Molim vas da se prijavite ili se registrujete.
Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

VLADIX SAT forum

28.03.2024. 09:09:44
Vijesti: Sve što Vam treba, tu smo mi !

Autor Tema: dupliranje teme  (Pročitano 4262 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže zeljko211

  • Junior clan
  • *
  • Poruke: 40
  • Like: +0/-0
  • Pol: Muškarac

dupliranje teme
« poslato: 04.09.2009. 20:31:58 »
Evo ljudi jasam novi pa neznam  dali postoji mogucnost dase napravi da prilikom posta kada se napise naslov dase pojave sve teme toga naslova,tako nebi dolazilo do dupliranja tema.

Van mreže Ak@i

  • Moderator
  • Forum pomocnik
  • *
  • Poruke: 518
  • Like: +17/-4
  • Pol: Muškarac
  • Ne brze od...............200 km/h

Odg: dupliranje teme
« Odgovor #1 poslato: 05.09.2009. 01:41:27 »
Pa obicno i koliko sam upucen u gornjem levom uglu postoji gde pise trazi
Kao druga stvar,ovde na forumu obicno sve glavne teme su postavljene tako da su veoma pregledne,mislim samo malo treba proci kroz forum i vec sledeceg puta je sve veoma lako i za naci i za ostale stvari!
Nemoj ovo moje pisanje svatiti kao nesto,ali veruj da sada i u ovim satima nisam bas da pisem malo recitije! Uglavnom rekao sam ti,tacnije odgovorio na tvoje pitanje,a veruj i ja sam na pocetku istih problema imao kao i ti,pa ti sada samo prenosim ono kako sam se ja u svemu ovome snasao! Samo odvoj malo vremena,prodji jednom kroz forum i sve ce posle biti lakse! Nadam se da ce ti ovo sto sam napisao,pomoci ti malo u snalazenju! Veliki pozdrav i samo polako! :icon_thumright:

Van mreže VLADIX

  • www.vladix.net
  • Administrator
  • Super clan
  • *
  • Poruke: 1607
  • Like: +96/-4
  • Pol: Muškarac
    • VLADIX.NET

Odg: dupliranje teme
« Odgovor #2 poslato: 05.09.2009. 02:06:52 »
Evo ljudi jasam novi pa neznam  dali postoji mogucnost dase napravi da prilikom posta kada se napise naslov dase pojave sve teme toga naslova,tako nebi dolazilo do dupliranja tema.
to je dobra opcija, ima na nekim forumima (ES)...ali mislim da ne bi mnogo pomoglo jer je dosta tema na ovom forumu sa preopširnim naslovom...najbolje koristiti pretragu.