara vs Otelul galati
GSP TV

English Premier League
ko: 16:00 Bolton Wanderers vs Sunderland
Hi Sports 2
Setanta Ireland (roi)
Show Extreme Sports
Sky Calcio 3
Sport 2 (Ukr)
SuperSport 3 (ZA)


Swedish Allsvenskan
ko: 16:00 AIK Stockholm vs BK Häcken
TV4 Sweden

English Premier League
ko: 16:00 Blackburn Rovers vs Porthmouth
C+ Sport 2 (D/F/N/S)
Hi Sports
Show Comedy Extra
Sky Super Calcio

Norwegian Tippeligaen
ko: 16:00 Odd Grenland vs Brann
NRK 1

Italian Serie B
ko: 16:00 Rimini vs Grosseto
Sky Calcio 10

Italian Serie B
ko: 16:00 Salernitana vs Avellino
Sky Calcio 11

Italian Serie B
ko: 16:00 Frosinone vs Albinoleffe
Sky Calcio 12

Italian Serie B
ko: 16:00 Mondena vs Mantova
Sky Calcio 13

Italian Serie B
ko: 16:00 Empoli vs Ascoli
Sky Calcio 8

Italian Serie B
ko: 16:00 Ancona vs Sassuolo
Sky Calcio 9

English Premier League
ko: 16:00 Hull City vs Stoke City
C+ Sport 1 (D/F/N/S)
Diema 2
Show Sports 1 & 2
Sport 3 (Ukr)
STV 3 Slovakia


English Premier League
ko: 16:00 Everton vs Tottenham Hotspur
Alfa TV Cyprus
C+ Sport (Fra)
C+ Sport EXTRA
Diema
ESPN Brazil
Fox Soccer Channel **
Nova Sport (Cze)
NTV+ Football
RTL Croatia
Show Shasha
Sky Calcio 2
Sky Sport 1 (Italy)
SuperSport 7 (ZA)
TVE La 2
TVE La 2 SAT


English Premier League
ko: 16:00 Fullham vs Aston Villa
EuroSport 2 (FAPL)
Hi Soccer
Prima COOL

Cypriot 1. Division - UEFA
ko: 16:00 AEL Limassol v Anorthosis Famagusta
Lumiere TV

English Premier League
ko: 16:00 Wesrt Brom Albion vs Wigan Athletic
Show Series Extra


Israeli Ligat Al
ko: 16:10 Maccabi Hifa vs Hakoach Ramat Gan
The Israeli Network
YES Sport 1

Israeli Ligat Al
ko: 16:10 Maccabi Netanya vs Ironi Kiryat Shmona
YES Sport 2

Polish Ekstraklasa
ko: 16:15 Slask Wroclaw vs Lech Poznan
C+ Sport 1 (Pol)
C+ Sport HD (Pol)

Bulgarian A PFG
ko: 16:45 CSK Sofia vs Levski Sofia
BNT 1
BNT Sat

Polish Ekstraklasa
ko: 17:00 LKS Lotz vs Gornik Zabrze
Orange Sport (Pol)

Danish Super Ligaen
ko: 17:00 FC Copenhagen vs Nordsjaelland
TV3+ Denmark

Ukrainian Vyscha Liha
ko: 17:00 Dnipro vs Chernomorets
TET Ukraine

Bosnia-Herzegovina Premier Liga
(i) Free To Air
ko: 17:00 Zeljeznicar vs FK Sarajevo
BHT 1

Albanian Championship
ko: 17:00 Flamurtari vs Partizan Tirana
SuperSport 4 (DigitAlb)

Albanian Championship
ko: 17:00 Vllaznia vs Dinamo Tirana
SuperSport 3 (DigitAlb)

Swiss Super League
ko: 17:45 Vaduz vs Neuchatel Xamax
TSR 2

Italian Serie A
ko: 18:00 Sampdoria vs Reggina
Al Jazeera Sport +1
Dahlia Calcio 1
Dahlia Sport
Hi Sports
Raitalia 3 Africa
Sky Calcio 1
Sport 1 (Cze/Svk)
Sport 1 (Hun)
Sport 7
SportKlub (Ser)
SuperSport 2 (DigitAlb)
Sky Sport HD1 (Italy)

Romanian Liga 1
ko: 18:00 Pandurii vs Poli Iasi
GSP TV

Austrian Bundesliga
ko: 18:00 Sturm Graz vs Austria Vienna
Premiere Austria [SC]
Premiere Sport Portal
Austrian Bundesliga
ko: 18:00 [/font] Austria Kärnten vs Kapfenberg
Premiere Austria [SC]
SportKlub+ (Hun/Rom)

Austrian Bundesliga
ko: 18:00 SV Ried vs SV Mattersburg
Premiere Austria [SC]

Turkish Super Lig
ko: 18:00 Fenerbahce vs Denizlispor
C+ Fútbol
Salon 1 Digiturk

Turkish Super Lig
ko: 18:00 Sivaspor vs Istanbul BSB
LIG TV

Turkish Super Lig
ko: 18:00 Ankaraspor vs Besiktas
Al Jazeera Sport +2
Spormax Digiturk

Turkish Super Lig
ko: 18:00 Galatasaray vs Ankaragucu
Salon 2 Digiturk

Turkish Super Lig
ko: 18:00 Kocaelispor vs Trabzonspor
Salon 3 Digiturk

Norwegian Cup (NM Cupen)
ko: 18:00 Verdal vs Valerenga
TV2 Sport 1 (Nor)

Arabian Champion's League - Final (1st Leg)
ko: 18:00 WAC Casablanca vs Esperance Tunis
ART Sport 3

English Championship - Play Off Semi Final (1st Leg)
ko: 18:20 Burnley vs Reading
Show Extreme Sports
Sky Sports 1 (uk)
Sport 1.2 (Ned)
SportKlub+ (Ser/Slo)
SuperSport 5 (DigitAlb)
Viasat Football (Swe)
Viasat Sport (Nor)
Sky Sports HD1 (uk)

