Molim vas da se prijavite ili se registrujete.
Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

VLADIX SAT forum

28.03.2024. 09:31:30
Vijesti: Sve što Vam treba, tu smo mi !

Autor Tema: Laik  (Pročitano 3204 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Nenad

  • Novi na forumu.
  • *
  • Poruke: 1
  • Like: +0/-0

Laik
« poslato: 27.06.2012. 15:55:43 »
Pozdrav!

Izvinjavam se vec u pocetku teme, jer ce verovatno vecina vas misliti da me jednostavno mrzi da procitam tutoriale, "uvode" itd.

Procitao sam ja puno toga, ali mi i dalje nisu jasne neke osnovne stvari. Verovatno zato sto sam nov u ovom "svetu" i vecina nasih "sturcnjaka" ima razlicit stav/misljenje, mislim da ni ne znaju o cemu pricaju. (naravno ne mislim na vas sa foruma)

Evo kako sam ja smislio:
-Dreambox 500S
-Antena
-[kasnije: jos jedan receiver zbog 2 TV-a]

Zanima me sledece:
-Sta mi je potrebno da nadjem kljuceve (bez pretplate na kanale) za kanale (sto vise, pogotovo iz Ex-yu, Madjarske) sa kingofsat.net i jednostavno da ih ukucam u receiver i gledam.

-Da li je bolje da imam ADSL ili kablovski internet - zasto?

PS. Pratio bi tutorial "DM kompletan tutorijal_VLADIX" mada mi nije jasna lista kanala, kako da je napravim pre ubacivanja?

Hvala vam unapred i krivo mi je sto cu verovatno ostaviti utisak "majmuna" sa prvim postom.

Van mreže VLADIX

  • www.vladix.net
  • Administrator
  • Super clan
  • *
  • Poruke: 1607
  • Like: +96/-4
  • Pol: Muškarac
    • VLADIX.NET

Odg: Laik
« Odgovor #1 poslato: 27.06.2012. 19:05:33 »
Bolje je pitati nego skitati, ne postoji glupo pitanje, samo odgovor ;)
Internet (bilo kakav) ti treba za cardsharing, za ključeve ne treba, ali malo čega ćeš se nagledati preko ključeva.
Što se tiče liste kanala, najbolje da nađeš neku već postojeću i uploaduješ, npr. don@ ili predrag liste ...  imaš u attachmentu listu
i prati tutorijal .. .

Van mreže Alosromax

  • Novi na forumu.
  • *
  • Poruke: 2
  • Like: +0/-0
  • Pol: Muškarac

Odg: Laik
« Odgovor #2 poslato: 20.03.2018. 08:12:38 »
I'm glad every time I get involved in hearing about this great comment. I will go researching to talk again.