Molim vas da se prijavite ili se registrujete.
Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

VLADIX SAT forum

18.11.2017. 05:24:08
Vijesti: Sve što Vam treba, tu smo mi !

Autor Tema: sport na tv  (Pročitano 29945 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže milenko61

  • Globalni moderator
  • VIP extra clan
  • *
  • Poruke: 4105
  • Like: +149/-12
  • Pol: Muškarac

Odg: sport na tv
« Odgovor #15 poslato: 08.07.2008. 15:49:47 »
Srijeda 09.07.2008.god.



Švedska
Allsvenskan
19:00  Elfsborg - Gefle
Nova Sports 1, Sasongskortet 1


Norveška
Tippeligaen
19:00  Ham-Kam - Rosenborg
TV2 Sport(Nor)


Austrija
Bundesliga
19:30  SV Ried - SCR Altach
Premiere Austria[SC]

19:30  Kapfenberg - LASK Linz
Premiere Austria[SC]

19:30  Salzburg - SV Mattersburg
Premiere Austria[SC], Premiere Sport Portal

19:30  Austria Vienna - Austria Karnten
Premiere Austria[SC]


Mađarska
Super Cup
20:45  Debrecen TEVA - MTK
Sport 1(Cze/Hun)


Rusija
Premier League
17:00  Saturn - FC Moscow
NTV+ Nash Football

17:30  Zenit St.Petersburg - Spartak Nalchik
NTV+ Football


Brazil
Serie B
00:30  CGB - Ponte Preta
PFC International

02:45  Avai - Juventude
PFC International
 
 

Van mreže milenko61

  • Globalni moderator
  • VIP extra clan
  • *
  • Poruke: 4105
  • Like: +149/-12
  • Pol: Muškarac

Odg: sport na tv
« Odgovor #16 poslato: 10.07.2008. 00:21:46 »
Četvrtak 10.07.2008.god.



Brazil
Campeonatos
00:30 International - Goias
PFC International

02:45 Nautico - Sao Paulo
PFC International

Van mreže milenko61

  • Globalni moderator
  • VIP extra clan
  • *
  • Poruke: 4105
  • Like: +149/-12
  • Pol: Muškarac

Odg: sport na tv
« Odgovor #17 poslato: 10.07.2008. 15:41:11 »
Petak 11.07.2008.god.



Austrija
Erste Liga
19:00  Admira - Austria Vienna
Premiere Austria [SC]

19:00  FC Lustenau - Gratkorn
Premiere Austria [SC]

19:00  SKN St.Polten - Salzburg Jnrs
Premiere Austria [SC]

19:00  SV Grodig - Austria Lustenau
Premiere Austria [SC]

19:00  Vocklaburg - DSV Leoben
Premiere Austria [SC]


SAD
Major League Soccer
05:00  LA Galaxy - Chivas USA
ESPN 2, Nova Sports 3, Viasat Sport 2


Brazil
Campeonatos
01:30  Ipatinga - Cruzeiro
PFC International


Prijateljska utakmica
20:00  Hajduk - Napoli
Sky Calcio 1, Sky Sport 1[Ita], Sky Super Calcio
 
 

Van mreže milenko61

  • Globalni moderator
  • VIP extra clan
  • *
  • Poruke: 4105
  • Like: +149/-12
  • Pol: Muškarac

Odg: sport na tv
« Odgovor #18 poslato: 11.07.2008. 17:04:11 »
Subota 12.08.2008.god.


UEFA InterToto Cup
18:00  Neftchi Baku - Germinal Beerschot
AzTV


Švedska
Allsvenskan
16:00  Djurgarden - IFK Goteborg
TV4 Sweden


Norveška
Tippeligaen
19:00  Aalesund - Tromso
TV2 Sport(Nor)

Adeccoligaen
16:00  Moss - Odd-Grenland
TV2 Zebra


Austrija
Bundesliga
19:30  Rapid Vienna - Salzburg
Premiere Austria[SC], Premiere Sport Portal, SportKlub(Hun), SportKlub+(Ser)

19:30  SCR Altach - LASK Linz
Premiere Austria[SC]

19:30  SV Mattersburg - SV Ried
Premiere Austria[SC]

Erste Liga
17:00  Weiner Neustadt - Wacker Innsbruck
Premiere Austria


Rusija
Premier League
14:00  Spartak M. - CSKA M.
LIG TV, Nova Sports 1, NTV+ Football, Ring TV, Sky Calcio 1, Sky Sport 1[Ita], Sky Super Calcio,
SportKlub+(Hun), SportKlub+(Ser)