English Premier League
ko: 18:30 West Ham United vs Liverpool
C+ Sport (Fra)
C+ Sport 1 (Nor)
C+ Sport 1 (Swe)
C+ Sport 2 (D/F/N/S)
C+ Sport 2 (Pol)
Diema
EuroSport 2 (FAPL)
Fox Soccer Channel **
Fox Sports Espanyol **
Hi Soccer
Kanal 5 (Den)
Nova Sport (Cze)
Nova Sports 1 (Hellas)
NTV+ Sport On-Line
Pink M
Premiere Sport Portal
RTS 2 (Ser)
Setanta Sports 1
Show Sports 1 & 2
Sky Calcio 2
Sky Sport 3 (Italy)
Sky Super Calcio
Sport 1 (Ukr)
Sport 1.1 (Ned)
Sport TV2
SuperSport 1 (DigitAlb)
SuperSport 3 (ZA)
YES Sport 2

Spanish Liga Adelante
ko: 18:30 Celta Vigo vs Las Palmas
TV Canaria (Canaries)

Israeli Ligat Al
ko: 18:30 Beitar Jerusalem vs Maccabi Tel Aviv
The Israeli Network
YES Sport 1

Polish Ekstraklasa
ko: 19:15 Odra Wodzislaw vs Cracovia Krakow
Orange Sport (Pol)

Romanian Liga 1
ko: 20:00 Gloria Buzau vs Rapid Bucharest
GSP TV

Spanish LFP Primera División
ko: 20:00 Athletic Bilbao vs Real Betis
Taquilla Cine 2
TV4 Sport

Spanish LFP Primera División
ko: 20:00 Sevilla vs Malloca
6 Eren
Al Jazeera Sport +4
Boom Sport One
Hi Sports
Nova Sports 2 (Hellas)
NTV+ Football
Sky Calcio 3
Sky Sports 2 (uk)
Sport 1 (Cze/Svk)
Sport 1.1 (Ned) {+25m}
Sport 5+ LIVE
SportKlub (Hun)
SuperSport 2 (DigitAlb)
Taquilla Cine 1
TV2 Sport 1 (Nor)
TV7 Bulgaria


Portuguese Super Liga
ko: 20:00 Benfica cs Trofense
MaXimo
Sport TV1
SuperSport 3 (DigitAlb)
Sport TV HD

Slovenia Prva Liga Telekom
ko: 20:00 Maribor vs Primorje
Slovenia TV2

Belgian Jupiler League
ko: 20:00 Standard Liege vs Club Brugge
SportKlub+ (Hun/Rom)

Irish Premier League
ko: 20:30 St Patricks Athletic vs Cork City
Setanta Ireland

Italian Serie A
ko: 20:30 Lazio vs Udinese
Al Jazeera Sport +1
Boom Sport Two
C+ Fútbol
C+ Sport 1 (D/F/N/S)
ESPN Dos
Fox Soccer Channel **
Nova Sports 3 (Hellas)
Raitalia 3 Africa
Sky Calcio 1
Sky Sport 1 (Italy)
Sky Sport 16:9 (Italy)
Sport 1.2 (Ned)
Sport 2 (Cze/Svk)
Sport 2 (Hun)
Sport 7
Sport TV1
SuperSport 1 (DigitAlb)
Telekanal Sport
YES Sport 2
C+ Sport HD (D/F/N/S)
Sky Sport HD1 (Italy)
SuperSport HD1

French Cup (Coupe de France) - Final (Stade de France)
ko: 20:45 Rennes vs Guingamp
Al Jazeera Sport 2
Alfa TV Cyprus
Dahlia Sport
France 2
Sport 1 (Rom)

Brazilian Série B - Round 1
ko: 21:10 Vasco da Gama vs Brasiliense
PFC International

Spanish LFP Primera División
ko: 22:00 Valencia vs Real Madrid
Al Jazeera Sport +2
Boom Sport One
C+ Sport 2 (Pol)
ESPN Pacrim
Fox TV (Ser)
Gol TV (America) **
Hi Soccer
Kanal 5 (Den)
La Sexta
Nova Sports 1 (Hellas)
NTV Hayat BiH
NTV Turkey
NTV+ Football
Premiere Sport Portal
Sky Calcio 2
Sky Sports 2 (uk)
Sport 1 (Cze/Svk)
Sport 1 (Hun)
Sport 1.1 (Ned)
Sport 5
Sport TV1
Sport+
SuperSport 2 (DigitAlb)
TV Canaria (Canaries)
TV2 Sport 1 (Nor)
TV4 Sport
TV7 Bulgaria
NTV+ Sport HD


Portuguese Super Liga
ko: 22:00 Sporting Lisbon vs Vitoria Setubal
MaXimo
Ring TV (Bul)
RTP 1
RTP International
Show Sports 1
SIC International
Spormax Digiturk
SportKlub+ (Ser/Slo)
TV Mozambique
Sport TV HD

Van mreže milenko61

  • Globalni moderator
  • VIP extra clan
  • *
  • Poruke: 4105
  • Like: +149/-12
  • Pol: Muškarac

Odg: sport na tv
« Odgovor #203 poslato: 07.06.2009. 23:29:00 »
TV program - ponedeljak, 8. jun 2009.
Sport


