Molim vas da se prijavite ili se registrujete.
Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

VLADIX SAT forum

29.03.2024. 12:16:05
Vijesti: Sve što Vam treba, tu smo mi !

Autor Tema: Elit 9400  (Pročitano 2975 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže mix

  • Moderator
  • Iskusan
  • *****
  • Poruke: 456
  • Like: +36/-2
    • sat-hr forum

Elit 9400
« poslato: 04.05.2008. 22:38:19 »


Digitalni satelitski receiver ELIT DSR 9400 FTA - Mogućnost interne emulacije za atraktivne kodirane kanale - 3000 memorijskih mjesta - Podrška DiSEqC 1.0, Tone Burst - Grafički orijentiran meni - Scart priključak - RF ulaz & izlaz - RS 232 priključak za komunikaciju sa računalom - Višejezična podrška uključujući i hrvatski - Memorija posljednjeg kanala - EPG (elektronski programski vodič) - Izbornik na ekranu (OSD) - Brzo pretraživanje satelita - SCPC / MCPC (Single / Multi Channel Per Carrier) opseg 2-30 Mbit - DiSEqC LNB Tone Burst 13/18V - QPSK moduliranje - Teletekst VBI (Vertical Blank Insertion) - CVBS, Letter box, Pan / Scan. Digitalni satelitski receiver ELIT DSR 9400 FTA - Mogućnost interne emulacije za atraktivne kodirane kanale - 3000 memorijskih mjesta - Podrška DiSEqC 1.0, Tone Burst - Grafički orijentiran meni - Scart priključak - RF ulaz & izlaz - RS 232 priključak za komunikaciju sa računalom - Višejezična podrška uključujući i hrvatski - Memorija posljednjeg kanala - EPG (elektronski programski vodič) - Izbornik na ekranu (OSD) - Brzo pretraživanje satelita - SCPC / MCPC (Single / Multi Channel Per Carrier) opseg 2-30 Mbit - DiSEqC LNB Tone Burst 13/18V - QPSK moduliranje - Teletekst VBI (Vertical Blank Insertion) - CVBS, Letter box, Pan / Scan.
Kathrein UFS910 HD (HDD 80GB)
SkyStar2