Molim vas da se prijavite ili se registrujete.
Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

VLADIX SAT forum

19.04.2024. 06:09:52
Vijesti: Sve što Vam treba, tu smo mi !

Autor Tema: CCcam problem  (Pročitano 3779 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže hasanze

  • Junior clan
  • *
  • Poruke: 34
  • Like: +0/-0

CCcam problem
« poslato: 05.02.2011. 15:46:16 »
Prije svega zelio bih da mi oprostite ako sam pogresio sa temom.u zadnjh mjesec dana desava mi se malo malo cc cam mi zablokira te ga moram resetovati da bi gledao programe sa cama.mislio sam da je do imagea promijenio promijenio i cc cam mislio sam da je to u pitanju ali se sve nastavilo i dalje.Bio bih zahvalan ako bi mi neko mogapo pomoci kao i do sada . napominjem da sam i ruter resetovao ali sve isto. :respect:

Van mreže hasanze

  • Junior clan
  • *
  • Poruke: 34
  • Like: +0/-0

Odg: CCcam problem
« Odgovor #1 poslato: 05.02.2011. 15:46:51 »
Prije svega zelio bih da mi oprostite ako sam pogresio sa temom.u zadnjh mjesec dana desava mi se malo malo cc cam mi zablokira te ga moram resetovati da bi gledao programe sa cama.mislio sam da je do imagea promijenio promijenio i cc cam mislio sam da je to u pitanju ali se sve nastavilo i dalje.Bio bih zahvalan ako bi mi neko mogapo pomoci kao i do sada . napominjem da sam i ruter resetovao ali sve isto. :respect:
dream je 800hd

Van mreže Bobo

  • Globalni moderator
  • Forum pomocnik
  • *
  • Poruke: 593
  • Like: +14/-0
  • Pol: Muškarac

Odg: CCcam problem
« Odgovor #2 poslato: 05.02.2011. 16:20:10 »
koja verzija cccam, koliko kartica imaš još malo infa ako može
Why drink and drive when you can smoke and fly?

Van mreže scoobydoo

  • Globalni moderator
  • Super clan
  • *
  • Poruke: 1786
  • Like: +38/-5
  • Pol: Muškarac
  • Dežurni zajebant Vladix foruma, Antilaser Team HR

Odg: CCcam problem
« Odgovor #3 poslato: 05.02.2011. 16:55:48 »
Mislim da je samo u pitanju preopterećenost emulatora sa previše nepotrebnih kartica.

Van mreže hasanze

  • Junior clan
  • *
  • Poruke: 34
  • Like: +0/-0

Odg: CCcam problem
« Odgovor #4 poslato: 06.02.2011. 11:23:42 »
hvala najljepsa na odgovoru imam 5 lokalnih kartica ako je potrebno ja cu ih blokirati.mislim da si u pravu sto se tice toga dok sam ubacio tih 5 n linija poceli su problemi

Van mreže hasanze

  • Junior clan
  • *
  • Poruke: 34
  • Like: +0/-0

Odg: CCcam problem
« Odgovor #5 poslato: 06.02.2011. 11:25:57 »
hvala najljepsa na odgovoru imam 5 lokalnih kartica ako je potrebno ja cu ih blokirati.mislim da si u pravu sto se tice toga dok sam ubacio tih 5 n linija poceli su problemi
izvinjavam se ali da jos dodam probao samvice camova 2.011.2.14....21.1ma sve skoro.pa samonda i image mijenjao.ludilo