Molim vas da se prijavite ili se registrujete.
Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

VLADIX SAT forum

25.04.2024. 20:06:54
Vijesti: Sve što Vam treba, tu smo mi !

Autor Tema: rar pasvord  (Pročitano 3601 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže korg

  • Junior clan
  • *
  • Poruke: 15
  • Like: +0/-0

rar pasvord
« poslato: 21.02.2011. 20:29:27 »
poz.moze li mi neko pomoci,da bi otpakovao nesto u raru trazi mi pasvord,ima li kako rjesenje

Van mreže guns n roses

  • Admin 2
  • Super clan
  • *
  • Poruke: 2170
  • Like: +105/-1
  • Pol: Muškarac

Odg: rar pasvord
« Odgovor #1 poslato: 21.02.2011. 20:46:23 »
pogledaj od kuda si skinuo taj file i tamo mora pisati pass

Van mreže korg

  • Junior clan
  • *
  • Poruke: 15
  • Like: +0/-0

Odg: rar pasvord
« Odgovor #2 poslato: 22.02.2011. 14:02:41 »
ma nisam bas siguran sve sam pretrazio ipak hvala

Van mreže prodigy

  • Moderator
  • Super clan
  • *
  • Poruke: 1820
  • Like: +21/-5
  • Pol: Muškarac
  • out off space

Odg: rar pasvord
« Odgovor #3 poslato: 22.02.2011. 16:33:02 »
Citat
ma nisam bas siguran sve sam pretrazio ipak hvala

kolega korg,negdje si nesto skinio,a nisi predvidio ili znao da ti treba pass da otvoris taj rar file...
jedino ti to moze predstavljati problem,ako znas gdje si skinuo tacno taj rar fajl sa koje stranice,tu bi ti trebao biti i pass...

e ako neznas postoji mogucnost da taj rar neces nikad moci ni extract-ovati(otvoriti)...

ili taj koji je zakacio fajl,mozda je zaboravio staviti i pass pored fajla i eto ti problema... ;)

Van mreže korg

  • Junior clan
  • *
  • Poruke: 15
  • Like: +0/-0

Odg: rar pasvord
« Odgovor #4 poslato: 22.02.2011. 17:57:23 »
ma nadjem ja stranicu sa koje sam skinuo ali ne vidim da igdje ima pasvord sve sam pokusao,ma nema veze inace radi se o cd-ovima za nastavu engleskog jezika,pa cu probavati nesto drugo u svakom slucaju hvala na komentarima i to je dobra pomoc,drugi puta cu vise paziti

Van mreže prodigy

  • Moderator
  • Super clan
  • *
  • Poruke: 1820
  • Like: +21/-5
  • Pol: Muškarac
  • out off space

Odg: rar pasvord
« Odgovor #5 poslato: 23.02.2011. 14:37:10 »
Citat
ma nadjem ja stranicu sa koje sam skinuo ali ne vidim da igdje ima pasvord sve sam pokusao,ma nema veze inace radi se o cd-ovima za nastavu engleskog jezika,pa cu probavati nesto drugo u svakom slucaju hvala na komentarima i to je dobra pomoc,drugi puta cu vise paziti

sigurno onda uploader nije postavio passvord,ili ga ti na toj stranici ne mozes pronaci sto i nije logicno,jer odmah ispod linkova za download se postavlja i passvord,naravno ako je potreban...

Van mreže Bobo

  • Globalni moderator
  • Forum pomocnik
  • *
  • Poruke: 593
  • Like: +14/-0
  • Pol: Muškarac

Odg: rar pasvord
« Odgovor #6 poslato: 23.02.2011. 14:39:37 »
Citat
ma nadjem ja stranicu sa koje sam skinuo ali ne vidim da igdje ima pasvord sve sam pokusao,ma nema veze inace radi se o cd-ovima za nastavu engleskog jezika,pa cu probavati nesto drugo u svakom slucaju hvala na komentarima i to je dobra pomoc,drugi puta cu vise paziti

sigurno onda uploader nije postavio passvord,ili ga ti na toj stranici ne mozes pronaci sto i nije logicno,jer odmah ispod linkova za download se postavlja i passvord,naravno ako je potreban...
može bit da je i link pokupljen s nekog drugog foruma pa taj nije postavio pass za winrar
Why drink and drive when you can smoke and fly?

Van mreže korg

  • Junior clan
  • *
  • Poruke: 15
  • Like: +0/-0

Odg: rar pasvord
« Odgovor #7 poslato: 23.02.2011. 18:03:22 »
ljudi rijesen je problem,hvala na saradnji,kad ste vec u toku da vam priznam i gdje sam grijesio,prilikom markiranja onoga sto sam i predpostavljao da je pasvord markiralo mi je i jedno prazno polje ispred odredjene rijeci i tako nije htjelo dok nisam skontao  da treba markirati tik uz rijec,mozda je glupo ali ja se prvi puta susrecem sa takvim problemom pa nemojte zahatariti,a mozda ce i jos nekom zapeti tako nesto pa eto jedno moje iskustvo poz