-06.00 Sport klub + -Fudbal: Barselona - Mančester junajted
-06.45 Sport klub -Boks
-07.15 DSF -Nemački fudbal, 2. liga, Het-trik, pregled
-07.45 Sport klub + -Fudbal: Amkar - Saturn
-08.00 Eurosport 2 -Fudbal
-08.00 Sport klub -Košarka: Barselona - Unikaha
-08.45 Eurosport -Motosport
-08.45 SOS -SOS vesti
-08.5 Eurosport -Tenis: Gem, set, meč
-09.00 DSF -Dupli pas, tok šou
-09.00 Eurosport 2 -Jutarnje vesti
-09.10 SOS -Sećanja
-09.15 Eurosport -Fudbal: Egipat - Holandija
-09.30 Eurosport 2 -Rukomet
-09.30 Sport klub + -Fudbal: Kotbus - Nirnberg
-10.00 Sport klub -Fudbal, kvalifikacije za Svetsko prvenstvo
-10.30 Eurosport 2 -Vesti
-10.45 SOS -Sportski dnevnik
-10.45 Eurosport 2 -Surfing
-10.45 Eurosport -Tenis: Rolan Garos
-11.00 SOS -Kviz
-11.00 Eurosport 2 -Motosportovi
-11.15 Sport klub + -Fudbal: Kaen - Bordo
-11.30 Eurosport 2 -Vesti
-12.00 Eurosport 2 -Lakros
-12.00 Sport klub -Tenis: ATP Hale, prenos
-13.00 Eurosport 2 -Fudbal
-13.00 Sport klub + -Fudbal: Paderborn - Osnabrik
-13.05 SOS -Rukomet
-13.30 Eurosport -Tenis: ATP Kvins, prenos
-14.00 Eurosport 2 -Rukomet
-14.30 DSF -Sportski kviz
-14.45 Eurosport 2 -Vesti
-15.00 SOS -SOS bubamara
-15.00 Eurosport 2 -Motokros
-15.00 Sport klub + -FMM
-15.15 Eurosport -Biciklizam
-15.30 Sport klub + -Fudbal: Osnabrik - Paderborn (dir)
-16.30 Eurosport -Tenis: ATP Kvins, prenos
-16.30 Eurosport 2 -Motosportovi
-16.45 SOS -SOS vesti
-17.00 SOS -INpuls
-17.00 Eurosport 2 -GT
-17.15 SOS -Rezervisano
-17.30 Eurosport 2 -Vesti
-17.30 DSF -Nemački fudbal, pregled
-17.30 Sport klub + -Fudbal: Marsej - Ren
-18.00 Eurosport 2 -Surfing
-18.15 Eurosport 2 -Lakros
-18.30 DSF -Aktuelnosti iz nemačkog fudbala
-18.45 SOS -Sportski dnevnik
-19.00 Sport klub + -Fudbal: Zenit - Kuban
-19.00 SOS -INpuls
-19.15 SOS -Super skener
-19.35 B92 -Sunđer Bob
-19.45 Eurosport 2 -Surfing
-19.45 DSF -Nemački fudbal, 2. liga, Het-trik, pregled
-19.50 SOS -Crna tačka
-20.00 Eurosport 2 -Bekgemon
-20.00 Sport klub -Košarka španska liga plej of: Real - Taukeramika
-20.30 Sport klub + -Fudbal: Neverls - Arsenal
-20.35 Eurosport -Auto trke
-20.45 Eurosport -Svi sportovi
-20.45 SOS -SOS vesti
-20.50 Eurosport -Vats
-21.00 Eurosport 2 -Australijski fudbal
-21.00 SOS -INpuls
-21.15 SOS -Total soker
-21.30 Sport klub -Odbojka na pesku Austrija, finale žene
-22.00 Eurosport 2 -Vesti
-22.25 Eurosport -Svi sportovi
-22.30 Sport klub + -Fudbal: PSŽ - Monako
-22.30 Eurosport -Borilački sportovi
-22.30 DSF -Nemački fudbal, analiza i komentari
-22.30 Sport klub -Odbojka na pesku Austrija, finale muškarci
-22.45 SOS -Sportski dnevnik
-22.45 Eurosport 2 -Surfing
-23.00 Eurosport 2 -Vesti
-23.15 DSF -Engleski fudbal, pregled
-23.15 SOS -SOS koš
-23.30 Sport klub -Fudbal: Engleska - Azerbejdžan
-23.30 Eurosport -Fudbal, kvalifikacije
-23.40 RTCG -Rukomet /ž): Kvalifikacije za SP: Švedska - Crna Gora, snimak
-23.45 Eurosport 2 -Surfing
-00.30 Eurosport -Biciklizam
-00.45 SOS -SOS vesti
-01.15 Sport klub -Tenis: ATP Hale
-01.30 OBN -NBA, snimak

Van mreže scoobydoo

  • Globalni moderator
  • Super clan
  • *****
  • Poruke: 1786
  • Like: +38/-5
  • Pol: Muškarac
  • Dežurni zajebant Vladix foruma, Antilaser Team HR

Odg: sport na tv
« Odgovor #204 poslato: 10.06.2009. 22:01:47 »
Četvrtak, 11 06 2009

Major League Soccer (MLS)

Houston Dynamo-Chivas USA


ko: 01:30 ESPN 2 **
ESPN Deportes **
Sky Sport 1 (Italy)
Sky Super Calcio
~ Sky Sport HD1 (Italy)

FIFA/CONMEBOL World Cup 2010 Qualifiers - Round 14

Brazil-Paraguay


ko: 01:50 Abu Dhabi Sports 1
Al Jazeera Sport +2
Boom Sport Two
C+ Spain
Dubai Sports 1
MaXimo
Nova Sports 1 (Hellas)
NTV+ Football
Polsat Sport
Saudi Sports
Sky Sports 1 (uk)
Sport TV1
Sportsmax
SuperSport 1 (DigitAlb)
SuperSport 3 (ZA)
TV Capixaba
YES Sport 2
~ C+ Spain HD
~ Sky Sports HD1 (uk)

D - 11/06/09 - 02:20 C+ …30 (Spain)
D - 11/06/09 - 19:40 Direct 8
D - 11/06/09 - 20:15 Sport Italia

FIFA/CONMEBOL World Cup 2010 Qualifiers - Round 14

Chile-Bolivia


ko: 02:00 Al Jazeera Sport 1
ESPN Brazil
SuperSport 3 (DigitAlb)
SuperSport 7 (ZA)
Viasat Football (Swe)
Viasat Sport (Nor)

FIFA/CONMEBOL World Cup 2010 Qualifiers - Round 14

Venezuela-Uruguay


ko: 02:00 Al Jazeera Sport 2
Alfa TV Cyprus
Boom Sport One
C+ Futbol
ESPN Dos
SuperSport 4 (DigitAlb)
SuperSport 6 (ZA)
TV2 Sport (Den)
Viasat Sport (East)

Italian Serie B - Promotion Play Off (2nd Leg)

