Molim vas da se prijavite ili se registrujete.
Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

VLADIX SAT forum

29.03.2024. 12:13:57
Vijesti: Sve što Vam treba, tu smo mi !

Autor Tema: MetaboxIII problem sa File Sender  (Pročitano 4197 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže marac

  • Novi na forumu.
  • *
  • Poruke: 6
  • Like: +0/-0
  • Pol: Muškarac

MetaboxIII problem sa File Sender
« poslato: 07.11.2011. 14:28:20 »
Kada pokrenem File Sender otvori mi se mali prozorčić "Port Settings" kliknem na com4 pa SET on ga nikad ne zapamti na tom izlazu nego ga vrati na com1...
Kada kliknem na upload on samo odbrojava... i piše No Ansver.

Na compu imam instaliran usb na rs 232 koji se nalazi na com port4 i na svim ostalim rec. koje sam spajao na njega nisam imao takvog problema...
Ako netko zna u čemu je problem ili je imao sličnu situaciju molio bi pomoć..Hvala

Još samo da napomenem da sam jučer prebacio usb na rs232 na com port 1 jer sam se ponadao da bi mogao da funkcionira na tom izlazu ali odziv je uvijek isti...No Ansver
Napominjem još da lisitu mogu vaditi iz rec. i ubacivati je sa onim "nekakvim drugim alatom " i da je u njemu  MTG SW

Van mreže milenko61

  • Globalni moderator
  • VIP extra clan
  • *
  • Poruke: 4105
  • Like: +149/-12
  • Pol: Muškarac

Odg: MetaboxIII problem sa File Sender
« Odgovor #1 poslato: 07.11.2011. 17:12:40 »
Kada pokrenem File Sender otvori mi se mali prozorčić "Port Settings" kliknem na com4 pa SET on ga nikad ne zapamti na tom izlazu nego ga vrati na com1...
Kada kliknem na upload on samo odbrojava... i piše No Ansver.

Na compu imam instaliran usb na rs 232 koji se nalazi na com port4 i na svim ostalim rec. koje sam spajao na njega nisam imao takvog problema...
Ako netko zna u čemu je problem ili je imao sličnu situaciju molio bi pomoć..Hvala

Još samo da napomenem da sam jučer prebacio usb na rs232 na com port 1 jer sam se ponadao da bi mogao da funkcionira na tom izlazu ali odziv je uvijek isti...No Ansver
Napominjem još da lisitu mogu vaditi iz rec. i ubacivati je sa onim "nekakvim drugim alatom " i da je u njemu  MTG SW
probaj ovaj alat http://vladix.net/forum/index.php/topic,2709.0.html

Van mreže marac

  • Novi na forumu.
  • *
  • Poruke: 6
  • Like: +0/-0
  • Pol: Muškarac

Odg: MetaboxIII problem sa File Sender
« Odgovor #2 poslato: 07.11.2011. 21:51:11 »
milenko61 :taptap: Evo uspjelo je sa ovim alatom! Da li se i ključevi ubacuju na isti način i sa istim alatom?

Van mreže marac

  • Novi na forumu.
  • *
  • Poruke: 6
  • Like: +0/-0
  • Pol: Muškarac

Odg: MetaboxIII problem sa File Sender
« Odgovor #3 poslato: 14.11.2011. 11:12:10 »
Čitajući po forumu shvatio sam da ključevi  idu skupa sa najnovijim Dreamsoftom ali me  zanima sa kojim se alatom  može taj soft sa ključevima vaditi van iz metaboxa i editirati?
kad posložim taj rec. prikačit ću na forum osvježenu listu kanala i editirane ključeve naravno ako uspijem.. hvala unaprijed

Van mreže milenko61

  • Globalni moderator
  • VIP extra clan
  • *
  • Poruke: 4105
  • Like: +149/-12
  • Pol: Muškarac

Odg: MetaboxIII problem sa File Sender
« Odgovor #4 poslato: 14.11.2011. 12:10:30 »
milenko61 :taptap: Evo uspjelo je sa ovim alatom! Da li se i ključevi ubacuju na isti način i sa istim alatom?
key edit..crvena tipka-reset

Van mreže milenko61

  • Globalni moderator
  • VIP extra clan
  • *
  • Poruke: 4105
  • Like: +149/-12
  • Pol: Muškarac

Odg: MetaboxIII problem sa File Sender
« Odgovor #5 poslato: 14.11.2011. 12:15:55 »
milenko61 :taptap: Evo uspjelo je sa ovim alatom! Da li se i ključevi ubacuju na isti način i sa istim alatom?
key edit..crvena tipka-reset
Alat za editiranje ključa http://vladix.net/forum/index.php/topic,1414.0.html  ali nema šta tu raditi jer slabo šta ima na ključe..