14:00  Amkar - Luch Energiya
NTV+ Nash Football

17:00  Shinnik - Kryliya Sovetov
NTV+ Nash Football


Brazil
Campeonatos
23:20  Fluminense - Vitoria
LIG TV, Nova Sports 1, PFC International, RTRS, Sport 1(Ukr), Sport Italia

Serie B
01:30  Ponte Preta - Barueri
PFC International

21:00  Santo Andre - Corinthians
PFC International


Prijateljske utakmice
16:00  Tranmere R. - Liverpool
LFC TV

16:00  Aberdeen - Manchester Utd
MUTV

20:45  Francuska'98 - World XI
C+ France

20:45  Goal4Africa
DSF Sport, Galaxie Sport, Sky Sport 1[Ita], SuperSport 3[ZA], SuperSport Maximo, Viasat Sport 2
 

Van mreže milenko61

  • Globalni moderator
  • VIP extra clan
  • *
  • Poruke: 4105
  • Like: +149/-12
  • Pol: Muškarac

Odg: sport na tv
« Odgovor #19 poslato: 12.07.2008. 23:46:41 »
Nedjelja 13.07.2008.god.



UEFA InterToto Cup
18:00 OB Odense - TPS Turku
TV2 Sport(Den)

18:00 Panionios - OFK Beograd
Nova Sports 1

18:00 Sivasspor - OFK Grbalj
TRT 1

18:00 Tavriya - FC Tiraspol
Sport 1(Ukr)


Švedska
Allsvenskan
18:00 IFK Norrkoping - Kalmar
Sasongskortet 1

18:00 Gefle - Trelleborg
Sasongskortet 2

Superettan
20:00 BK Hacken - Assyriska
TV4 Sport


Norveška
Tippeligaen
18:00 Fridrekstad - Lillestrom
TV2 Sport(Nor)

18:00 Bodo/Glimt - Molde
TV2 Sport 2(Nor)

18:00 Stromsgodset - Valerenga
TV2 Sport 3(Nor)

20:00 Stabaek - Viking
Nova Sports 3, TV2 Norway


Austrija
Bundesliga
17:00 Kapfenberg - Austria Vienna
ORF 1, ORF 1 HD, Premiere Austria, Premiere Sport Portal, SportKlub+(Hun)


Rusija
Premier League
13:30 Tom'Tomsk - Spartak Nalchik
NTV+ Nash Football

14:00 Dinamo M. - Lokomotiv M.
LIG TV, Nova Sports 2, NTV+ Football, Polsat Sport Ex, Sky Calcio 1, Sky Sport 1[Ita],
Sky Super Calcio, SportKlub+(Ser)

16:00 FC Moskva - Terek Grozny
NTV+ Nash Football

18:15 Khimki - Zenit St.Petersburg
NTV+ Nash Football, NTV+ Sport HD, Telekanal Sport(RTR)


SAD
Major League Soccer
02:30 Chicago Fire - Toronto FC
Fox Soccer Channel


Brazil
Campeonatos
21:00 Sao Paulo - Palmeiras
LIG TV, Nova Sports 1, PFC International, Sport 1(Ukr), Sport Italia

23:10 Nautico - Sport Recife
PFC International

Serie B
01:30 ABC - America RN
PFC International


Prijateljske utakmice
16:00 SV Lippstadt 08 - Bayern M.
BR Fernsehen, WDR

18:00 Panthrakikos - CFR Cluj
NET Hellas

18:45 Lech Poznan - Cuba
Polsat Sport

19:00 Marseille - Neuchatel Xamax
C+ Sport(Fra)

Van mreže milenko61

  • Globalni moderator
  • VIP extra clan
  • *
  • Poruke: 4105
  • Like: +149/-12
  • Pol: Muškarac

Odg: sport na tv
« Odgovor #20 poslato: 13.07.2008. 11:38:13 »
Evropsko prvenstvo u vaterpolu,Malaga 2008:
Utakmica za 3.mjesto: Madjarska-Hrvatska 19.30 HRT 2,m2, RTS 2
FINALE: Srbija-Crna Gora 21.00 RTV Montenegro, RTS 1, Rai sport satellite, HRT 2, m2

Van mreže milenko61

  • Globalni moderator
  • VIP extra clan
  • *
  • Poruke: 4105
  • Like: +149/-12
  • Pol: Muškarac

Odg: sport na tv
« Odgovor #21 poslato: 13.07.2008. 23:36:49 »
14.07.2008.