Livorno-Crosseto


ko: 18:00 Sky Calcio 2

Italian Serie B - Promotion Play Off (2nd Leg)


Brescia-Emboli

ko: 20:00 Sky Calcio 1

Van mreže scoobydoo

  • Globalni moderator
  • Super clan
  • *****
  • Poruke: 1786
  • Like: +38/-5
  • Pol: Muškarac
  • Dežurni zajebant Vladix foruma, Antilaser Team HR

Odg: sport na tv
« Odgovor #205 poslato: 16.06.2009. 22:26:32 »
Srijeda 17. 05.2009
Brazilian Serie B - Round 7

Portoguesa-Brasiliense


ko: 01:00 PFC International

FIFA/AFC World Cup 2010 Qualifiers - Group 1

Australia-Japan

(i) EuroSport live coverage : 1st half only

ko: 11:20 Al Jazeera Sport +1
EuroSport France
EuroSport Germany

H - 17/06/09 - 14:00 EuroSport 2 France
H - 17/06/09 - 16:00 EuroSport 2 HU/RO
D - 17/06/09 - 15:15 Al Jazeera Sport 1

FIFA/AFC World Cup 2010 Qualifiers - Group 2

South Korea-Iran


ko: 12:00 Al Jazeera Sport 1
British EuroSport
EuroSport France
EuroSport Germany
EuroSport International
EuroSport Nordic

H - 17/06/09 - 16:00 EuroSport 2 International
H - 17/06/09 - 16:00 EuroSport 2 France

FIFA Confederations Cup - Group A

Spain-Iraq

Stream - http://www.rte.ie/live/ (Ireland only)

ko: 15:00 ART Sport 5
BBC Interactive
BHT 1
DSF Sport
EuroSport France
NED 1
NET Hellas
NRK 1
RAI Uno
RTE Two
SABC 1
Sky Sport 1 (Italy)
Sky Sport 16:9 (Italy)
Sky Super Calcio
Slovenia TV2
Sport TV1
STV 3 Slovakia
SuperSport 1 (DigitAlb)
SuperSport 3 (ZA)
SVT 1
TRT 1
TVP Sport
TVR 1
TW 1
YES Sport 2
~ Sky Sport HD1 (Italy)
~ SuperSport HD1

D - 17/06/09 - 20:10 CT4 Sport
H - 17/06/09 - 22:00 Canvas

FIFA/AFC World Cup 2010 Qualifiers - Group 1

Bahrain-Uzbekistan


ko: 17:30 Al Jazeera Sport +1

FIFA/AFC World Cup 2010 Qualifiers - Group 2

Saudi Arabia-North Korea


ko: 19:00 Al Jazeera Sport 1
EuroSport 2 Germany
EuroSport 2 International

D - 17/06/09 - 22:30 EuroSport International

FIFA Confederations Cup - Group A

South Africa-New Zealand

Stream - http://www.rte.ie/live/ (Ireland only)

ko: 19:30 ART Sport 5
BBC Three
BHT 1
DSF Sport
EuroSport France
NED 3
RAI Uno
RTE Two
SABC 1
Sky Sport 1 (Italy)
Sky Sport 16:9 (Italy)
Sky Super Calcio
Slovenia TV2
Sport TV1
STV 3 Slovakia
SuperSport 1 (DigitAlb)
SuperSport 3 (ZA)
SVT 2
TRT 1
TV2 Sport 1 (Nor)
TVP Sport
TVR 1
TW 1
YES Sport 2
~ Sky Sport HD1 (Italy)
~ SuperSport HD1

D - 17/06/09 - 20:00 NET Hellas
D - 17/06/09 - 23:30 CT4 Sport
H - 17/06/09 - 22:00 Canvas

CONMEBOL Copa Libertadores - Quarter Final (2nd Leg)

Nacional Montevideo-Palmeiras


ko: 23:20 Alfa TV Cyprus
C+ Futbol
Nova Sports 1 (Hellas)
NTV+ Football
Setanta Sports 2
Sport TV1
SportKlub (Hun)
SportKlub (Rom)

Van mreže milenko61

  • Globalni moderator
  • VIP extra clan
  • *
  • Poruke: 4105
  • Like: +149/-12
  • Pol: Muškarac

Odg: sport na tv
« Odgovor #206 poslato: 18.06.2009. 12:54:18 »
Thursday, 18th June

CONMEBOL Copa Libertadores - Quarter Final (2nd Leg)

Gremio-Caracas


ko: 01:50 Alfa TV Cyprus
C+ Futbol
Fox Sports Espanyol **
Hi Soccer
Nova Sports 1 (Hellas)
NTV+ Football
Sport TV1
SportKlub (Hun)
SportKlub (Rom)

Brazilian Cup (Copo do Brasil) - Final (1st Leg)

Corinthians-Internacional


ko: 01:50 PFC International

Major League Soccer (MLS)

Seattle States-San Jose Earthquakes


ko: 03:30 ESPN
ESPN Deportes **
Sky Sport 1 (Italy)
Sky Super Calcio

FIFA Confederations Cup - Group B

United States-Brazil


ko: 15:00 ART Sport 5
BBC Interactive
BHT 1
BNT 1
CT4 Sport
DSF Sport
EuroSport France
HRT 2
Magyar 1 (M1)
NED 1
NET Hellas
NRK 1
ORTM (Mali)
RAI Uno
RTS 1 Senegal
RTE Two
SABC 1
Sky Sport 1 (Italy)
Sky Sport 16:9 (Italy)
Sky Super Calcio
Slovenia TV2
Sport TV1
STV 3 Slovakia
SuperSport 1 (DigitAlb)
SVT 1
TRT 1
TVP Sport
TW 1
Tele Tchad
YES Sport 2
~ Sky Sport HD1 (Italy)
~ SuperSport HD1

D - 18/06/09 - 22:50 Canvas

UEFA U-21 Championship 2009 - Group B

Germany U-21-fINLAND U-21


ko: 17:15 Al Jazeera Sport +4
C+ Futbol
RAI Due
Ring TV (Bul)
RTRS
Sky Sports 3 (uk)
Sport 5+ LIVE
Sport TV1
Sport.Ro
SuperSport 2 (DigitAlb)
SuperSport 7 (ZA)
TV4 Sport
ZDF
~ C+ Deportes HD
~ Sky Sports HD3 (uk)
~ Sport TV HD
~ SuperSport HD2

H - 18/06/09 - 21:30 DSF Sport

FIFA Confederations Cup - Group B

Egypt-Italy


ko: 19:30 ART Sport 5
BBC Three
BNT 1
DSF Sport
EuroSport France
IBA Channel 1
Magyar 1 (M1)
NED 3
ORTM (Mali)
RAI Uno
RTS 1 Senegal
RTE Two
SABC 1
Sky Sport 1 (Italy)
Sky Sport 16:9 (Italy)
Sky Super Calcio
Slovenia TV2
Sport TV2
STV 3 Slovakia
SuperSport 1 (DigitAlb)
SVT 2
TRT 3
TV2 Sport 1 (Nor)
TVP Sport
TW 1
Tele Tchad
~ Sky Sport HD1 (Italy)
~ SuperSport HD1

D - 18/06/09 - 20:00 NET Hellas
D - 18/06/09 - 22:10 CT4 Sport
H - 18/06/09 - 22:50 Canvas

UEFA U-21 Championship 2009 - Group B

Spain U-21-England U-21


ko: 19:45 Al Jazeera Sport +4
C+ Futbol
C+ Spain
Direct 8
Ring TV (Bul)
RTRS
RTS 2 (Ser)
Sky Sports 3 (uk)
Sport 5+ LIVE
Sport TV1
Sport.Ro
SuperSport 2 (DigitAlb)
SuperSport 7 (ZA)
TV4 Sport
~ C+ Spain HD
~ Sky Sports HD3 (uk)
~ Sport TV HD
~ SuperSport HD2

H - 18/06/09 - 21:30 DSF Sport

CONMEBOL Copa Libertadores - Quarter Final (2nd Leg)

Estudiantes LP-Defensor Sporting


ko: 23:30 Alfa TV Cyprus
C+ Futbol
Fox Sports Espanyol **
Hi Soccer
Nova Sports 1 (Hellas)
NTV+ Football
Sport Italia 24
Sport TV1
SportKlub (Hun)
SportKlub (Rom)

Van mreže scoobydoo

  • Globalni moderator
  • Super clan
  • *****
  • Poruke: 1786
  • Like: +38/-5
  • Pol: Muškarac
  • Dežurni zajebant Vladix foruma, Antilaser Team HR

Odg: sport na tv
« Odgovor #207 poslato: 07.08.2009. 20:43:41 »
Subota, 08.08 2009


Brazil Série B - Kolo 16
ko: 02:00 Ipartinga vs Guarani
PFC International
Australian A League
ko: 09:30 North Queensland Fury vs Sydney FC
Fox Soccer Channel **
German 2. Bundesliga - Week 1
ko: 13:00 Fortuna Düsseldorf vs Paderborn
Sky Bundesliga
Sky Sport Info (Portal)
German 2. Bundesliga - Week 1
ko: 13:00 Kaiserslautern vs Greuther Fürth
Sky Bundesliga
Sky Sport Info (Portal)
English League One - Week 1
ko: 13:45 Southamton vs Millwall
Sky Sports 2 (uk)
Sky Sports HD2 (uk)
Italian Super Cup - Final (Beijing, China)
ko: 14:00 Internationale vs Lazio
C+ Fútbol
ESPN (uk/irl)
MaXimo 2
Polsat Sport Extra
RAI Uno
Sport TV1
Sport.Ro
SuperSport 1 (DigitAlb)
SuperSport 3 (ZA)
SuperSport 3A
SuperSport 3N
Telekanal Sport
TRK Futbol
YES Sport 1
South African Premier League
ko: 15:00 Jomao Cosmos vs Platinum Stars
SABC 1
South African Premier League
ko: 15:00 Moroka Swallows vs Golden Arrows
SuperSport 4 (ZA)
SuperSport 7A
German 1. Bundesliga - Week 1
ko: 15:30 Nürnberg Schalke
NTV+ Football
Sky Bundesliga
Sky Calcio 1
Sky Sport 1 (it)
Sky Sport Info (Portal)
Sky Super Calcio
Njemačka 1. Bundesliga -  1. kolo
ko: 15:30 Mainz 05 vs Bayer Leverkusen
Sky Bundesliga
Sky Sport Info (Portal)
ko: 15:30 Hertha BSC Berlin vs Hannover 96
Sky Bundesliga
Sky Sport Info (Portal)
ko: 15:30 Werder Bremen vs Eintracht Frankfurt
EuroSport 2 Nordic
Sky Bundesliga
Sky Sport Info (Portal)
ko: 15:30 Borussia Dortmund vs FC Köln
Digi Sport (HU)
Digi Sport (RO)
Gol TV (America) **
Sky Bundesliga
Sky Sport Info (Portal)
Sportmanía
SuperSport 1 (DigitAlb)
TRT 1
Swedish Allsvenskan - Week 18
ko: 16:00 Trelleborg vs Malmö
TV4 Sweden
Friendly Club Match
ko: 16:00 Bolton Wanderers vs Hibernian
EuroSport France
EuroSport Germany
EuroSport International
EuroSport Nordic

D - 08/08/09 - 19:15 British EuroSport
Swedish Allsvenskan - Week 18
ko: 16:00 AIK Stockholm vs Brommapojkarna
Sasongskortet 1
Norwegian Cup (NM Cupen) - Quarter Final
ko: 16:00 Aalesund vs Stabaek
TV2 Sport (Nor)
Friendly Club Match
ko: 16:00 manchester City vs Celtic
ESPN+
Polsat Sport Extra
Sport TV2
SportKlub (Ser)
SportKlub (Slo)
Liverpool Pre-Season Tour
ko: 16:00 Liverpool vs Atletico Madrid
Sport 1 (Cze/Svk)
Sport TV1
Viasat Sport (Nor)
YES Sport 2

