Molim vas da se prijavite ili se registrujete.
Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

VLADIX SAT forum

18.04.2024. 19:44:53
Vijesti: Sve što Vam treba, tu smo mi !

Autor Tema: Preglednik sigurna zona  (Pročitano 4634 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Ser Komarac

  • Junior clan
  • *
  • Poruke: 46
  • Like: +0/-0

Preglednik sigurna zona
« poslato: 12.06.2013. 16:38:58 »
Koristim Avast antivirus. On ima "Preglednik sigurna zona", i kad sam primijetio (pričam o normalnom IE pregledniku) da kad sam na fejsu kad kliknem da pogledam cjelokupne poruke NE IDE, nego samo vrti i bijeli ekran se pojavi, onda sam posumnjao da nešto nije u redu. Sa svim mogućim pomagalima skenirao komp. i ništa. Onda sam prešao na "Preglednik sigurna zona" od avasta. Tamo je bilo sve ok jedno par dana. Mogao sam sve poruke vidjeti, a i ostale radnje raditi.Sve do juče. Naime od juče ne radi mi tipkovnica, ali samo na "Preglednik sigurna zona". U normalnom radu radi evo i sad pišem s njom. I još da kažem radi se o laptopu.          Pa ako nešto neko zna, i ako mi može pomoći, dajte ,bio bi zahvalan.

Van mreže scoobydoo

  • Globalni moderator
  • Super clan
  • *
  • Poruke: 1786
  • Like: +38/-5
  • Pol: Muškarac
  • Dežurni zajebant Vladix foruma, Antilaser Team HR

Odg: Preglednik sigurna zona
« Odgovor #1 poslato: 13.06.2013. 21:12:56 »
A da probaš sa Mozillom

Van mreže Ser Komarac

  • Junior clan
  • *
  • Poruke: 46
  • Like: +0/-0

Odg: Preglednik sigurna zona
« Odgovor #2 poslato: 14.06.2013. 09:02:46 »
Mogu ja probati svašta,deinstalirati Windowse npr. ali to nije ono što ja pitam. Ja pitam, zašto tipkovnica ne radi u  "Preglednik sigurna zona", Ako netko zna ili ima iste probleme i šta bi trebao uraditi?

Van mreže VLADIX

  • www.vladix.net
  • Administrator
  • Super clan
  • *
  • Poruke: 1607
  • Like: +96/-4
  • Pol: Muškarac
    • VLADIX.NET

Odg: Preglednik sigurna zona
« Odgovor #3 poslato: 14.06.2013. 15:27:31 »
Prvi put čujem, i iskreno nisam znao da ima to ikakve veze jedno sa drugim... Pokušaj deinstalirati Antivirus.

Van mreže Ser Komarac

  • Junior clan
  • *
  • Poruke: 46
  • Like: +0/-0

Odg: Preglednik sigurna zona
« Odgovor #4 poslato: 15.06.2013. 19:28:27 »
Evo me opet. Nakon dva dana nekorištenja, dođem danas opet i ono radi sve normalno.Da li to znači da se neko zakačio pa kad je vidio da se ne dešava ništa otšao? Ili kako to uopšte ide. Šta mi možete o tome reći. Da li je ostavio kakvu napast, jer sam skenirao sa raznim alatima i nema ništa. A danas još da kažem prije nego što ću primijetiti da sve funkcionira, pukla mi je net veza, i dugo se nisam mogao spojiti, nije mi prepoznavao USB stick dok nisam restartovao komp. To mi se nikad nije desilo. Jer čudno se ponašao komp. Pa šta mislite ????

Van mreže Ser Komarac

  • Junior clan
  • *
  • Poruke: 46
  • Like: +0/-0

Odg: Preglednik sigurna zona
« Odgovor #5 poslato: 15.06.2013. 19:30:14 »
Sačekaću još sa deinstalacijom antivirusa, dok vidim šta će te reći, i ja sam to držao u soluciji.

Van mreže Ser Komarac

  • Junior clan
  • *
  • Poruke: 46
  • Like: +0/-0

Odg: Preglednik sigurna zona
« Odgovor #6 poslato: 16.06.2013. 12:03:04 »
Evo ga , našao sam nekakav CodeMeter instaliran u Program files-u. Pojma nemam gdje sam ga mogao pokupiti. Nema ni uninstall, tako da sad idem istraživati kako da ga riješim. Uz to molim i vas ako neko nešto zna ali što hitnije. Znao sam da je nekakvo sra... koje kupi šifre. Molim pomoć što hitnije.

Van mreže Ser Komarac

  • Junior clan
  • *
  • Poruke: 46
  • Like: +0/-0

Odg: Preglednik sigurna zona
« Odgovor #7 poslato: 14.07.2013. 14:16:29 »
Možda sam dosadan ali trebam pomoć. Od kad sam deinstalirao code meter dešava se sledeće. Ponekad mogu učitati poruke a ponekad nemogu. Znači promjene nije bilo. Ja pretpostavljam da mi je neko sjeo na profil FB, pa mi nekako čita te poruke a kad on čita ja ne mogu. Da li iko zna nešto o tome, šta bi moglo bitiu. I još sam u program data našao GFI Software-folder. Ne sjećam se da sam išta takvo instalirao. Da li to dođe sa windowsima ili koji je to klinac? Svaka pomoć dobro došla

Van mreže Ser Komarac

  • Junior clan
  • *
  • Poruke: 46
  • Like: +0/-0

Odg: Preglednik sigurna zona
« Odgovor #8 poslato: 14.07.2013. 15:34:13 »
Još jedno pitanje ..... U program file našao sam Toolbar Cleaner, valjda od lava soft.Ne sjećam se ni njega da sam instalirao....možda dođe sa AD-Aware antivirusom.  Pitanje glasi zašto ga ne pokazuje u control panelu, a ni na revo uninstaleru?

Van mreže prodigy

  • Moderator
  • Super clan
  • *
  • Poruke: 1820
  • Like: +21/-5
  • Pol: Muškarac
  • out off space

Odg: Preglednik sigurna zona
« Odgovor #9 poslato: 20.11.2013. 20:19:50 »
najbolje rjesenje ti je da reinstaliras komp,to sto ti se desava to si pokupio virus koji ti se sam zalijepio prilikom klikanja raznih aplikacija po internetu...