UEFA Championship U-19
17:30 Czech R. - England
British EuroSport, EuroSport(Fra/Ger/Int), EuroSport Nordic

19:30 Germany - Spain
British EuroSport, EuroSport(Fra/Ger/Int), EuroSport Nordic


Sweden
Allsvenskan
19:00 Orebro - GIF Sundsvall
Sasongskortet 1

20:00 Malmo - Hammarby
C+ Sport 1(D/F/N/S), C+ Sport HD(D/F/N/S)


Norway
Tippeligaen
19:00 Lyn Oslo - Brann
TV2 Zebra

Van mreže milenko61

  • Globalni moderator
  • VIP extra clan
  • *
  • Poruke: 4105
  • Like: +149/-12
  • Pol: Muškarac

Odg: sport na tv
« Odgovor #22 poslato: 14.07.2008. 23:47:35 »
Utorak 15.07.2008.god.



UEFA Liga Prvaka- 1.pretkolo
18:00  Inter Baku - Rabotnički
Lider TV

19:00  Anorthosis Famagusta - Pyunik
Alfa TV Cyprus

19:45  Llanelli - Ventspils
S4C Digital


Švedska
Allsvenskan
19:00  GAIS - Ljungskile
Nova Sports 1, Sasongskortet 1

19:45  Helsingborg - AIK Stockholm
TV4 Sport


Prijateljske utakmice
18:00  Steaua Bucharest - Besiktas
Sport.Ro

19:00  Zalaegerszeg - Napoli
Sport 1(Cze/Hun/Rom)

Van mreže milenko61

  • Globalni moderator
  • VIP extra clan
  • *
  • Poruke: 4105
  • Like: +149/-12
  • Pol: Muškarac

Odg: sport na tv
« Odgovor #23 poslato: 15.07.2008. 22:34:07 »
Srijeda 16.07.2008.god.



UEFA Liga prvaka- 1.pretkolo
20:45  Linfield - Dinamo
HRT 2, Sky Sports 1(uk), Sky Sports HD1(uk)


Švedska
Allsvenskan
19:00  Halmstad - Elfsborg
Nova Sports 1, Sasongskortet 1


Rusija
Premier League
10:00  Luch Energiya - Zenit
NTV+ Nash Football

14:30  Amkar - CSKA M.
NTV+ Nash Football

17:00  Rubin Kazan' - Saturn
NTV+ Nash Football


Brazil
Serie B
01:30  Avai - Gama
PFC International


Van mreže milenko61

  • Globalni moderator
  • VIP extra clan
  • *
  • Poruke: 4105
  • Like: +149/-12
  • Pol: Muškarac

Odg: sport na tv
« Odgovor #24 poslato: 25.07.2008. 01:06:40 »
Petak 25.07.2008.god

Irska
Premier League
21:00  Shamrock R. - Sligo R.
TG4 Ireland


Austrija
Bundesliga
20:30  LASK Linz - Austria Karnten
Premiere Austria, Premiere Sport Portal, SportKlub+(Hun), SportKlub+(Ser)

Erste Liga
18:00  Austria Lustenau - Salzburg Jnrs
Premiere Austria[SC]

18:00  Austria Vienna - DSV Leoben
Premiere Austria[SC]

18:00  SV Grodig - Admira
Premiere Austria[SC]

18:00  Vocklabruck - Gratkorn
Premiere Austria[SC]

18:00  Weiner Neustadt - FC Lustenau
Premiere Austria[SC]


Poljska
Ekstraklasa
20:00  Korona Kielce - Polonia Warsawa
Orange Sport(Pol)

20:15  Wisla Krakow - Ruch Chorzow
C+ Sport 1(Pol), C+ Sport HD(Pol), TVP 2


Rusija
Premier League
17:00  Khimki - Spartak Nalchik
NTV+ Nash Football


Maroko Ljetni Kup 2008
19:00  FAR Rabat - Pacos Ferreira
Arryadia, Kuwait TV3

21:45  Athletic B. - Udinese
Arryadia, Kuwait TV3


Brazil
Campeonatos
01:30  Palmeiras - Santos FC
PFC International


Prijateljske utakmice
01:30  MLS All Stars - West Ham Utd.
ESPN, Nova Sports 1, Setanta Sports 1, Sky Sport 1(Ita), Sky Sport HD1(Ita), Sky Super Calcio,
SportKlub(Pol), SportKlub+(Hun), SportKlub+(Ser), Viasat Sport 2

18:30  Wolfsburg - Mallorca
DSF Sport

22:15  Benfica - Blackburn R.
SIC, SIC International
 
 

Van mreže milenko61

  • Globalni moderator
  • VIP extra clan
  • *
  • Poruke: 4105
  • Like: +149/-12
  • Pol: Muškarac

Odg: sport na tv
« Odgovor #25 poslato: 26.07.2008. 05:07:56 »
Subota 26.07.2008.god.