D - 08/08/09 - 19:30 TV2 Sport (Den)
D - 08/08/09 - 21:00 LFC TV
D - 08/08/09 - 22:10 Polsat Sport
Bulgarian A PFG - Week 1
ko: 16:00 Lokomotiv Mezdra vs Litex Lovech
Pro.bg
Friendly Club Match
ko: 16:00 Birmingham City vs Sporting Gijon
RTPA
Polish Ekstraklasa - Week 2
ko: 16:30 Cracovia Krakow vs Lechia Gdansk
Orange Sport (Pol)
Ukrainian Vyscha Liha - Week 4
ko: 16:30 Karpaty vs Zorya
TRK Futbol
Russian Premier League - Week 17
ko: 16:45 FC Moscow vs Rubin Kazan
C+ Eventos
Nova Sports 1 (Hellas)
NTV+ Sport On-Line
Setanta Africa
SportKlub+ (Ser/Slo)
Telekanal Sport
Tring Sport News (+1)
NTV+ Sport HD

D - 08/08/09 - 20:00 Ring.bg
D - 08/08/09 - 21:45 NTV+ Nash Football
D - 09/08/09 - 00:40 Polsat Sport Extra
Russian Premier League - Week 17
ko: 16:45 Spartak natchik vs Spartak Moscow
NTV+ Nash Football
Austrian Erste Liga - Week 5
ko: 17:00 Gratkorn vs Altach
Sky Sport Austria
Danish Super Ligaen - Week 4
ko: 17:00 Nordsjaelland vs Silkeborg
TV2 Sport (Den)
Romanian Liga 1 - Week 2
ko: 17:00 Otelul galati vs Ceahlaul
GSP TV
Romanian Liga 1 - Week 2
ko: 17:00 FC Brasov vs Astra Ploiesti
Digi Sport (RO)
Hungarian NB I - Week 3
ko: 17:30 Vasas vs Paks
Sport 1 (Hun)
Ukrainian Vyscha Liha - Week 4
ko: 18:00 Dynamo Kyiv vs Illchivets
TET Ukraine
Ukrainian Vyscha Liha - Week 4
ko: 18:00 Tavriya vs Kryvbas
UT-1
Bulgarian A PFG - Week 1
ko: 18:00 Levski Sofia vs Botev Plovdiv
Ring.bg
Polish Ekstraklasa - Week 2
ko: 18:15 GKS Belchatow vs jagielonia
C+ Sport 1 (Pol)
~ C+ Sport HD (Pol)
Czech Gambrinus Liga - Week 3
ko: 18:15 banik Ostrava vs Viktoria Plzen
CT4 Sport
English Championship - Week 1
ko: 18:30 West brom Albion vs Newcastle united
BBC One (All Regions)
Canal 9 (DK)
MaXimo 2
Sport 1 (Cze/Svk)
Sport 1 (Rom)
Sport 2 (Hun)
Sport Italia
SportKlub (Pol)
SportKlub (Ser)
SportKlub (Slo)
SuperSport 3 (ZA)
SuperSport 3A
SuperSport 3N
TV4 Sport
Viasat Sport (Nor)
YES Sport 1
BBC HD

D - 08/08/09 - 22:15 Sport 1 (Hun)
German 1. Bundesliga - Week 1
ko: 18:30 Hoffengeim vs Bayern München
Alfa TV Cyprus
C+ Fútbol
Digi Sport (HU)
ESPN (uk/irl)
EuroSport 2 Nordic
NTV+ Football
Sky Bundesliga
Sky Calcio 1
Sky Sport 1 (it)
Sky Sport Info (Portal)
Sky Super Calcio
SuperSport 1 (DigitAlb)
TRT 1
YES Sport 2
C+ Deportes HD
Sky Sport HD (de)
Sky Sport HD1 (It)
Dutch Eredivisie - Week 2
ko: 18:45 Ajax vs PKC Waalwjik
Eredivisie Live 1
TRK Futbol
Polish Ekstraklasa - Week 2
ko: 18:45 Ruch Chorzow vs Piasr Gliwice
Orange Sport (Pol)
Norwegian Cup (NM Cupen) - Quarter Final
ko: 19:00 Odd Grenland vs Brann
TV2 Norway
UEFA U-21 Championship 2011 Qualifiers - Group 5
(i) Time TBC
ko: 19:00 Northern Ireland U 21 vs Iceland U 21
Sky Sports (uk)
Russian Premier League - Week 17
ko: 19:00 Kuban Krasnodar vs Saturn
NTV+ Nash Football
Austrian Bundesliga - Week 4
ko: 19:30 Mattersburg vs Salzburg
Sky Sport 1 (de)
Sky Sport Austria
SportKlub+ (Hun/Rom)
Friendly Club Match - Eusébio Cup
(i) ESPN & Digi Sport both listing game as 20:45 cet
ko: 20:00 Benfica vs AC Milan
Digi Sport (RO)
ESPN (uk/irl)
Polsat Sport
SIC
SIC International
Hungarian NB I - Week 3
ko: 20:00 Kecskemet vs Györ
Sport 1 (Hun)
Polish 1. Liga - Week 2
ko: 20:00 Ostrowiec vs Gornik Leczna
TVP Sport
Belgian Jupiler League - Week 2
ko: 20:00 Anderlecht vs Cercle Brugge
SportKlub (Hun)
SportKlub (Rom)
SportKlub+ (Pol)

D - 08/08/09 - 23:15 SportKlub (Slo)
Romanian Liga 1 - Week 2
ko: 20:00 Urzicene vs Rapid Bucharest
GSP TV
Friendly Club Match
ko: 20:00 AEK Athens vs Boca Juniors
Nova Sports 1 (Hellas)
Turkish Super Lig - Week 1
ko: 20:00 Sivasspor vs Trabzonspor
LIG TV
LIG TV HD
Friendly Club Match
ko: 20:00 Parma vs Osasuna
ETV Emilia Romagna
Slovenia Prva Liga Telekom - Week 4
ko: 20:15 maribor vs Olimpija
Slovenia TV2
South African Premier League
ko: 20:15 Kaizer Chiefs vs Santos
SABC 1
South African Premier League
ko: 20:15 Mamelodi Sundowns vs Black Aces
SuperSport 4 (ZA)
French Ligue 1 - Week 1
ko: 21:00 Rennes vs Boulogne
A La Carte 5
French Ligue 1 - Week 1
ko: 21:00 Montpellier vs Paris St. Germain
Kanal A (Tur)
Nova Sports 3 (Hellas)
NTV+ Football
Orange Sport (Fra)
Orange Sport (Pol)
SportKlub+ (Ser/Slo)
SuperSport 1 (DigitAlb)
TV2 Sport (Den)
Viasat Football (Swe)
Viasat Sport (Baltic)
Viasat Sport (Nor)
Orange Sport HD
French Ligue 1 - Week 1
ko: 21:00 Le Mans vs Lyon
A La Carte 3

