Satelitski recieveri > Ostali receiveri

EMU za EDISION Argus Vip 3

(1/3) > >>

tmurgel1:
Zna li netko, gdje se može skinuti zaista dobar EMU za pomenuti risiver da u sebi ima ključeve za sve sisteme, koji još šljakaju preko EMU? Svi, koje sam pronašao na netu, po meni imaju neku grešku. Ne otvaraju nijedan BISS kanal, dok ključeve ne uneseš ručno. Ako upucam MCaskey.bin, prorade BISS kanali, prestanu raditi Švicarci na HB-u. Probao sam sto puta sve varijante, ali uvijek ista prića. Zahvalan ze neku dobru sugestiju.

shishmish:
Kako ti sada SRG Swiss radi? Preko MCasKey-a ili je FIXED u software-u? Nerazumem kakvu BISS ključevi imaju vezu sa Viaccess ključevima u mcaskey-u. Ako BISS ključevi rade preko mcaskey-a, verovatno ti ključevi za Viaccess nisu dobro upisani. To možeš takodje editovati i proveriti ključeve za SRG Swiss i ako je potrebno ISPRAVITI (korigovati) i vratiti nazad!

tmurgel1:
Ako prenesem MCaskey.bin u risiver u njemu uopšte nema ključeva za Švicarce. Pa ih tako ne mogu ni editovati. Ne mogu editovati  ili dodati ni neke druge ključeve   ( samo mogu normalno dodavati BISS ključeve ) jer u donjem redu nema mjesta za zadnje četiri znamenke (?????). Takvo nešto dosada nisam vidio!!!?

shishmish:

--- Citat: tmurgel1  12.10.2015.  07:32:29 ---Ako prenesem MCaskey.bin u risiver u njemu uopšte nema ključeva za Švicarce. Pa ih tako ne mogu ni editovati. Ne mogu editovati  ili dodati ni neke druge ključeve   ( samo mogu normalno dodavati BISS ključeve ) jer u donjem redu nema mjesta za zadnje četiri znamenke (?????). Takvo nešto dosada nisam vidio!!!?

--- Kraj citata ---
Kakav je to mcaskey.bin sa samo jednom (BISS) enkripcijom??? Koliko ti je star risiver Edison?

tmurgel1:

--- Citat: shishmish  13.10.2015.  01:04:18 ---
--- Citat: tmurgel1  12.10.2015.  07:32:29 ---Ako prenesem MCaskey.bin u risiver u njemu uopšte nema ključeva za Švicarce. Pa ih tako ne mogu ni editovati. Ne mogu editovati  ili dodati ni neke druge ključeve   ( samo mogu normalno dodavati BISS ključeve ) jer u donjem redu nema mjesta za zadnje četiri znamenke (?????). Takvo nešto dosada nisam vidio!!!?

--- Kraj citata ---
Kakav je to mcaskey.bin sa samo jednom (BISS) enkripcijom??? Koliko ti je star risiver Edison?

--- Kraj citata ---

Ovo pitanje ne razumijem, ako me ubiješ!!! Risiver je u trečoj godini. Inače sam njime jako zadovoljan.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju