Satelitski recieveri > Ostali receiveri

EMU za EDISION Argus Vip 3

<< < (3/3)

tmurgel1:

--- Citat: shishmish  15.10.2015.  16:39:24 ---... da nisi ubacio "neadekvatni" software za tvoj risiver? tu mnogo toga ne "štima" ...  :o

--- Kraj citata ---

Kad sam jednom pokušao ubaciti jedan takav, nije ništa prošlo. Dobio sam poruku da to nije za moj prijemnik. Sve skidam i ubacujem samo za EDISION Argus VIP 3.

shishmish:

--- Citat: tmurgel1  15.10.2015.  18:36:05 ---
--- Citat: shishmish  15.10.2015.  16:39:24 ---... da nisi ubacio "neadekvatni" software za tvoj risiver? tu mnogo toga ne "štima" ...  :o

--- Kraj citata ---

Kad sam jednom pokušao ubaciti jedan takav, nije ništa prošlo. Dobio sam poruku da to nije za moj prijemnik. Sve skidam i ubacujem samo za EDISION Argus VIP 3.

--- Kraj citata ---
jedino da nadješ nekog ko ima isti risiver kao i ti i pokušaš rešiti problem!  :dontknow:

tmurgel1:

--- Citat: shishmish  15.10.2015.  21:03:56 ---
--- Citat: tmurgel1  15.10.2015.  18:36:05 ---

--- Kraj citata ---

--- Kraj citata ---
jedino da nadješ nekog ko ima isti risiver kao i ti i pokušaš rešiti problem!  :dontknow:

--- Kraj citata ---

Vidi, ima na jednom forumu 5 moderatora u sekciji za moj risiver, ali nisam dobio na moja pitanja niti jedan jedini odgovor. Zaista nije bitno i ništa ne ovisi o tim emu-ima i MCaskey-bin. Jednostavno me zaintrigiralo jer me zanima, dali radi i kako radi. Uz to zapažam da emu-i i ostala pomagala baš za EDISION ne izlaze baš često. Zašto je tome tako, ne bi se usudio nagadjati ni u snovima. Izgleda da samo trebam biti strpjliv i čekati na bolja vremena!? Tebi hvala, što si se zaista potrudio.

marko3:
Zdravo,imam resiver Edision optimus os3 + već 6 mjeseci radi odlično samo me malo brine njegova temperatura,kada ga po noći potpuno ugasim (izključim iz struje) i ujutro upalim on mi odma pokaže oko 50c i kasnije dođe do 78c i negrije se više iako radi ceo dan temperatura je ista možda stepen gor ili dol odvisno od kanala,zanima me jeli to normalno ili on ne pokazuje tačnu temperaturu u njemu je - Broadcom 1300 MHz Mips processor(BCM 7356),hvala

Navigacija

[0] Indeks poruka

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju