Subota 26.07.2008.god.
UEFA InterToto Cup
18:00 Tavriya - Rennes
Inter+
18:15 Aston Villa - OB Odense
Polsat Sport Ex, Setanta Sports 1, TV2 Sport(Den)
18:30 Vaslui - Naftchi Baku
TVR 1
20:00 Honved - Sturm Graz
Sport 1(Cze/Hun/Rom)
21:00 Napoli - Panionios
Nova Sports 1, Sky Calcio 1
Vodacom Challenege 2008
15:30 Kaizer Chiefs - Manchester Utd.
G Sports 1, MUTV, NTV+ Sport On-Line, Setanta Ireland, Setanta Sports 1, Sport N,
Sport TV1, TeleSport(Rom), TV2 Sport(Den)
UEFA U-19 Prvenstvo- finale
19:00 Italija - Njemačka
British EuroSport, EuroSport(Fra/Ger/Int), EuroSport Nordic
Švedska
Allsvenskan
16:00 Gefle - IFK Goteborg
Sasongskortet 1
17:00 Halmstad - Trelleborg
Nova Sports 2, Sasongskortet 2
Danska
Super Ligaen
17:00 Brondby - AaB Aalborg
TV3+ Denmark
Norveška
Tippeligaen
19:00 Fridrekstad - Brann
TV2 Sport(Nor)
Adeccoligaen
16:00 Sogndal - Start
TV2 Zebra
Mađarska
NB I
15:00 Debrecen - Zalaegerszeg
Sport 2(Hun)
Austrija
Bundesliga
19:30 Austria Vienna - SV Ried
Premiere Austria[SC]
19:30 SV Mattersburg - Rapid Vienna
Premiere Austria[SC], Premiere Sport Portal, SportKlub(Hun/Rom), SportKlub+(Ser)
Erste Liga
17:00 SKN St.Polten - Wacker Innsbruck
Premiere Austria
Rumunjska
Liga 1
17:00 FC Brasov - Unirea Urziceni
GSP TV2
17:00 Universitatea Craiova - Poli lasi
GSP TV1
18:30 Arges Pitesti - Poli Timisoara
GSP TV3
Rusija
Premier League
12:00 Rubin Kazan' - CSKA M.
NTV+ Nash Football, Telekanal Sport(RTR)
14:00 Dinamo M. - Zenit
C+ Fútbol, LIG TV, MegaSport, Nova Sports 2, NTV+ Football, Polsat Sport Ex, Ring TV,
Sky Calcio 1, Sky Sport 1(Ita), SportKlub+(Hun), SportKlub+(Ser)
15:00 Amkar - Tom'Tomsk
NTV+ Nash Football
Ukrajina
Vyscha Liha
16:00 Arsenal Kiev - Kryvbas
Inter+
Japan
J-League
12:00 Kawasaki Frontale - Nagoya Grampus Eight
British EuroSport 2, EuroSport 2(Fra/Int)
Brazil
Campeonatos
23:20 Fluminense - Cruzeiro
Abu Dhabi Sports, C+ Fútbol, LIG TV, Nova Sports 1, PFC International, Sport 2(Ukr),
Sport Italia, Sport.Ro, SportKlub(Pol), SportsXchange, TV Kosava
Serie B
01:30 Bahia - Bragatino
PFC International
21:00 Parana - Corinthians
PFC International
Prijateljske utakmice
14:00 Chengdu Blades - Chelsea
Chelsea TV, Sky Calcio 2, Sky Sport Xtra(Ita), Sky Super Calcio, Sport TV2, Sport.Ro,
SportKlub (Slo), Viasat Sport 2
15:00 Twente - Olympiacos
Alfa TV Cyprus, NET Hellas
16:30 Hamburg SV - Manchester City
DSF Sport, FIVE UK
17:00 Dundee Utd - Barcelona
Barça TV, Boom Sport One, Setanta Sports 2, Sky Calcio 1, Sky Sport 1(Ita),
Sky Super Calcio, TV4 Sport
18:00 FC Koln - Bayern M.
DigitAlb SuperSport 1, SAT.1 Germany, SportKlub+(Ser)
18:00 Greuther Furth - AEK Athens
Nova Sports 1
18:30 Borussia D. - Juventus
DSF Sport, Juventus Channel
19:45 Steaua Bucharest - Roma
Pro TV
20:00 Ajaccio - Marseille
C+ Sport(Fra)
22:00 FC Porto - Celtic
RTP 1, RTP Africa, RTP International, RTP Madeira
22:15 Sporting L. - Blackburn R.
SIC, SIC International