D - 09/08/09 - 00:00 OL TV
French Ligue 1 - Week 1
ko: 21:00 Monaco vs Toulouse
A La Carte 4
French Ligue 1 - Week 1
ko: 21:00 Auxerre vs Sochaux
A La Carte 1
French Ligue 1 - Week 1
ko: 21:00 Grenoble vs Marseille
A La Carte 2
C+ Sport 2 (Pol)
Nova Sport (Cze)
Sport 1 (Rom)
Sport 2 (Hun)
Sport TV1
SuperSport 2 (DigitAlb)
TRK Futbol
TV5 Monde Africa
TV5 Monde Asia
TV5 Monde Orient

D - 09/08/09 - 00:00 OM TV
French Ligue 1 - Week 1
ko: 21:00 St Etienne vs Nice
A La Carte 6
French Ligue 1 - Week 1
ko: 21:00 Valenciennes vs Nancy
A La Carte 7
Friendly Club Match - Trofeu Taronja
(i) Terrestrial : Canal 9 Spain. Also on Arsenal TV On-Line
ko: 21:30 Valencia vs Arsenal
- - -
Brazilian Série A - Round 18
ko: 23:30 Santos FC vs Avai
C+ Fútbol
Gol TV (America) **
MaXimo 2
Sky Calcio 1
Sky Sport 1 (it)
Sky Super Calcio
Sport 1 (Ukr)
Sport 1.1 (Ned)
SportKlub (Hun)
SportKlub (Pol)
SportKlub (Rom)
SuperSport 3 (ZA)
SuperSport 3A
SuperSport 3N
Tring Sport News (+1)
YES Sport 2
Sunday, 9th August
Major League Soccer (MLS)
ko: 00:00 New England vs LA Galaxy
ESPN (uk/irl)
Fox Soccer Channel **
Fox Sports Espanyol **
Mexican Primera División - Apertura Week 3
ko: 00:00 Queretaro vs Puebla
Canal Estrellas Europe
Colombian Fútbol Profesional - Clausura Week 5
ko: 01:20 Santa Fe vs Medellin
Gol TV (America) **

Van mreže scoobydoo

  • Globalni moderator
  • Super clan
  • *****
  • Poruke: 1786
  • Like: +38/-5
  • Pol: Muškarac
  • Dežurni zajebant Vladix foruma, Antilaser Team HR

Odg: sport na tv
« Odgovor #208 poslato: 26.08.2009. 22:06:08 »
Četvrtak, 27.08.2009

CONCACAF Champion's League

DC United-Toluka


ko: 01:00 Fox Soccer Channel **

Brazilian Serie A - Round 16

Santos FC-Internacional


ko: 01:00 PFC International

CONMEBOL Copa Sudamericana

Flamenco-Fluminense


ko: 01:50 Hi Soccer
Setanta Sports 1

D - 27/08/09 - 20:00 Ma Chaine Sport

CONCACAF Champion's League

Cruz Azul-Columbus Crew


ko: 03:00 Fox Soccer Channel **

UEFA Europa League - Group Stage Play Off (2nd Leg)

Aktobe-Werder Bremen


ko: 15:00 El Arna

UEFA Womens Euro2009 - Group B

France-Germany


ko: 15:30 ARD Das Erste
British EuroSport
EuroSport France
EuroSport Germany
EuroSport International
EuroSport Nordic
TV4 Sport

UEFA Europa League - Group Stage Play Off (2nd Leg)

Karabakh-Twente


ko: 16:00 AzTV

UEFA Europa League - Group Stage Play Off (2nd Leg)

Sigma Olomouc-Everton


ko: 17:00 CT4 Sport
FIVE UK

UEFA Europa League - Group Stage Play Off (2nd Leg)

Amkar-Fulham


ko: 17:00 - - -

UEFA Champion's League - Group Stage Draw

UEFA Champion's League Draw-


ko: 17:00 2BE
Club RTL
Futbol Smart
MEGA Channel
N24 Germany
NED 2
Nova Sports 1 (Hellas)
RAI Due
Setanta Ireland
Sky Sport 1 (Germany)
Sky Sport 1 (Italy)
Sky Sport Info (Portal)
Sky Sports News (uk)
Sport 1.2 (Ned)
Sport 5
Sport TV1
TVR 1
Viasat Football (Swe)
Viasat Sport (Nor)
~ Sport HD (Ukr)

UEFA Europa League - Group Stage Play Off (2nd Leg)

Dinamo Moscow-CSKA Sofia


ko: 17:00 Telekanal Sport

UEFA Europa League - Group Stage Play Off (2nd Leg)

Hapoel Tel Aviv-Teplice


ko: 17:00 - - -

UEFA Europa League - Group Stage Play Off (2nd Leg)

Herta Berlin-Brondby


ko: 17:15 Al Jazeera Sport +7
DSF Sport
TV3+ Denmark

UEFA Europa League - Group Stage Play Off (2nd Leg)

Slovan Bratislava-Ajax

(i) STV 3 : 1st half live / 2nd half delayed after Zilina v Partizan

ko: 17:30 STV 3 Slovakia
Veronica

UEFA Europa League - Group Stage Play Off (2nd Leg)

Zenit St Petersburg-Nacional Madeira


ko: 17:30 5 Kanal (Petersburg)

UEFA Europa League - Group Stage Play Off (2nd Leg)