UEFA InterToto Cup
18:00 Tavriya - Rennes
Inter+

18:15 Aston Villa - OB Odense
Polsat Sport Ex, Setanta Sports 1, TV2 Sport(Den)

18:30 Vaslui - Naftchi Baku
TVR 1

20:00 Honved - Sturm Graz
Sport 1(Cze/Hun/Rom)

21:00 Napoli - Panionios
Nova Sports 1, Sky Calcio 1


Vodacom Challenege 2008
15:30 Kaizer Chiefs - Manchester Utd.
G Sports 1, MUTV, NTV+ Sport On-Line, Setanta Ireland, Setanta Sports 1, Sport N,
Sport TV1, TeleSport(Rom), TV2 Sport(Den)


UEFA U-19 Prvenstvo- finale
19:00 Italija - Njemačka
British EuroSport, EuroSport(Fra/Ger/Int), EuroSport Nordic


Švedska
Allsvenskan
16:00 Gefle - IFK Goteborg
Sasongskortet 1

17:00 Halmstad - Trelleborg
Nova Sports 2, Sasongskortet 2


Danska
Super Ligaen
17:00 Brondby - AaB Aalborg
TV3+ Denmark


Norveška
Tippeligaen
19:00 Fridrekstad - Brann
TV2 Sport(Nor)

Adeccoligaen
16:00 Sogndal - Start
TV2 Zebra


Mađarska
NB I
15:00 Debrecen - Zalaegerszeg
Sport 2(Hun)


Austrija
Bundesliga
19:30 Austria Vienna - SV Ried
Premiere Austria[SC]

19:30 SV Mattersburg - Rapid Vienna
Premiere Austria[SC], Premiere Sport Portal, SportKlub(Hun/Rom), SportKlub+(Ser)

Erste Liga
17:00 SKN St.Polten - Wacker Innsbruck
Premiere Austria


Rumunjska
Liga 1
17:00 FC Brasov - Unirea Urziceni
GSP TV2

17:00 Universitatea Craiova - Poli lasi
GSP TV1

18:30 Arges Pitesti - Poli Timisoara
GSP TV3


Rusija
Premier League
12:00 Rubin Kazan' - CSKA M.
NTV+ Nash Football, Telekanal Sport(RTR)

14:00 Dinamo M. - Zenit
C+ Fútbol, LIG TV, MegaSport, Nova Sports 2, NTV+ Football, Polsat Sport Ex, Ring TV,
Sky Calcio 1, Sky Sport 1(Ita), SportKlub+(Hun), SportKlub+(Ser)

15:00 Amkar - Tom'Tomsk
NTV+ Nash Football


Ukrajina
Vyscha Liha
16:00 Arsenal Kiev - Kryvbas
Inter+


Japan
J-League
12:00 Kawasaki Frontale - Nagoya Grampus Eight
British EuroSport 2, EuroSport 2(Fra/Int)


Brazil
Campeonatos
23:20 Fluminense - Cruzeiro
Abu Dhabi Sports, C+ Fútbol, LIG TV, Nova Sports 1, PFC International, Sport 2(Ukr),
Sport Italia, Sport.Ro, SportKlub(Pol), SportsXchange, TV Kosava

Serie B
01:30 Bahia - Bragatino
PFC International

21:00 Parana - Corinthians
PFC International


Prijateljske utakmice
14:00 Chengdu Blades - Chelsea
Chelsea TV, Sky Calcio 2, Sky Sport Xtra(Ita), Sky Super Calcio, Sport TV2, Sport.Ro,
SportKlub (Slo), Viasat Sport 2

15:00 Twente - Olympiacos
Alfa TV Cyprus, NET Hellas

16:30 Hamburg SV - Manchester City
DSF Sport, FIVE UK

17:00 Dundee Utd - Barcelona
Barça TV, Boom Sport One, Setanta Sports 2, Sky Calcio 1, Sky Sport 1(Ita),
Sky Super Calcio, TV4 Sport

