Molim vas da se prijavite ili se registrujete.
Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

VLADIX SAT forum

29.03.2024. 09:11:32
Vijesti: Sve što Vam treba, tu smo mi !

Autor Tema: Pomoc oko satelitske  (Pročitano 4977 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže SATELITSKA

  • Novi na forumu.
  • *
  • Poruke: 2
  • Like: +0/-0
  • Pol: Muškarac

Pomoc oko satelitske
« poslato: 15.03.2013. 16:32:06 »
Pozdrav,

Pokusavam da uvedem sebi satelitsku televiziju, uspio sam postaviti tanjir i sve povezati sa resiverom, i ufatio sam satelit HOTBIRD 13E.

Resiver je Opticum (negdje i Global), na mom nema ime proizvodjaca, ali isti sam nasao na internetu sa ove dvije marke navedene, http://www.inter-sat.tv/globo-opticum-7010c-7100c-slightly-scuffed-go-to_ies46159.jpg
o je taj resiver, 7100C

eh sada je problem što na satelitku Hotbird, na kojem sam nasao preko 1000 kanala, nema ni jedan normalan, a da je otkljucan, svi sportski, onda hrt, sportklub, rts, history, fox i sl. su zakljucani
pošto sam pocetnik u ovom svemu, trazio sam po internetu, ali nisam uspio shvatiti koji je nacin da je otkljucam kanale

Pa ako možete da mi odgovorite, da li je moguce otkljucati kanale i ako jeste da me uputite na koji nacim bi ja to mogao uraditi?

Hvala unaprijed

Van mreže gogoklepci

  • Novi na forumu.
  • *
  • Poruke: 6
  • Like: +0/-0
  • Pol: Muškarac

Odg: Pomoc oko satelitske
« Odgovor #1 poslato: 15.03.2013. 18:53:16 »
Ako imaš internet onda kupiš receiver koji radi na cs-card sharing i sve je otključano.Više o ovome pronađi na forumu.

Van mreže SATELITSKA

  • Novi na forumu.
  • *
  • Poruke: 2
  • Like: +0/-0
  • Pol: Muškarac

Odg: Pomoc oko satelitske
« Odgovor #2 poslato: 15.03.2013. 19:32:29 »
Znaci jedni nacin sada te satelitske je taj card sharing?

Jos samo nesto ako mi mozete reci oko tog card sharing, znaci treba mi resiver i kartica za resiver? znaci moram kupiti uz resiver i karticu?
I kada se prikopca na net da li mora stalno biti prikopcano ili samo jednom kada se otkljuca?

Van mreže prodigy

  • Moderator
  • Super clan
  • *
  • Poruke: 1820
  • Like: +21/-5
  • Pol: Muškarac
  • out off space

Odg: Pomoc oko satelitske
« Odgovor #3 poslato: 16.03.2013. 07:56:08 »
Citat
Znaci jedni nacin sada te satelitske je taj card sharing?

Jos samo nesto ako mi mozete reci oko tog card sharing, znaci treba mi resiver i kartica za resiver? znaci moram kupiti uz resiver i karticu?
I kada se prikopca na net da li mora stalno biti prikopcano ili samo jednom kada se otkljuca?

kolega citaj po forumu evo ti link pa pregledaj http://vladix.net/forum/index.php/topic,493.0.html

Van mreže Fitingwayx

  • Novi na forumu.
  • *
  • Poruke: 2
  • Like: +0/-0

Odg: Pomoc oko satelitske
« Odgovor #4 poslato: 11.09.2018. 10:10:16 »
Хорошо, что мы пришли, чтобы обсудить эти интересные истории.