Lille-Racing Genk


ko: 17:45 AB3
C+ Sport (Fra)

UEFA Europa League - Group Stage Play Off (2nd Leg)

CFR Cluj-FK Sarajevo


ko: 17:45 Digi Sport (RO)

UEFA Europa League - Group Stage Play Off (2nd Leg)

Heerenveen-PAOK Thessaloniki


ko: 17:45 Al Jazeera Sport +8
RTL 7

UEFA Womens Euro2009 - Group B

Iceland-Norway


ko: 18:00 British EuroSport
EuroSport France
EuroSport Germany
EuroSport International
EuroSport Nordic

UEFA Europa League - Group Stage Play Off (2nd Leg)

Elfsborg-Lazio


ko: 18:00 Al Jazeera Sport +4
TV2 Zebra

UEFA Europa League - Group Stage Play Off (2nd Leg)

Tromso-Athletic Bilbao


ko: 18:15 ORF 1 (SimulCast)
TET Ukraine

UEFA Europa League - Group Stage Play Off (2nd Leg)

Metalist Kharkiv-Sturm Graz


ko: 18:15 ORF 1 (SimulCast)
TRK Futbol

UEFA Europa League - Group Stage Play Off (2nd Leg)

Austria Vienna-Metalurg Donetsk


ko: 18:30 Conto TV1

UEFA Europa League - Group Stage Play Off (2nd Leg)

Slovan Liberec-Dinamo Bucharest


ko: 18:30 Antena 1 (Rom)

H - 27/08/09 - 21:00 CT4 Sport

UEFA Europa League - Group Stage Play Off (2nd Leg)

MSK Zilna-Partizan Belgrade


ko: 18:30 STV 3 Slovakia

UEFA Europa League - Group Stage Play Off (2nd Leg)

Basel-FC Baki


ko: 18:30

- H - 27/08/09 - 22:00 RSI La 2

UEFA Europa League - Group Stage Play Off (2nd Leg)

Sparta Prague-Maribor


ko: 19:00 CT4 Sport

English Premier Reserve League

Blackburn Rovers-Liverpool


ko: 19:00 LFC TV

English Premier Reserve League

Manchester United-Bury


ko: 19:00 MUTV

UEFA Europa League - Group Stage Play Off (2nd Leg)

AEK Athens-Vaslui


ko: 19:00 Digi Sport+ (RO)
Nova Sports 1 (Cyp)

UEFA Europa League - Group Stage Play Off (2nd Leg)

Levadia Tallin-Galatasaray

(i) ETV may not be live ... TBC

ko: 19:00 ETV Estonia
Futbol Smart

UEFA Europa League - Group Stage Play Off (2nd Leg)

Litex Lovech-BATE Borisov


ko: 19:00 BNT 1

UEFA Europa League - Group Stage Play Off (2nd Leg)

Hamburg-Guingamp


ko: 19:30 ZDF

UEFA Europa League - Group Stage Play Off (2nd Leg)

Fenerbahce-Sion

(i) TSR 2 : live coverage tbc.

ko: 19:30 Al Jazeera Sport +7
Euro Futbol
Loca 2 PPV
TSR 2
~ HD Smart

UEFA Europa League - Group Stage Play Off (2nd Leg)

Club Brugge-Lech Poznam

(i) Cable : Exqi Sport

ko: 19:30 Polsat Sport

UEFA Europa League - Group Stage Play Off (2nd Leg)

OB Odense-Genoa


ko: 19:30 Digi Sport (HU)
TV2 Sport (Den)

UEFA Europa League - Group Stage Play Off (2nd Leg)

Villareal-NAC Breda


ko: 19:30 Al Jazeera Sport +8
Eredivisie Live 1

UEFA Europa League - Group Stage Play Off (2nd Leg)

Red Star Belgrade-Slavia Prague


ko: 19:30 - - -

UEFA Europa League - Group Stage Play Off (2nd Leg)

Hearts-Dinamo Zagreb


ko: 19:35 BBC Two Scotland
HRT 2

UEFA Europa League - Group Stage Play Off (2nd Leg)

PSV Eindhoven-Bnei Yehuda

(i) RTL 7 will join as soon as Heerenveen / PAOK game is finished even if there's extra time.

ko: 19:45 ESPN Israel
RTL 7

UEFA Europa League - Group Stage Play Off (2nd Leg)

Roma-Kosice


ko: 19:45 Al Jazeera Sport +6
Rete 4

UEFA Europa League - Group Stage Play Off (2nd Leg)

St Patrick's Athletic-Steaua Bucharest


ko: 19:45 Digi Sport (RO)

UEFA Europa League - Group Stage Play Off (2nd Leg)

Vorskla-Benfica


ko: 19:45 Sport TV1

UEFA Europa League - Group Stage Play Off (2nd Leg)

Aston Villa-rapid Vienna


ko: 20:00 Al Jazeera Sport +2
Al Jazeera Sport +3
FIVE UK
ORF 1
Sport 5+

UEFA Europa League - Group Stage Play Off (2nd Leg)

Toulouse-Trabzonspor


ko: 20:00 C+ Sport (Fra)
Loca 1 PPV



English League Cup (Carling Cup) - Round 2

Crystal Palace-Manchester City


ko: 21:00 7tv Russia
Al Jazeera Sport +5
C+ Sport 1 (D/F/N/S)
Canal 9 (DK)
Hi Soccer
Orange Sport (Fra)
Ring.bg
Sky Sports 1 (uk)
Sport 1 (Rom)
Sport 2 (Cze/Svk)
Sport 2 (Hun)
SportKlub (Cro)
SportKlub (Ser)
SportKlub (Slo)
~ Sky Sports HD1 (uk)

R - 28/08/09 - 00:30 Sport 2 (Hun)


UEFA Europa League - Group Stage Play Off (2nd Leg)

Valencia-Stabaek

Van mreže zztoppp

  • Novi na forumu.
  • *
  • Poruke: 3
  • Like: +0/-0
  • Pol: Muškarac

Odg: sport na tv
« Odgovor #209 poslato: 22.08.2011. 12:43:09 »