18:00 FC Koln - Bayern M.
DigitAlb SuperSport 1, SAT.1 Germany, SportKlub+(Ser)

18:00 Greuther Furth - AEK Athens
Nova Sports 1

18:30 Borussia D. - Juventus
DSF Sport, Juventus Channel

19:45 Steaua Bucharest - Roma
Pro TV

20:00 Ajaccio - Marseille
C+ Sport(Fra)

22:00 FC Porto - Celtic
RTP 1, RTP Africa, RTP International, RTP Madeira

22:15 Sporting L. - Blackburn R.
SIC, SIC International

Van mreže milenko61

  • Globalni moderator
  • VIP extra clan
  • *
  • Poruke: 4105
  • Like: +149/-12
  • Pol: Muškarac

Odg: sport na tv
« Odgovor #26 poslato: 27.07.2008. 23:31:44 »
Ponedjeljak 28.07.2008.god



Švedska
Allsvenskan
19:00 AIK Stockholm - Ljungskile
Sasongskortet 1

19:00 GAIS - GIF Sundsvall
Nova Sports 2, Sasongskortet 2

20:00 Orebro - Hammarby
C+ Sport 1(D/F/N/S), C+ Sport HD(D/F/N/S)

Superettan
20:00 Assyriska - BK Hacken
TV4 Sport


Danska
Super Ligaen
19:00 AGF Arhus - Horsens
TV2 Sport(Den)


Norveška
Tippeligaen
19:00 Valerenga - Tromso
TV2 Zebra


Finska
Veikkausliiga
18:00 Lahti - KooTeePee
Nova Sports 1


Mađarska
NB I
20:00 Kecskemet - Paks
Sport 1(Hun/Rom)


Prijateljske utakmice
18:30 Burgenland XI - Arsenal
Arsenal TV

19:00 Barcelona - Swansea City
Barça TV

20:30 Cobh Ramblers - Sunderland
Setanta Ireland, Setanta Sports 2

20:45 Norwich City - Tottenham H.
Setanta Sports 1

Van mreže milenko61

  • Globalni moderator
  • VIP extra clan
  • *
  • Poruke: 4105
  • Like: +149/-12
  • Pol: Muškarac

Odg: sport na tv
« Odgovor #27 poslato: 28.07.2008. 23:47:50 »
Utorak 29.07.2008.god.


UEFA Liga Prvaka 2.pretkolo
16:00  Inter Baku - Partizan
RTS 1 Serbia

20:45  Brann - Ventspils
Viasat 4

20:45  Drogheda Utd - Dynamo Kiev
RTÉ Two, TET Ukraine


UEFA Cup 1.pretkolo- uzvrat
19:00  Nordjaelland - TVMK Tallinn
TV2 Sport(Den)


Austrija
Bundesliga
19:30  SCR Altach - Sturm Graz
Premiere Austria


Trofeo TIM Tringular
20:30  AC Milan - Inter - Juventus
ART Sport 3, C+ Fútbol, Canale 5, DigitAlb SuperSport 1, SuperSport 3[ZA]


Prijateljske utakmice
14:45  Malezija Select XI - Chelsea
Al Jazeera Sport+2, Chelsea TV, Sky Calcio 1, Sky Sport 1(Ita), Sky Super Calcio,
Sport TV1, Sport.Ro, SportKlub(Slo), Viasat Sport 2

18:30  Energie C. - AEK Athens
Nova Sports 1

19:00  Lyon - Monaco
OL TV

Van mreže milenko61

  • Globalni moderator
  • VIP extra clan
  • *
  • Poruke: 4105
  • Like: +149/-12
  • Pol: Muškarac

Odg: sport na tv
« Odgovor #28 poslato: 30.07.2008. 17:04:32 »
Četvrtak 31.07.2008.go


UEFA Cup- 1. pretkolo (uzvrat)
16:00  Banants - Salzburg
TW 1

17:00  FK Milano - Omonia Nicosia
Alfa TV Cyprus

17:30  Mogren - Ironi Kiryat Schmona
TV Montenegro

18:00  Gomel - Legia Warsawa
TVP 2

18:00  Nistru - Hertha B.
DSF Sport

19:00  Kalmar - Racing Union
SportKlub+(Ser), TV4 Sport

19:00  APOEL Nicosia - Pelister
Alfa TV Cyprus

20:00  FC Copenhagen - Cliftonville
TV3+ Denmark

20:00  Vllaznia - Koper
SportKlub(Slo)

20:15  Slaven Belupo - Marsaxlokk
HRT 2

20:15  Bellinzona - Ararat
TSi 2

20:30  Austria Vienna - Tobol
TW 1

20:45  Lech Poznan - Khazar Lenkoran
TVP 2

21:00  Manchester City - EB/Streymur
ITV 4


Copa Sudamericana
02:15  Universitario Peru - Deportivo Quito
Setanta Sports 2


Brazil
Campeonatos
00:30  Cruzeiro - Nautico
PFC International

02:50  Figuirense - Sao Paulo
PFC International

02:50  Palmeiras - Flamengo
TV Globo Africa, TV Globo Europe/Orient, TV Globo Portugal

02:50  Internacional - Santos FC
TV Capixaba


Prijateljske utakmice
12:30  Urawa Red Diamonds - Bayern M.
DigitAlb SuperSport 1, N24 Germany, SportKlub+(Ser)

21:00  Getafe - Olympiacos
ERT World, NET Hellas
 

Van mreže milenko61

  • Globalni moderator
  • VIP extra clan
  • *
  • Poruke: 4105
  • Like: +149/-12
  • Pol: Muškarac

Odg: sport na tv
« Odgovor #29 poslato: 31.07.2008. 14:22:07 »
Petak 01.08.2008.go


Irska
Premier League
20:45  Derry City - Shamrock R.
TG4 Ireland


Austrija
Bundesliga
20:30  SV Mattersburg - SCR Altach
ORF 1, Premiere Sport Portal, SportKlub+(Ser)

Erste Liga
18:00  Admira - Austria Lustenau
Premiere Austria[SC]

18:00  DSV Leoben - SKN St.Polten
Premiere Austria[SC]

18:00  FC Lustenau - Austria Vienna(AM)
Premiere Austria[SC]

18:00  Gratkorn - Salzburg Jnrs
Premiere Austria[SC]

18:00  Vocklabruck - Weiner Neustadt
Premiere Austria[SC]


Mađarska
NB I
19:00  Vasas - Ujpest
Duna TV


Ukrajina
Vyscha Liha
18:00  Chernomorets - Karpaty
Inter+


RZD Railways Cup- polufinale
17:00  AC Milan - Sevilla
C+ Sport 1(D/F/N/S), Chelsea TV, DigitAlb SuperSport 1, Dubai Sports 1, Kanalturk,
Sport 2(Ukr), Sport TV1, Sport.Ro, SportKlub(Cro/Hun/Rom), Telekanal Sport(RTR),
Viasat Sport 2, YES Sport 2

19:15  Lokomotiv M. - Chelsea
C+ Sport 1(D/F/N/S), Chelsea TV, DigitAlb SuperSport 1, Dubai Sports 1, Kanalturk, NT 1,
Sport 2(Ukr), Sport TV2, Sport.Ro, SportKlub(Cro/Hun/Rom), Viasat Sport 2, YES Sport 2


Brazil
Campeonatos
01:30  Vasco da Gama - Atletico MG
PFC International

01:30  Coritiba - Gremio
TV Globo Africa, TV Globo Europe/Orient, TV Globo Portugal


Multimedia Sports Cup
20:00  Hertha B. - Newcastle Utd
Al Jazeera Sport+2, Boom Sport One, Setanta Ireland, Setanta Sports 1, SportKlub(Ser), YES Sport 1

22:00  Mallorca - Hannover 96
Al Jazeera Sport+2, SportKlub(Slo), YES Sport 1


Turnir Feyenoord
18:30  Celtic - Tottenham H.
Al Jazeera Sport+1, Sky Calcio 1, Sky Sport 1(Ita), Sky Sports 2(uk), Sky Super Calcio,
SportKlub+(Hun), SportKlub+(Ser)

20:45  Feyenoord - Borussia D.
Sky Calcio 1, Sky Sport 1(Ita), Sky Sports 2(uk), Sky Super Calcio, SportKlub+(Hun)


Prijateljske utakmice
17:00  Genova - AEK Athens
Nova Sports 1

19:30  Sporting Braga - Cagliari
Sport TV1

20:15  Alemannia Aachen - Schalke 04
DSF Sport

22:15  FC Porto - Leixoes
Sport TV1